close
تبلیغات در اینترنت
دانلود بازی The Amazing Spider Man 2 برای pc
loading...
تایم گیم بزرگترین مرجع رسمی دانلود بازی در ایران

دانلود بازی,دانلود بازی برای کامپیوتر,فشرده شده,کم حجم

دانلود بازی

خرید اینترنتی بازی کامپیوتر - PS4 - XBOX - فروشگاه بازی ایران
رضا پیشرو
آخرین ارسال های انجمن

|دانلود بازی The Amazing Spider Man 2 Bundle برای کامپیوتر|

|دانلود بازی The Amazing Spider Man 2 Bundle برای pc با لینک مستقیم|

مرد عنکبوتی شگفت انگیز ۲ – The Amazing Spider-Man 2 Bundle PC Game
| دانلود نسخه PLAZA بازی The Amazing Spider-Man 2 Bundle |

The Amazing Spider Man 2

توضیحات بازی:متاسفانه اولین ضعف بازی خودش را از همین ابتدا نمایان می کند چرا که مشخص نیست خط اصلی داستان کجاست! ابتدا شما به دنبال قاتل عمو بن (بنجامین پارکر) می گردید، اما اتفاقاتی می افتد که مسیر اصلی بازی جا به جا می شود و باید مسیری دیگر را دنبال کنید . تا این که وارد جنگ گنگستر های روسی و تعقیب و دستگیری Schultz می شوید و در این بین داستان با مردی که می خواهد به شما کمک کند و از شما یک شکارچی حرفه ای بسازد درگیر می شود و داستان را به نوئی گم خواهید کرد. طبق معمول و سنت همیشگی، شخصیت اصلی بازی پیتر پارکر ، یک نوجوان خوش تیپ و مو اتو کشیده است که طی اتفاقاتی و پس از گاز گرفته شدن توسط یک عنکبوت رادیواکتیوی، قدرت هایی همچون یک عنکبوت پیدا می کند و از آن به بعد او به خود می گوید که ” قدرت زیاد، مسئولیت زیاد به همراه دارد” و از آن پس شروع به کمک کردن به مردم می کند.داستان اصلی دو سال پس از مرگ عمو بن اتفاق می افتد که شما هم چنان به دنبال قاتل او هستید و می خواهید هر جوری شده او را به سزای عمل کثیفش برسانید اما اتفاقاتی می افتد که این قاتل شما را به جنگ گنگستر های منهتن و روسیه وارد می کند و شما باید برای جلوگیری از خوردن ترکش این جنگ به مردم وارد عمل شوید.ویژگی جدید که در داستان بازی وجود دارد ، این است که شما به جز پوشیدن لباس مرد عنکبوتی، می توانید لباس پیتر پارکر را نیز بر تن کنید و در جاهای مختلفی حضور پیدا کنید.جاهایی همانند همایش های آسکورپ ، کمیک بوک فروشی و خانه ی پیتر پارکر…

در بازی شخصیت های زیادی وجود دارند که بعضی از آن ها با پیتر دوست و بعضی دیگر دشمن هستند که اکثر آن ها دشمنان را تشکیل می دهند.شخصیت هایی مانند Carnage Killer ، Shocker  که در کامیک بوک های قدیمی مرد عنکبوتی نیز حضور دارند هم در داستان بازی نقشی عمیق دارند و جنگی جالب را بین مرد عنکبوتی رقم می زنند.شخصیت هایی مانند هری آزبورن که دوست صمیمی پیتر پارکر است ، نیز در بازی حضور دارند.اگر قسمت قبلی این بازی را به خاطر داشته باشید ، یک عکاس به نام Whitney Change حضور داشت که در این قسمت او تبدیل به یک خبرنگار مشهور شده است و از مرد عنکبوتی به شدت حمایت می کند و در قبال حرف های توهین آمیز J.J. Jameson به مرد عنکبوتی ، ویتنی از او حمایت می کند.در اولین نجات مردم در آتش سوزی ، باید شخصی را نجات بدهید که در حقیقت خالق خود مرد عنکبوتی است . بله … استن لی ( Stan Lee ) .یکی از کارهای جالبی که آقای استن لی انجام می دهد ، این است که در فیلم ها و بازی هایی که خودش خالق آن ها و یا تهیه کننده ی آن است حضور می یابد.به عنوان مثال درفیلم Amazing Spider-Man 1 ، در جایی که مارمولک بزرگ در حال جنگ با مرد عنکبوتی است وارد کتابخانه می شوند که یک پیر مرد در حال گوش دادن به موسیقی است و به هیچ وجه متوجه جنگ مرد عنکبوتی و مارمولک بزرگ نیست.آن شخصیت و پیرمرد دوست داشتنی خالق مرد عنکبوتی یعنی استن لی می باشد.

