وقت بازی

CD PROJECT RED به نسخه بعدی WITCHER اشاره کرد • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

CD PROJECT RED به نسخه بعدی WITCHER اشاره کرد

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

The Witcher 3: Wild Huntبرای استودیو CD Project RED ثمره‌ای حماسی و حیرت‌آور بود بر سرگذشت گرالت ریویایی. این استودیو قبل از عرضه بازی تاکید کرده‌بود که Witcher 3 آخرین نسخه از سری می‌باشد و قرار است به داستان این سری خاتمه دهد. اما می‌دانیم این حرف‌ها قبل از اینکه بازی به یکی از موفق‌ترین بازی ها با متای ۹۲ و سودآورترین بازی با فروش ۱۰ میلیون نسخه‌ای تبدیل شود زده شد.

به گزارش وب سایت وقت بازی، با توجه به فن‌بیس قدرتمند و گسترده‌ای که بازی The Witcher 3 پیدا کرده، بنظر می‌رسد استودیو CD Project RED نادیده گرفتن این هواداران را غیرمنصفانه بداند. Adam Kicinski مدیر استودیو در این باره می‌گوید:

این بی انصافی است نسبت به هواداران اگر نسخه‌ی دیگری نسازیم. ما قریب به یک دهه است که روی دنیای Witcher کار کرده‌ایم و فکر نکنم که این پایان ماجرا باشد. هنوز زود است که در موردش حرف بزنیم، ولی ما این سری را فراموش نکرده‌ایم

حرف‌های آقای Kicinski مرا هیجان‌زده کرده‌ و اگر قرار باشد نسخه‌ی بعدی Witcher به خوبی نسخه سوم باشد، قطعا اشتیاق زیادی برای تجربه آن خواهم داشت. بهرحال، اگر هم قرار باشد چنین اتفاقی بیفتد، پس از عرضه‌ی پروژه بعدی این استودیو یعنی CyberPunk 2077 خواهد بود؛ که هنوز تاریخ عرضه‌ای برای این بازی اعلام نشده.

۱ دوست دارم