وقت بازی

 Timez Attack • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷

 Timez Attack

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶

این پلن کامپیوتری، جدنخست زمان را به صورت سرگرم کننده و جذاب برای ریاضی دانان جوان و غیر ریاضیدانان تدریس می کند! این چیزی هست که آنها در نینتندو و یا گیم پسر گیم می کنند … اما در این گیم، شما باید به سادگی به پرسش ها پاسخ دهید (جدول ها)، به منظور دریافت کلید طلایی و پیشبرد سطح.

به عنوان مادر مایهدار که من هستم، آن را بارگیری کـــردم و خودم را شروع کـــردم (فراوانی حجم صدای بلند!) به زودی، هر دو بچه من میگفتند: «هیچ مادر – این مکان برو!»، این دکمه را فشار دهید "مامان … شما زیاد از یک صخره می افتید یا قدم می خانومید !!! "و نهایی" مامان، شما واقعا باید اجازه دهید من گیم را به دلیل این که شما از دست می دهید گیم می کنید. "آیا می توانم به من بگویم که واقعا گیم های ویدیویی بد هست؟ بدیهی هست که این گیم زیاد سرگرم کننده و حتی هرتعداد با ریاضیات زیاد ساده شروع می شود، گیم زیاد سرگرم کننده هست، بچه ها متوجه نمی شوند که آنها در حال یادگیری یا بررسی حقایق که قبلا می دانند.

Timez Attack یک گیم عالی برای کودکان و نوجوانان دارای مهارتهای ویژه هست. برای آنها آسان هست که آنها را دریابیم – حتی این مادرم نیز متوجه انجام گرفت که چطور می توانید آن را راه بیاورید و به صورت حتم – اگر بخواهید، جهت وجود دارد. اما پسرانی که Aspergers، ADHD و ODD دارند، همه چیز را بدون هیچ گونه "جهت" نشان می دهد.

تنها چیزی که ممکن هست برای برخی از افراد دشوار باانجام گرفت بچه ها تايمر هستند. بعضي از بچه هاي Aspergers بچه ها يا ADHD بچه ها با انجام گرفتت زمانبندي ايجاد نمي کنند. من متوجه هستم که با "قانون" بچه ها، این یک عامل نیست، اما با کودکان و نوجوانان دارای نیازهای ویژه ما، این تمایل دارد. اگر خالق میتواند یک نسخه دیگر را تولید کند، عالی خواهد بود، یکی از آنهایی که «تایمر» برای بچههای ما وجود ندارد!

من این پلن کامپیوتری را به انجام گرفتت توصیه می کنم. اوه، و من اشاره کـــردم، آن را رایگان! بله، شما می توانید یک نسخه ارتقاء بخرید، اما بچه های من سرگرم کننده و یادگیری در نسخه رایگان هستند.