بی مقدمه چینی و توضیح دیگری وارد بخش گیمپلی می شویم !

قدرت زیاد … مسئولیت زیاد !

مبارزات بازی هیچ فرقی با گذشته نداشته اند.بعد از نسخه ی اول انتظار داشتیم که مبارزات بازی کمی بهتر شوند و پیشرفت بکنند اما مثل این که اکتیویژن چنین قصدی نداشته است.تنها ویژگی های جدید که به بخش مبارزات اضافه شده است ، Singature Move های جدید است که آن هم چندان اهمیت خاصی ندارد.با به دست آوردن کمبوبیت های زیاد ، سرعت عملکرد اسپایدی بیشتر می شود و سریع تر دشمنان کشته می شوند و این کمبوییت ها بستگی دارد به این که در طول مبارزه Dodge ها موفقیت انگیزی داشته باشید و از طرف دشمنان ضربه ای نخورید.هر چه بیشتر از کمبوبیت های خود استفاده کنید و آن ها را در مبارزات پایدار نگه دارید ، در نهایت XP های بیشتری بدست می آورید و در نهایت می توانید قدرت های اسپایدی را ارتقاء دهید.

The Amazing Spider Man 2

اولین پیشرفت در گیمپلی بازی  را می توان تاراندازی های اسپایدی در نظر گرفت.تار اندازی نسخه ی قبلی به شدت با اعصاب و روان گیمر بازی می کرد و کمی ناراحت کننده بود اما در نسخه ی جدید می توانید تصمیم بگیرید حتی با کدام دست تار بیندازید و به کدام سمت جهش پیدا کنید که یک ویژگی بسیار مناسب برای این بازی است و تار اندازی و گشت و گذار در شهر را بسیار دلچسب تر و لذت  بخش تر می کند.یکی از ویژگی های جدید که بازی اضافه شده و است و با ارتقاء اسپایدی می توانید این ویژگی را آنلاک کنید ، جهش با تار است.به این روش که اسپایدی به دو طرف خود تار می اندازد و یک تار به پشت خود میندازد و خود را به شدت به عقب می کشد و با ول کردن تمامی تار ها به شدت به جلو پرتاب می شود و یکی از قشنگترین و جذاب ترین بخش های بازی است که در گذشته شاهد چنین ویژگی نبوده ایم.

در بازی یک ویژگی جدید به نام Heroic Act اضافه شده است که ایده ی بسیار خوبی است اما جوری که اکتیویژن از آن استفاده می کند به شدت بر روی اعصاب است.طبق این ویژگی یک نواربار در HUD شما قرار دارد که میزان قهرمان بودن و ضد قهرمان بودن شما را نشان می دهد و برای این که پلیس و گشت های هوایی به شما شلیک نکنند ، همیشه باید این ویژگی آبی یعنی قهرمان باشد.برای این که این ویژگی همیشه آبی باشد ، باید ماموریت های فرعی را انجام دهید.ماموریت های فرعی نیز بسیار تکراری و خسته کننده هستند و در طول بازی باید کل وقت خود را برای انجام این ماموریت های خسته کننده صرف کنید.تنها ماموریت جدیدی که در این بازی به عنوان ماموریت فرعی اضافه شده است، نجات مردم از آتش سوزی ها است که آن هم دارای اشکالات و باگ های گرافیکی است و این ماموریت ها معمولا با افت فریم شدید همراه هستند. همانند نسخه ی گذشته در طول شهر کمیک بوک هایی وجود دارند که می توانید با پیدا کردن آن ها امتیاز تجربه کسب کنید.هم چنین ویژگی جدیدی که در بازی وجود دارد این است که با پیدا کردن کمیک بوک می توانید به فروشگاه کمیک آقای استن لی بروید و این کمیک بوک ها را مطالعه کنید.در بعضی نقاط شهر و مراحل مختلف تک باکس هایی ( Tech Box )  وجود دارد که با به دست آوردن آن ها امتیاز تجربه کسب می کنید.امتیاز های تجربه به شما کمک خواهند کرد که قدرت های مختلف اسپایدی را افزایش دهید و او را قوی تر کنید.همانند نسخه ی گذشته در طول بازی می توانید لباس های اسپایدی را آنلاک کنید.بعضی از آن ها از طریق ماموریت فرعی و بعضی دیگر نیز در بین ماموریت های اصلی به دست خواهید آورد.

