وقت بازی

TOP 5 سایت رایگان برای دانلود نسخه کامل بازی گاه به گاه • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

TOP 5 سایت رایگان برای دانلود نسخه کامل بازی گاه به گاه

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

با توجه به سایت VentureBeat بازی های تلفن همراه هستند فتح جهان است. به سختی تعجب، نه؟ با این وجود، PC بازی گاه به گاه هنوز هم وجود دارد و مردم در سراسر جهان هنوز هم می خواهید به بازی بازی گاه به گاه نسخه کامل و رایگان. بیایید کنار گذاشته این سایت ها از شما می خواهم به ثبت نام برای دریافت بازی. دوش گرفتن تبلیغات در شما. ذکر "دانلود کامل و رایگان" به شما در قلاب و دانلود نسخه آزمایشی. و ارائه بازی های با ویروس ها به طور بالقوه مضر در داخل ترک خورده. در اینجا لیستی از وب سایت های خوب است که به اسکله گسترده ای به این اقدامات است.

Freegamepick.com

این وب سایت بازی های گاه به گاه به شما اجازه دانلود حدود ۴۰۰ بازی های PC رایگان بدون محدودیت زمانی و یا نسخه های آزمایشی، و همچنین بازی بازی های آنلاین و آنهایی که تلفن همراه (هنوز انتخاب است که با تنها ۸ بازی های تلفن همراه در دسترس بزرگ نیست). بازی در freegamepick.com در مقوله های مانند مدیریت زمان، اقدام، کارت، شی پنهان، بازی ۳، بازی برای دختران، تیراندازی، و بیشتر اختصاص داده است. پورتال پول به طور کلی در تبلیغات، اما آن را آزار دهنده نیست. مراحل نصب بسیار ساده است، فقط مطمئن شوید که به جست و خیز این پیشنهاد را به نصب نرم افزار اضافی به نام "مرورگر PlayFree" و که آن را. دانلود بازی رایگان از ویروس های مضر، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، جاسوس افزارها و (اسکن شده توسط VirusTotal) می باشد. در نهایت، به شما خواهد شد در بازی تبلیغات قطع شود. هر صفحه بازی شامل دستورالعمل نحوه نصب و حذف بازی برای راحتی کاربران.

Myplaycity.com

MyPlayCity.com ارائه می دهد بیش از ۱۰۰۰ دانلود رایگان بر روی کامپیوتر و بازی های آنلاین موجود در نسخه کامل با محدودیت زمانی ندارد. چه چیزی بیشتر، این پورتال یک نسخه تلفن همراه، به طوری که شما می توانید myplaycity.com از طریق یک دستگاه تلفن همراه دسترسی داشته باشید. جدای از این، بررسی جامع بازی در حال دائم شده است. تبلیغات در پورتال کمی مزاحم، اما هنوز هم شما می توانید با آن کنار بیایید. مراحل نصب نسبتا سریع است، فقط مطمئن شوید که به تیک جعبه در مرحله ۱ اگر شما نمی خواهید myplaycity.com تبدیل صفحه خانگی مرورگر پیش فرض خود را و یا بی فایده افزودنیها به مرورگر خود اضافه شده است. دانلود بازی رایگان از ویروس های مضر، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، جاسوس افزارها و (اسکن شده توسط VirusTotal) می باشد.

Toomkygames.com

ToomkyGames شما exhilarates با انتخاب لذت بخش در حدود ۴۰۰ چشم نواز گاه به گاه و بازی های فلش که به صورت رایگان برای دانلود بر روی کامپیوتر و بازی آنلاین است. تمام بازی ها در نسخه کامل در دسترس هستند و هیچ محدودیت زمانی ندارند. ۱۹ دسته برای کمک به شما انتخاب کنید که چه بازی برای بازی وجود دارد. چه چیزی بیشتر، کاتالوگ است که به طور مداوم با بازی های گاه به گاه آزاد به روز شد. علاوه بر این، این پورتال یک نسخه تلفن همراه، به طوری که شما می توانید toomkygames.com از طریق یک دستگاه تلفن همراه دسترسی داشته و چک کردن چند بازی محبوب تلفن همراه. ToomkyGames به طور کلی باعث پول در تبلیغات، در نتیجه تبلیغات در پورتال سوء استفاده نیست. مراحل نصب شامل ۲ بخش است: در مرحله اول، شما در حال اختیاری ارائه نرم افزار اضافی که شما می توانید به راحتی با فشار دادن دکمه مربوطه کاهش؛ پس از آن، فایل های بازی نصب شده است. این کمی بلندتر از وب سایت های دیگر، اما بازی ها قطعا ارزش آن است. دانلود بازی رایگان از ویروس ها عمده مضر و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم (اسکن شده توسط VirusTotal) می باشد. در نهایت، به شما خواهد شد در بازی تبلیغات را قطع نمی، TOO. همه چیز را در پورتال است که برای راحتی کاربران ساخته شده است.

Gametop.com

GameTop اجازه می دهد تا شما را به راحتی دانلود بازی های کامل نسخه PC، و همچنین به به عنوان بازی بازی برای آندروید، iOS و مک. همه مطالب موجود در این پورتال رایگان است و شامل هیچ ویروس ها، تبلیغات در بازی، نرم افزارهای مخرب، و نوار ابزار در همه (اسکن شده توسط VirusTotal). دسته های اصلی عبارتند از اقدام، پازل، مسابقه، تیرانداز، اشیاء پنهان، شبیه سازی، بازی ۳، و بازی. شما همچنین می توانید یک انتخاب خوب از آنلاین بازی فلش در آن مجموعه ها را پیدا Gametop.com دارای سریع ترین مراحل نصب در میان تمام سایت های که در این بررسی: هیچ پیشنهادات اضافی و نصب تمیز. پورتال پول به طور کلی در تبلیغات، اما آن را آزار دهنده نیست.

Myrealgames.com

این وب سایت است که عمدتا در بازی های فلش متمرکز ، که در اکثر اینجا. شما می توانید آنها را آنلاین بازی و دانلود بر روی کامپیوتر خود به صورت رایگان است. اما هنوز هم، بیش از ۲۰۰ بازی های قابل دانلود گاه به گاه آزاد همراه با حدود ۷۰ بازی های تلفن همراه وجود دارد. بازی ها نسخه کامل با بدون تبلیغات داخل ارائه شده است. تبلیغات در سایت خود را کاملا صاف است. کاتالوگ به طور مداوم با بازی های تازه به روز شده و شامل پشته از ژانرهای مانند عمل، بچه بازی، تیرانداز حباب، لباس، بازی های پلت فرم، و غیره مراحل نصب همان است که در Gametop است – سریع و آسان. دانلود بازی هستند ویروس رایگان، بدون ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا نرم افزارهای جاسوسی در همه (اسکن شده توسط ویروس توتال).