وقت بازی

5 بازی طراحان می توانند بازی به جرقه خلاقیت • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

۵ بازی طراحان می توانند بازی به جرقه خلاقیت

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

اگر شما یک معمار، طراح داخلی یا یک ارائه حرفه ای ۳D که احساس به عنوان اگر خلاقیت خود را مسدود شده است، در این مقاله برای شما می باشد. بلوک خلاقیت یک اتفاق عادی است و می تواند به طور ناگهانی بدون هشدار اتفاق می افتد. یکی از راه های به جرقه خلاقیت خود را دوباره با بازی. بازی های تلفن همراه و کامپیوتر به شما کمک کند استراحت در حالی که به آرامی جاهای تعیینشده مغز خود را به یک شور خلاق است.

بازی های زیر برای آن دسته از افرادی که شغل شامل خانه طراحی مانند معماران، تزئینات داخلی، ۳D حرفه ای رندر و طراحان داخلی هستند .

کمیته مبارزه با سانسور

کمیته مبارزه با سانسور یکی از محبوب ترین بازی ها برای سال های بسیاری در حال حاضر با نسخه های برای iOS، Android، PC و Mac است. برخی می گویند این بازی بیش از حد KIDDY است، اما این درست نیست. اگر شما را از طریق اینترنت برای بهترین ساختمان ها، خانه ها و شهرستانها جستجو ساخته شده با استفاده کمیته مبارزه با سانسور، شما را شگفت زده که بسیاری از توسط بزرگسالان با سنین مختلف از ۳۰ تا ۴۰ سال قدیمی ساخته شده است.

کنکوری یک بلوک ساختمان بازی زنده ماندن. شما قطع درختان، حفاری خاک، شکستن سنگ ها و ذوب شدن فلز برای ایجاد بلوک که شما می توانید به قلعه در داخل و خارج استفاده کنید تا سازه ها، از خانه ساده مربع است. شما می توانید پارتیشن، اتاق، آشپزخانه، بالکن، و حتی یک استخر شنای روی بام است. شما همچنین می توانید فضای داخلی با نقاشی، مبلمان و بسیاری دیگر را تزئین کنید. اگر شما را دوست ندارند که توسط زامبی ها در بازی شکار، سوئیچ به حالت خلاق و فقط به ساخت قلعه خود را، سپس تبدیل به حالت زنده ماندن برای دفاع از ساختمان تازه ساخته شده خود را.

سیمز

سیمز کوتاه را برای شبیه سازی است. در این بازی، شما را یک شخصیت است که باید برای پیدا کردن راه خود را در جهان سیم مجازی. شما در واقع کنترل نمی سیم کارت خود را، اما شما آن را تحت تاثیر قرار. گاهی اوقات شما می شود جای تعجب زمانی که شما به تماس به کامپیوتر شما و سیم کارت خود را در حال حاضر ازدواج کرده. اما قبل از شما می توانید شخصیت خود را در هر نقطه در زندگی، شما باید آن را به یک خانه را. این بدان معناست که شما یک خانه طراحی برای آن و یا به شما خرید یک. سپس به عنوان سیم کارت خود را می سازد پول بیشتر، شما می توانید مواد بیشتر به گسترش خانه خود را خرید.

بازی Survival Craft

بازی Survival Craft یک کلون کنکوری است. این مکانیک تقریبا یکسان است، اما با گرافیک بهتر و کنترل آسان تر است. هنر و صنعت بقا همچنین دارای یک حالت خلاقانه که در آن شما فقط می تواند هر آنچه شما می خواهید. این بازی همچنین دارای ویژگی های برق که شما می توانید استفاده کنید تا نشانه های رهبری در داخل بازی. هنر و صنعت بقا تا به منطقه نامحدود بنابراین شما می توانید یک شهرستان بزرگ اگر شما می خواهید. مانند کمیته مبارزه با سانسور، شما همچنین می توانید کار خود را برای هر کس دیگری به تجربه بارگذاری کنید.

برداشت ماه

قبل از FarmVille به، بود برداشت ماه وجود دارد. در ماه برداشت، شما مراقبت از مزرعه رها قدیمی و به آرامی آن را به عقب به زندگی است. شما شخم زدن، شما قطع علف های هرز، و شما کاشت سبزیجات به فروش در نزدیکی شهر. همچنین شما می توانید برای تعمیر خانه رعیتی قدیمی و تزئین آن را به عنوان شما را انتخاب نمایید. یکی از جنبه های جالب از بازی است که برای یافتن همسر در میان بسیاری از شخصیت های داخل بازی. سپس آنها می توانند به شما کمک کند را تزئین کنید.

RPG ساز

RPG یا نقش بازی بازی ها یک سبک از بازی های ویدئویی است که اجازه می دهد تا شما را به یک ماجراجویی است. ساز RPG شما اجازه می دهد یک بازی RPG ایجاد کنید. که شامل ساخت خانه برای کل شهرها، شهرستانها و روستاها. شما یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است ساخت خانه ها و پر کردن آنها با تزئینات است. سپس شما مردم زندگی در خانه اضافه کنید به طوری که شخصیت بازی شما در حال ساخت می توانید با آنها صحبت کنید. بله، شما همچنین می توانید این بازی شما در Appstore اپل یا گوگل پلی برای آندروید ساخته شده به فروش برساند.

یک دقیقه شما اخراج ایده پس از ایده ها، پس از آن چیزی جلب توجه شما و سپس خلاقیت خود را پراکندگی. این اتفاق می افتد به هر کس، نه همه افراد می تواند در بهبود خلاقیت خود و یا سریع می باشد. بازی بازی های یک راه خوب برای آرامش و کاهش استرس حالی که به آرامی تقویت خلاقیت شما است.