طراحی محیط منهتن به شدت زیباست.سازندگان در نسخه ی گذشته نیز منهتن را به شدت زیبا طراحی کرده اند و در این نسخه آن را بهتر نیز کرده اند و با افزایش عوامل طبیعی بیشتر مانند زباله های انباشته شده در کوچه ها به طبیعی تر شدن بازی کمک شایانی کرده اند.سازندگان جوری منهتن را طراحی کرده اند که اسپایدی بتواند در تمامی نقاط آن تاراندازی کند .جلوه های ویژه یا همان افکت های بازی نیز بسیار زیبا کار شده اند.جلوه هایی مانند برق ، تار و … که توسط دشمنان مختلف به طرف اسپایدی صاتع می شوند.متاسفانه در بعضی از صحنه های بازی شاهد افت فریم های شدید هستیم . افت های بسیار شدید که بازی را غیرممکن می کنند.بخش هایی مانند نجات مردم از آتش سوزی که انقدر افکت آتش بر روی گرافیک بازی فشار می آورد که شاهد افت فریم شدید خواهیم بود.

بازی خالی از باگ گرافیکی نیست.در بعضی از مبارزات باگ های به شدت مضحکی مشاهده خواهیم کرد.به عنوان مثال در یکی از بخش های بازی در بین مبارزات یکی از دشمنان بازی وارد دیوار می شود و از آن خارج نمی شود !!! این اشکال بسیار به عنوان یک بازی که در نسل هشتم منتشر شده است مضحک و خنده دار است و واقعا غیرقابل بخشش است ، زیرا چنین اشکالی در نسخه های قبلی  مشاهده نمی شد.طراحی لباس های اسپایدی خیلی جذاب است.لباس های او به قدری زیبا طراحی شده اند که نمی دانید کدام یک از این لباس ها را بر تن کنید و بپوشید.

تصاویری از محیط بازی The Amazing Spider Man 2 :

The Amazing Spider Man 2

 The Amazing Spider Man 2


 توجه:  تمام نسخه‌های فشرده شده بازی‌ها در تایم گیم دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

راهنمای نصب بازی‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب بازی، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی بازی را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی بازی به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای بازی اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم تایم گیمز امیدوار است از این بازی فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
»توجه : همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع بازی‌ها و نسخه های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و نرم افزار های لازم برای نصب و اجرای بازی ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب بازی، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. 

  حداقل سیستم مورد نیاز:

(OS : Windows 7 or (Windows® XP (with Service Pack 3) and DirectX® 9.0c) or (Windows Vista® with Service Pack 2

+Processor : Intel Core® 2 Duo 2.6 GHz / AMD Athlon 64 X2 3800

Memory : 3 GB RAM

Graphics : 512 MB 3D hardware accelerator card required – 100% DirectX® 9.0c with Shader Model 3 support. NVidia GeForce 8800 GT / AMD Radeon HD4770

DirectX : Version 9.0

Hard Drive : 9 GB available space

Sound Card : DirectX 9.0 – compliant sound card

سیستم پیشنهادی :

(OS : Windows 7 or (Windows® XP (with Service Pack 3) and DirectX® 9.0c) or (Windows Vista® with Service Pack 2

Processor : Intel Core® 2 Quad 2.4 Ghz / AMD Athlon II X4 2.6 Ghz

Memory : 4 GB RAM

Graphics : 512 MB 3D hardware accelerator card required – 100% DirectX® 9.0c with Shader Model 3 support. Nvidia GeForce 285 GTX / AMD Radeon HD4830

