وقت بازی

5 نکات معاملاتی فارکس که باعث صرفه جویی در پول شما می شوند • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

آیا شما به دنبال راهنمایی های معاملاتی فارکس برای موفقیت هستید؟ اگر چنین هست، ممکن هست این مقاله مفید باانجام گرفت. در حالی که راهنمایی ها نمیتوانند موفقیت را تضمین کنند، قطعا می توانند به شما کمک کنند تا کارهای حیاتی زیادی انجام شود. علاوه بر این، آنها می توانند پول زیادی را برای شما ذخیره کنند. بر اساس معامله گران با تجربه فارکس، زیادی از آقام پول زیادی را از دست می دهند، زیرا آنها هیچ نظری از اصول نخستیه ندارند. با توجه به زیر ۵ راهنمایی برای مبتدیان این زمینه می باانجام گرفت. دفعات بازدید:.

مدیریت پول

نخست از همه، شما باید یاد بگیرند که چگونه برای خانومده ماندن. به عبارت دیگر، شما باید یاد بگیرید که چگونه در گیم باقی بمانید. بعد، شما باید یک هستراتژی سودمند را دنبال کنید. در واقع، آنچه شما باید انجام دهید این هست که از یک نگرش تجاری قدرتمند مدیریت پول هستفاده کنید.

اگر می خواهید در سمت امن باشید، نباید زیاد از ۳ درصد از سرمایه برای هر تجارت را در معرض خطر قرار دهید. تایمی شروع کـــردید، مطمئن شوید که سرمایه تجاری شما برای حداقل ۴۰ معامله کافی هست.

از توقف ضرر هستفاده کنید

شاید توقف ضرر شما باانجام گرفت قوی ترین ابزار به عنوان یک معامله گر فارکس. با هستفاده از این ابزار، شما می توانید ایده نیکوی از خطر خود را دریافت کنید. بنابراین، ما پیشنهاد می کنیم که از پایان موارد آن هستفاده کنید. به عنوان یک حقیقت، به شما این امکان را می دهد تا تجارت را که می خواهید شروع کنید، به عنوان یک شکست به حساب آورید.

واقع بینانه باشید

اگر شما خوش شانس، شما نمی توانید زیاد از ۸ از ۱۰ معاملات خود را با سود نیکو معامله کنید. در واقع، آنچه شما باید انجام دهید، انتظارات منطقی را تعیین می کند. تنظیم انتظارات نامعقول تنها موجب ناامیدی، ناکامی و ناامیدی می شود.

هنگام شروع کار، باید واقعیت ها را در نظر بگیرید. شما باید مقدار زمانی که می توانید برای یادگیری و تجارت سرمایه گذاری کنید تعیین کنید. هنگامی که ایده نیکوی از ابزار و چیزهای دیگر دارید، می توانید از یک هستراتژی تجاری سودآور کسب کنید.

با دیگر معامله گران تماس بگیرید

برای شروع کنندگان، یکی از منابع دست کم هشدارات و الهام بخش سایر معامله گران هست. شکی نیست که خواندن کتاب ها و راهنماهای مربوط به موضوع حیاتی هست. به عنوان یک حقیقت، کتاب ها می توانند به شما در ایجاد یک پایه قوی کمک کنند.

یکی دیگر از ابزارهای فوق العاده ای که به شما کمک می کند چسباندن کسب و کار را تمرین کنید. بنابراین، ما پیشنهاد می کنیم که شما بخشی از یک انجمن فارکس نیکو هم آنلاین و هم در محل خود باشید. شما مجبور نیستید خجالت بکشید فقط به این دلیل که شما فقط از آن شروع می کنید.

احساسات خود را کنترل کنید

در حالی که این یکی در انتها مورد بحث قرار می گیرد، ما نمی توانم بگویم حیاتی نیست همانطور که پیشتر نقل کرد انجام گرفت، تجارت فارکس سرگرم کننده، هیجان انگیز و پویا هست. با این حال، شما مجبور نیستید فقط به خاطر اینکه در ابتدا از دست دادن شما رنج می برید انجام دهید. شما باید این کار را مانند یک کسب و کار انجام دهید و نه یک سرگرمی.

بنابراین، اگر شما به دنبال راهنمایی های نیکوی برای موفقیت به عنوان یک معامله گر، پیشنهاد می کنیم از راهنمایی های مندرج در این مقاله هستفاده کنید.