وقت بازی

 uvme چیست؟ • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷

 uvme چیست؟

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶

uVme یک کسب و کار جدید انقلابی هست که قدرت سه عنصر متفاوتی از عناصر اینترنت را با هم ترکیب می کند. نخستین عنصر بازاریابی شبکه ای هست. بازاریابی شبکه یک عنصر جدید برای اینترنت نیست، با این حال، چگونه در مورد یک روش جدید و هیجان انگیز بازاریابی شبکه ای هرگز قبل از دیدن به اینترنت؟

عنصر دوم شبکه های اجتماعی هست، uVme شبکه های اجتماعی را به یک سطح جدید با وب ۲٫۰ می برد و هر دو شبکه اجتماعی و بازاریابی شبکه را با یکدیگر ترکیب می کنند و تجربه ی بازاریابی شبکه های اجتماعی را به خود اختصاص می دهید. شاید افزایش سرگرم کننده از عناصر سرگرمی گیم های آنلاین می آید.

سرگرمی های آنلاین یکی از محبوب ترین و بزرگترین صنایع امروز هست. زیادی از آقام برای سرگرمی و اوقات فراغت خود به اینترنت از هر فعالیت دیگر امروز می روند. این به این معنی هست که رکود علاقه ای به دنیای گیم های آنلاین وجود دارد، پس دلیل این خیابان را نمی گیرید و با آن پول می کنید.

آنچه که شما انجام می دهد این هست که همه این عناصر را به یک عنصر به شما می دهد تا درآمد کسب کنید و آن را به پتانسیل عظیم تبدیل کنید. اتفاق می افتد این هست که uVme یک پلت فرم برای گیم های مهارت ارائه می دهد و آن را با توانایی تولید پول نقد توسط چالش بردن مخالفان و سپس از سیستم های شبکه های اجتماعی مانند انواع ابزارهای پیام رسانی سریع اجازه می دهد تا گیمکنان به اضافه کـــردن دوستان خود و ایجاد چالش های افزایش.

چگونه میتوانم از uVme بهره ببرم؟

در حقیقت این می تواند به کسب و کار خود تبدیل شود. چطور؟ نیکو، در نظر بگیرید که تعداد زیادی از گیمکنان آنلاین در هر روز وجود دارد. در حال حاضر، تعداد دوستان خود را در نظر بگیرید در حال حاضر در نظر بگیرید که چگونه زیادی از این گیمکنان و دوستانشان نیز به دنبال کسب درآمد از اینترنت هستند. این ممکن هست برای شما درآمد بالقوه تودهای تبدیل شود.

در این باره فکر کنید، با پرداخت های uVme، هر زمان که کسی گیم می کند، پول می پردازید، هر روز پول می گیرید. این بدان معنی هست که برای هر گیم پرداختی که توسط گیمکنان شما گیم می شود، درآمد کسب خواهید کـــرد. در حال حاضر، اگر دوستان خود نیز پرداخت به گیم گیم، این حتی افزایش جذاب برای شما پتانسیل هست.

از سوی دیگر، در بخش بازاریابی شبکه، اگر شما همکارهای خود را هستخدام کنید، شما نیز پول می گیرید. همه ما می دانیم که شبکه های اجتماعی و بازاریابی شبکه ای عناصر اصلی اینترنت هستند. بگذارید آن را ببینیم، تایمی که تجربه نیکوی در رابطه با هر محصول یا شرکت دارید، آیا نمی خواهید به کسی درباره این موضوع بگویید؟ معلومه که تو هستی! گیمکنان گیم شما هم همین کار را خواهند کـــرد.

بنابراین، اجازه دهید به برخی از مزایا که میتوانید با uVme داشته باشید، نگاه کنید:

o با هر گیم گیم کنید

درآمد کسب کنید

o کسب درآمد برای دوستان دوستان

o کسب درآمد بر روی دوستان گیمکنان

پتانسیل هانجام گرفتار انجام گرفتید هست و شما فرصت کسب درآمد به اندازه کوچک یا بالایی شما می خواهید، انتخاب شما هست.

گیم های آنلاین

گیم های آنلاین جدیدترین و روز افزون ترین سرگرمی های اینترنتی امروز هستند. آقام هر روز صرف گیم های روزانه ساعت ها بر ساعت می کنند. زیادی از این افراد نیز مایل به پرداخت هزینه های گیم های خود هستند. این به این معنی هست که هر یک از این افراد مشتری بالقوه برای کسب و کار شما هستند.

uVme یک پلت فرم مبتنی بر مهارت را می گیرد و به گیمکنان اجازه می دهد تا با گیمکنان دیگر در سراسر جهان با چالش های سالم و لذت بخش در گیم های مورد علاقه خود ارتباط برقرار کنند. نیکو، در مورد آن فکر کنید، دو نفر در حساب کاربری شما چالش برانگیخانومد، که دو برابر مبلغی هست که شما فقط از یک گیمکن در آنجا کسب می کنید.

شبکه های اجتماعی

اوو تصمیم گرفت آن را به پایان برساند تا شبکه اجتماعی را به سطح دیگری برساند. زیادی از افراد جوان و قدیمی در MySpace و فیس بوک حساب می گیرند. هر دو در تعداد سال گذشته قویا رانجام گرفت کـــرده اند و میلیون ها بازدید در هر روز دریافت می کنند. اکنون زمان آن هست که با uVme خود را با مای اسپیس و فیس بوک ترکیب کنید.

پیام فوری

حالا شما در محبوبیت پیام های فوری با ابزارهایی مانند Yahoo، AIM، Google Talk، MSN Messenger و Jabber، باز می شوید کل جهان، به معنای واقعی کلمه، از پتانسیل. uVme ترکیبی از پلت فرم در حال حاضر بزرگ خود را با قابلیت های ارتباط برقرار کـــردن با افراد در لیست دوستان خود هست. گیمکنان شما این فرصت را دارند تا دوستان خود را به یک گیم در uVme دعوت کنند، افراد را از فهرست دوستان خود اضافه کنند و در عین حال، به این معنی هست که گیمکنان افزایشی برای کسب و کار شما سرمایه گذاری می کنند.

همانطور که می بینید، uVme زیادی از درها را برای کسب و کار شما باز می کند. تایم آن هست که کسب و کار شما یا پتانسیل یادگیری خود را به سطح بعدی با تنها پلن ای که سه عنصر حیاتی اینترنت را به یک پلت فرم معقول ترکیب می کند، برسانید.