DirectX : Version 9.0

Hard Drive : 9 GB available space

Sound Card : DirectX 9.0 – compliant sound card

 

» پسورد فایل: www.pocketgames.ir

» حجم تقریبی: ۸.۰۰ GB

 

 

 درباره : دانلود بازی کامپیوتر , بازی اکشن و ماشین , بازی تفنگی , بازی استراتژیک ,
برچسب ها : دانلود دانلود بازی The Amazing Spider Man 2 Bundle , The Amazing Spider Man 2 Bundle PC Game , دانلود دانلود بازی مرد عنکبوتی شگفت انگیز ۲ , دانلود دانلود بازی The Amazing Spider Man 2 Bundle برای کامپیوتر , دانلود دانلود بازی The Amazing Spider Man 2 Bundle برای PC , دانلود دانلود بازی The Amazing Spider Man 2 Bundle برای PC , دانلود بازی The Amazing Spider Man 2 Bundle , دانلود دانلود بازی The Amazing Spider Man 2 Bundle , دانلود دانلود بازی The Amazing Spider Man 2 Bundle با حجم کم , دانلود دانلود بازی The Amazing Spider Man 2 Bundle برای pc با سرعت بالا , دانلود دانلود بازی The Amazing Spider Man 2 Bundle برای کامپیوتر با لینک مستقیم , دانلود دانلود بازی جدید The Amazing Spider Man 2 Bundle , دانلود نسخه blackbox بلک باکس دانلود بازی The Amazing Spider Man 2 Bundle , دانلود نسخه فشرده دانلود بازی The Amazing Spider Man 2 Bundle با حجم کم , دانلود کرک راهنمای نصب دانلود بازی The Amazing Spider Man 2 Bundle , دانلودThe Amazing Spider Man 2 Bundl , دانلود دانلود بازی , دانلود دانلود بازی The Amazing Spider Man 2 Bundle برای PC با لینک مستقیم , دانلود دانلود بازی اکشن , دانلود دانلود بازی مرد عنکبوتی ,
تاریخ : پنجشنبه 25 تير 1394 زمان : 22:54 نویسنده : تایم گیم نظرات ()
مطالب مرتبط
 • دانلود بازی Call of Duty Black Ops III Complete Pack برای کامپیوتر
 • دانلود بازی Call of Duty Modern Warfare 3 برای کامپیوتر
 • دانلود بازی ندای وظیفه 2 Call Of Duty کامپیوتر
 • دانلود بازی Call Of Duty 1 برای PC
 • دانلود بازی BulletStorm برای کامپیوتر
 • دانلود بازی Shadow Warrior 2 برای کامپیوتر
 • دانلود بازی PES 2017
 • دانلود بازی Cossacks 3
 • دانلود بازی World in Conflict Complete Edition
 • دانلود بازی The Walking Dead Survival Instinct
 • دانلود بازی Ride To Hell Retribution
 • دانلود بازی The Lord of the Rings Conquest
 • دانلود بازی Spider Man Unlimited v2.3.0h-بازی اندروید
 • دانلود بازی METAL SLUG DEFENSE v1.44.1 –بازی اندروید
 • دانلود بازی Warhammer 40000 Space Marine بازی کامپیوتر
 • ارسال نظر برای این مطلب
  این نظر توسط Styak در تاریخ 1395/5/26 و 21:54 دقیقه ارسال شده است

  سلام . خسته نباشید
  نسخه یِ The Amazing Spider-Man 2 Bundle چه فرقی با The Amazing Spider-Man 2 داره ؟ کدوم بهتره ؟


  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتی
  تبلیغات

  کانال مهدویت


  تقویم انتشار بازی ها

  تاریخ انتشار:16 مهر 1395

  تصاویر بازی مافیا 3


  تاریخ انتشار:2 شهریور 1395

  دانلود بازی Deus Ex: Mankind Divided 


  تاریخ انتشار:21 آبان 1395


  تاریخ انتشار:14 آبان 1395


  تاریخ انتشار:30 مهر 1395


  مطالب
  تبلیغات
  دانلود بازی
  دانلود بازی
  فروشگاه بازی
  خرید پستی بازی
  کدهای اختصاصی
  ,