وقت بازی

ASSASSIN’S CREED: EMPIRE توسط یک خرده فروشی لیست شد • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

ASSASSIN’S CREED: EMPIRE توسط یک خرده فروشی لیست شد

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

آخرین نسخه از سری بازی‌های Assassin’s Creed با نام Assassin’s Creed: Syndicate در سال ۲۰۱۵ منتشر و بعد از آن Ubisoft به صورت رسمی اعلام کرد که قصد دارد کمی به این سری استراحت دهد و نسخه بعدی آن با فاصله‌ی بیشتری نسبت به نسخه‌های اخیر عرضه می‌شود.

به گزارش وب سایت وقت بازی، قطعا طرفداران این سری بازی بی‌صبرانه منتظر هستند تا نسخه جدید این بازی معرفی شود، حال بنابر اطلاعات جدیدی که اخیرا منتشر شده بنظر این عنوان قرار است تا قبل از پایان سال ۲۰۱۷ منتشر شود.

همانطور که احتمالا می‌دانید چندی پیش شایعه شده بود که نسخه بعدی این سری بازی Assassin’s Creed: Empire نام دارد و وقایع بازی در مصر رخ می‌دهد، بعد از آن نیز یک تصویر منتشر شده بود و کاربران بر این باور بودند که تصویر منتشر شده متعلق به گیم‌پلی Assassin’s Creed: Empiree است.

خیرا نیز اطلاعاتی جدید منتشر شده است. براساس شایعات این نسخه توسط سازندگان Assassin’s Creed IV: Black Flag در دست توسعه است. در این نسخه شما در نقش یک برده سابق که از اجداد دور Altair است، قرار دارید؛ هم چنین نقشه بازی سه بربر از نقشه بازی Black Flag بزرگتر خواهد بود. البته تمامی اسن ها در حد شایعه هستند و باید منتظر تایید رسمی Ubisoft ماند.

یک خرده فروشی سوئیسی نیز این عنوان را برای عرضه در ربع چهارم سال ۲۰۱۷ لیست کرده است. خرده فروشی WOG یک صفحه برای این عنوان باز کرده است اما هیچ تصویر و یا اطلاعات دیگری قرار نداده است.

هرچند این احتمال نیز وجود دارد که این خرده فروشی تنها این صفحه را برای اشخاصی که قصد پیش خرید نسخه‌ی بعدی این سری را دارند ایجاد کرده است و هیچ منظوری در خصوص تایید یا عدم تایید Assassin’s Creed: Empire نداشته باشد، اما خب بهتر است این را هم در نظر بگیریم که گاهی اوقات خرده فروشان اطلاعات یک عنوان جدید را زودتر دریافت می‌کنند و همین امر ممکن است که تاییدی بر انتشار Assassin’s Creed: Empire در ربع چهارم سال ۲۰۱۷ باشد.

۱ دوست دارم