وقت بازی

5 تست زنان بازی بر مردان و چگونه برای غلبه بر آنها • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

۵ تست زنان بازی بر مردان و چگونه برای غلبه بر آنها

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

آیا شما خودتان را تلاش برای مقابله با یک رفتار های زن را زمانی که او در اطراف شما است؟ آیا تا به حال یک سوال سخت توسط یک زن خواسته شده است، اما نمی دانم که چگونه به پاسخ؟ برای مدت زمان طولانی من همیشه در طول این انواع شرایط خورده. من همیشه به یک ظرف غذا تا فقط زمانی که همه چیز به نظر می رسید که در مسیر درست می شود به نظر می رسید. من از دست چگونگی رفتار با این آزمون که زنان را بازی کند. در این مقاله قرار بود به نگاهی ۵ آزمون زنان بر مردان بازی و آنچه که من در مورد چگونه شما می توانید با آنها برخورد به دست.

تست # ۱ من یک مرد نیاز نیست

این است که احتمالا یکی از آزمون های رایج بیشتر شما را به صورت زنان واقعا جذاب که بر روی تخصیص دادن ضربه به شما نزدیک اجرا خواهد شد. این نوع از زنانی که نگرش "من یک مرد لازم نیست زیرا من یک زن مستقل گرم هستم." شما ممکن است کلمات خود را برای این نوع از زنان …

راه های مقابله با این نوع از زنان وجود دارد. حقیقت این است که نادیده گرفتن آنها است که احتمالا بهترین گزینه خود را. چرا؟ از آنجا که شما باید تصمیم بگیرید که اگر شما واقعا می خواهید یک زن که عصبانی است، فاقد احترام برای مردان، فکر می کند او بهتر از دیگران است، هیچ شخصیت و.

من می دانم شما مانند آموزش او درس و مجازات او را احساس … کسانی که همه چیز واقعا موثر نیست. همه که می کند این است او نشان می دهد چه قدرت او بر شما دارد. حرکت بر روی یک زن که از کیفیت بسیار بالاتر است.

تست # ۲ تماس با من در ساعت ۰۰:۰۰ PM

یکی از اولین دوست دختر من استفاده به من بگو وقتی که به او تماس بگیرید. "وقتی شما به خانه من تماس بگیرید." باشه؟ من فکر کردم این بود؛ چرا آن را به معنای او در زندگی خود بیشتر از من می خواستم. حقیقت این است که اگر او واقعا بیشتر از شما در زندگی خود می خواست او را شما خود تماس بگیرید!

بهترین زمان برای پاسخ زمانی است که شما آن را احساس و هم برای آن است. اگر شما پاسخ زمانی که او از شما می خواهد به آن را فقط به او نشان می دهد چقدر اهمیت شما را در او قرار دهید. آیا شما باید چیز دیگری شما نیاز به علاوه بر این فقط به او صحبت زمانی که او از شما می خواهد کاری انجام دهید؟

تست # ۳ من یک دوست پسر

زنان پرتاب این بیانیه در اطراف تمام وقت. شما نمی دانید که اگر او یک دوست پسر دارد، اگر او فقط به قدمت معمولی، و یا اگر او خسته با دوست پسر فعلی او است. در بسیاری از موارد او فقط می گوید که به خودش مانند بیشتر از یک چالش نگاه کنید و ببینید که چگونه مداوم شما خواهد بود.

تنها راه حل این است که خود را دنبال هر حال بدون اینکه بیش از حد تهاجمی. به این ترتیب شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد او و وضعیت ارتباط فعلی خود یاد بگیرند. حتی اگر او در دسترس نیست شما همیشه می تواند دوستان با جادوگر او را می توانید به شما اجازه دیدار با برخی از دوست دختر جذاب او. بیشتر مردا در آن را در این راه به نظر نمی

شما: دوست دارید به بیرون رفتن برای قهوه مدتی؟

او: من یک دوست پسر.

شما: چه گرفتن قهوه باید با دوست پسر خود را؟

او: دوست پسر من ممکن است آن را دوست ندارم.

شما: پس چرا شما نمی را دوست همراه به طوری که راه آن را نمی خواهد تاریخ؟ این را به شما و دوست پسر خود را احساس تخصیص بهتر است.

تست # ۴ من هنوز مردانی که بازی ذهن بازی دوست ندارم

این یکی کلاسیک است. چند بار که شما یک زن می گویند من یک مرد که بازی و یا چیزی مشابه ایفا می کند مثل را شنیده اید؟ من آن را چند بار شنیده اند. اگر شما خواندن برخی از کسانی که پروفایل در سایت های دوستیابی آنلاین خواهید دید آن را تا تخصیص دادن.

چه این واقعا یعنی زمانی که یک زن این به شما می گوید؟ این بدان معناست که او یک زن است که دوست دارد به بازی بازی های و تعداد زیادی از درام در روابط او است. اوه! واقعا حقیقت است. او تلاش می کند آن را به مانند هر پسر او تا به حال مورخ بازی های ذهن بازی با او ظاهر می شود. این یک پرچم قرمز است. هر زن که تا بحال دیده که می گوید این را دوست دارد درام و ذهن بازی. حالا شما می دانید این قضیه صادق است

شما می توانید این توقف رسیدگی به قدمت خود و یا برای دیدن اگر او به استانداردهای خود زندگی خواهد شد تا

او: من دوست ندارم مرد که بازی بازی ذهن.

شما: من همیشه دختران که دوست دارند بازی ذهن و درام کمپرسی

دیدن اینکه او چگونه به است که در پاسخ

تست # ۵ من دوست این محل

برخی از زنان انتقاد خواهد که در آن شما آنها را در تاریخ. او حتی ممکن است به شما بگویم که در آن او ترجیح می دهند که شما او را. این یک آزمون تا ببینید که چگونه نا امن شما می باشد. برای این که بتوانیم در آن شما او را او هنوز هم ممکن است شکایت و سرزنش شما اگر او را هم خوب نمی

او: من این کار را دوست ندارم.

شما: خوش آمدید شما را ترک کند، اما من نمی روم تا من غذا خوردن

که همه شما باید انجام دهید. فقط او را نشان می دهد که شما راحت با تصمیم خود را به او را وجود دارد. اگر او برگ سپس پس از آن بود.

نتیجه گیری

همانطور که شما احتمالا می توانید بگویید برخورد با یک آزمون زن واقعا در مورد با نگرش او قرار دادن نیست. این امکان وجود دارد که شما او را در شما دیوانه خواهد شد، اما آنچه را که در عوض دریافت احترام او است. او خواهد آموخت که شما نمی تواند اطراف مانند تمام کسانی که بچه های خوب دیگر مورخ او را تحت فشار قرار دادند.