وقت بازی

4 دلیل برای شما باید بازی Uglydoll کارت بازی • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

۴ دلیل برای شما باید بازی Uglydoll کارت بازی

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

این Uglydoll کارت بازی یک بازی سریع ء بسیار پر جنب و جوش است که می تواند توسط یک گروه از تا ۶ نفر بازی است. این آسان است به ببینید که چقدر سرگرم کننده و خنده است که می تواند با بازی تولید می شود.

این Uglydoll کارت بازی یک محصول ایجاد شده با سادگی در ذهن است. این یک بازی ساده است که می تواند توسط یک گروه از تا ۶ نفر بازی است. این نو میآفریند بازی تطبیق ساده با استفاده موثر از ناز هیولا uglydoll گرافیکی بر روی کارت.

این بازی برای تمام سنین مناسب است. کودکان به عنوان جوان چهار شروع به بازی بازی. این کار یک مقدار زیادی از تلاش برای یادگیری بازی نیاز ندارد.

این Uglydoll کارت بازی می توانید ساعت ها سرگرم کننده به ارمغان بیاورد. تنها به دلیل آن سریع گام، بازی زمان واکنش بر اساس که نیاز شما را به نقطه کارت است که به نظر می رسد سه بار روی میز است. این فوق العاده برای رویدادهای اجتماعی مانند احزاب تجمعات است. این قطعا بسیاری از شادی و خنده ایجاد خواهد شد و این رویداد بیشتر به کرات است.

قوانین بازی را می توان در عرض چند ثانیه به دست. هر بازیکن به نوبت به تلنگر یک کارت را از عرشه اصلی. هر کس می خواهد به دنبال را برای تطبیق جفت از سه، که یک بار هر کسی آن را می بیند، او تلاش خواهد کرد به گرفتن. این است که اغلب مورد که دو یا چند بازیکن نقطه سه قلو تطبیق به طوری که آنها ممکن است تنها یکی از سه کارت دریافت برای اضافه کردن به عرشه خود را در پایان. است یک عبارت وجود دارد "زشت زشت زشت" هایی که بازیکنان باید به مطلق. این عبارت خواهد شد در Uglydoll کارت بازی توضیح داده شده – یک بازی بزرگ مناسب برای تمام سنین

این Uglydoll کارت بازی بسیار قابل حمل است و می آید در یک جعبه کوچک حاوی یک عرشه از ۷۰ کارت های هیولا Uglydoll. به عبارت ساده، آوردن این بازی را به عنوان در مقایسه با بازی های هیئت مدیره بسیار مناسب است. شما حتی ممکن است تصمیم به فقط کارت را و جعبه را در خانه ترک. که کار می کند بیش از حد.