وقت بازی

Signs Reversal RSI، کلید "شناخته انجام گرفته" برای موفقیت در تجارت فارکس • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

آیا تا کنون فکر کـــرده اید که چه چیزی باعث می شود که فارکس موفق به کسب موفقیت شود؟ بدیهی هست که اگر پیپ ها را ایجاد می کند، اگر کمبودی وجود نداشته باانجام گرفت، اغلب اتفاق می افتد و شما می توانید بر روی آن به موفقیت افزایشی دست یابید. آیا این تعریف یک سیگنال فارکس موفق نیست؟

من می خواهم به شما هشداراتی بدهم که تقریبا سه سال طول کشید تا بتوانم پیدا کنم و در هنگام خواندن یک کتاب از کنستاناس براون به نیکوی شناختم نویسنده تجاری در کتاب خود او اشاره کـــرد که او اندرو کاردول متخصص RSI، شاخص قدرت نسبی را می دانست. او گفت که او می تواند تعدادین ساعت از RSI صحبت کند. این به اندازه کافی برای علاقه من بود.

تقریبا ۳ سال بعد من هشدارات زیادی در مورد RSI پیدا کـــرده ام که در هیچ کتابی که من می دانم در دسترس نیست یا در اینترنت دیگر به غیر از کتاب الکترونیکیم در دسترس نیست وب سایت من و مقالاتی که برای EzineArticles نوشته ام. در این مکان کمی از آنچه من می دانم

معکوس ها کمی شناخته انجام گرفته هست

معکوس سیگنال های معاملاتی کشف انجام گرفته توسط Cardwell به عنوان یک دانش آموز از Welles وایلدر جناب آقا که ایجاد RSI . ولز وایلدر به چیزهای دیگر نقل مکان کـــرد اما کاردنخست با RSI خاتمه داد و در انجام چنین تغییراتی کشف کـــرد.

انحرافات انحرافات نیستند

زیادی از افراد RSI را با اختلافات معامله می کنند. اما انحرافات سیگنال های RSI را نشان می دهند که نشان می دهد روند روند کاهش هست و بازخواهد گشت. انحرافات سیگنال های حرکتی هستند که کارهای زیاد کارآمدتری را انجام می دهند.

معکوس به معنای ادامه روند هست

معکوس معاملات سیگنال در RSI هست که به معنی قیمت آماده هست تا مجدد به روند قبلی بازگردد. بازرگانی با روند، راه زیاد قدرتمندتری برای تجارت هست، زیرا حرکت در تجارت قویتر از روند آن هست. معکوس به معامله گران می گوید که حرکت در راه روند تغییر می کند و می توان آن را در هر جفت ارز و هر فریم زمانی پیدا کـــرد.

معکوس حرکت حرکت

RSI تجارت در مورد تجارت با حرکت هست. ۴ سیگنال معاملاتی RSI وجود دارد که هشدارات مربوط به حرکت در بازار را نشان می دهد. اگر هیچ حرکتی وجود نداشته باانجام گرفت، بدون در نظر گرفتن سیگنال هیچ معاملهای وجود ندارد.

معکوس RSI یکی از بهترین اسرار نگهداری انجام گرفته در تجارت هست. معامله گرانی که یاد می گیرند چگونه این معکوس را پیدا کنند یا از نشانگر رنگ RSI هستفاده کنند که به طور خودکار این سیگنال ها را به نمایش می گذارد، معاملاتی که زیاد سودآور هستند، سود می برند، زیرا معاملات معکوس با روند هست.