وقت بازی

Super Mario Run نتوانسته در حد انتظارات نینتندو فروش داشته باشد • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷

ظاهرا mario اینبار نتوانسته است در گوشی های هوشمند آن طور که انتظار می رفت ظاهر شود. در ادامه با وقت بازی همراه باشید.

طبق سخنان رئیس شرکت نینتندو ظاهرا فروش super mario run در حد انتظارات او نبوده است و او همچنان اصرار دارد که بازی ها با پرداخت درون برنامه ای موفق خواهند بود.

قبل از اینکه بخواهیم راجب این سخنان تاتسومی کیمیشیما (Tatsumi Kimishima) ضحبت کنید بگذارید این را بگویم که برای تجربه کامل عنوان super mario run شما باید مبلغ ده دلار، یا ده یورو را بپردازید وگرنه نمی توانید این عنوان را به صورتکامل تجربه کنید.

تا پایان ماه ژانویه این بازی حدود هفتاد و هشت میلیون نسخه فقط روی پلتفرم iOS فروش داشته، که از این تعداد فقط پنج درصدشان بازی کامل را خریداری کرده‌اند.

این بازی این هفته با آپدیتی بسیار عظیم برای ios به اندریود آمد. در این آپدیت سازندگان محتویات رایگان این عنوان را افزایش داده اند که در نسخه ی اندروید بازی نیز وجود دارد.

در آغاز super mario run یک بازی با پرداخت درون برنامه ای بود ولی حالا شرکت نینتندو به این نتیجه رسیده است که اگر محتویات رایگان این عنوان را افزایش دهد شاید بتواند بازی بازان را دوباره به این بازی برگرداند هر چند که نینتندو هنوز معتقد است بازی هایی با پرداخت درون برنامه ای می توانند بسیار سودآور باشد.

در این باره یکی از کارکنان این شرکت طی مصاحبه‌ای گفت:

بازی‌هایی مانند Heroes بازی‌هایی هستند که شاید با استقبال بیشتری مواجه شوند، در صورتی که اگر بخواهیم صادق باشیم، ما بازی‌هایی با سبک و سیاق Super Mario Run را بیشتر ترجیح می‌دهیم.

 

۱ دوست دارم