وقت بازی

injustice 2 دارای پرداخت درون برنامه ای خواهد بود • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

injustice 2 دارای پرداخت درون برنامه ای خواهد بود

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

بیشتر عناوین امروزی دارای پرداخت های درون برنامه ای هستند و injustice 2 نیز از این قافله جا نمانده است

امروز اطلاعات جدیدی از injustice 2 ساخته ی جدید استودیو netherrealm به بیرون درج کرد.

این عنوان  دارای ارز درون برنامه‌ای به‌نام Source Crystals است که شما می‌توانید با پول واقعی نیز آن را دریافت کنید. اما راجع به کاربرد این source crystals سخنگوی این استودیو  گفته است :

ما می‌خواهیم با جامعه بازی‌باز خود روراست باشیم و بگوییم که شما نمی‌توانید در Injustice 2 با پرداخت پول واقعی پیروز شوید.

Source Crystals که از طریق پول واقعی قابل دریافت است به شما هیچگونه برتری نسبت به کاربر دیگری نمی‌دهد بلکه تنها ویژگی‌های ظاهری خاصی را برای شما می‌آورد که این ویژگی‌های ظاهری هیچگونه برتری در گیم‌پلی به شما نخواهد داد.

او راجع به سیستم Transform Gear ادامه داد:

Transform Gear به شما اجازه می‌دهد چهره ظاهری یکی از لوازم خود را به شکلی دیگر دربیاورید. برای مثال شما وسیله‌ای دارید که بهترین ویژگی‌های موردنظر شما را دارد اما ظاهر آن برای شما خوشایند نیست، حال با استفاده از این سیستم می‌توانید تغییرات ظاهری موردنظرتان را برروی این وسیله اعمال کنید، بدون آنکه ویژگی‌های آن از دست بروند.

همانند بسیاری از بازی های دیگر شما می توانید با این پرداخت ها به افزایش سطح شخصیتتان سرعت ببخشید

در ادامه صحبت هایی از سیستم gear شد که باعث می شود بازی بازان سبک خاصی داشته باشند اما مشکل اینجاست که شاید فردی در همان اوایل بازی با پرداخت پول زیادی بهترین قالب شخصیتی را بدست بیاورند و باعث نامتعادلانه شدن بازی می شود اما سازندگان راهی جلوی پای شما گذاشته اند ، سازندگان با رائه مودهایی که تاثیرات این ایتم ها را صفر می کند این مشکل را نیز از بین بردند

سازندگان معتقدند این شخصی سازی باعث جذب بیشتر بازی باز می شود:

یکی از موارد خوبی که این سیستم و آیتم‌ها به بازی اضافه می‌کند این است که شما به بخش آنلاین می‌روید و می‌بینید که شخصی آیتم‌های عالی دارد و با خود می‌گویید من آن کلاه‌خود را می‌خواهم، چطور باید بدستش بیاورم؟ با آن شخص صحبت می‌کنید و او شما را به مودهای جدیدی از بازی معرفی می‌کند تا آن آیتم‌ خاص را دریافت کنید و حال شما بخش‌هایی را بازی می‌کند که شاید به‌صورت عادی بازی نمی‌کردید.

injustice 2 در تاریخ شانزدهم مارس برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

۱ دوست دارم