وقت بازی

 Top 5 "تقریبا-Instant" جراحی های عضلانی و جمجمه • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

 Top 5 "تقریبا-Instant" جراحی های عضلانی و جمجمه

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶

۱٫ Penetrex Relief Medication [2 Oz]

Penetrex یکی از موثر ترین کرم های موضعی موجود در آن هست. اگر فردی هستید که مبتلا به آرتریت، درد پشت، آرنج تنیس، عضلات درد، مفاصل و یا هر نوع دیگری از درد مزمن هست، باید Penetrex را امتحان کنید. این قطعا ارزش امتحان کـــردن را دارد. با این حال، لازم به ذکر هست که در برخی موارد درد به طور تکمیل ناپدید نمی شود، اما می شود زیاد قابل کنترل هست. مواد تشکیل دهنده مورد هستفاده در تهیه Penetrex بر سلامتی شما تاثیر نمی گذارد. Penetrex نه تنها هشدارات دقیق در مورد مواد تشکیل دهنده را منتشر می کند، بلکه همچنین در پشت آن قرار می گیرد. این ارزان نیست، اما کم هزینه ترین کرم ها را تشکیل می دهد. حیاتیتر از همه، آن را واقعا به نیکوی کار می کند زمانی که آن را به درد مزمن مفصلی و عضلانی می آید.

۲٫ Advil Pain Reliever / Fever Reducer

Advil Pain Reliever یک درد بزرگ در فرم قرص هست. هر بطری (در قیمت آمازون در قیمت ۱۲٫۹۱ دلار) حاوی ۳۰۰ قرص هست. بنابراین آنها باید شما را به مدت زمان طولانی مدت. اندازه قرص ها نسبتا کوچک هست و پوشش آن شیرین هست. شما می توانید آنها را به آسودهی حتی بدون آب فرو برد. هر زمان که درد دارید، یکی را بگیرید و بلافاصله به آن کمک می کند.

۳٫ Bayer Aspirin Regimen

این قرص های آسپیرین با دوز کم، برای تسکین متایم درد و درد جزئی مفید هست. هر قرص همراه با پوشش ضد عفونی کننده برای کاهش تحریکات احتمالی معده هست. آنها در مقایسه با ۳۰۰ بسته قرص ۲۶٫۷۶ دلار در آمازون هزینه دارند. با این حال، قبل از شروع مصرف آسپرین، فراموش نکنید که با پزشک خود صحبت کنید.

۴٫ Relaxation Outback Pain – Natural Topical Oil

احتمالا شما با انواع مختلفی از داروهای ضد درد مانند ژل های تسکین دهنده درد، اسپری ها، پاک کـــردن، قرص ها و غیره آشنا هستید. اما آیا می دانستید آیا برخی از روغنهای موضعی طبیعی موجود در آمازون وجود دارد که به عنوان یک درد مؤثر عمل می کند؟ Relaxation Outback Pain (در آمازون در دسترس در ۷۹٫۹۵ دلار) درد را از طریق نفوذ عمیق به مفاصل و عضلات شما کاهش می دهد. این به ویژه در التهاب کار می کند. بوی نفت نیز زیاد دلپذیر هست. این کمی گران هست، اما برای فرایند شفای طبیعی خود شناخته انجام گرفته هست.

۵٫ ژل ضدعفونی کننده آرامش بخش

Biofreeze یک ژل ضد درد هست که تقریبا بلافاصله درد و گرفتگی عضلانی را کاهش می دهد. این بر روی درد عصبی مرتبط با دندان ها اثر می گذارد و همچنین خارش و خارش را از بین می برد. ژل به شما احساس خنک کننده را پس از درخوهست و باعث می شود شما را زیاد آسوده احساس. لوله ۱۰ دلاری موجود در آمازون طولانی تر از سایر محصولات مشابه هست.