وقت بازی

34 ایده های گیم کارناوال مدرسه سرگرمی • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

۳۴ ایده های گیم کارناوال مدرسه سرگرمی

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶

۱٫ سالن زیبایی غرفه ای محبوب در کارناوال پاییز ما بود. پسران و دختران عاشق موهایشان رنگی، آبی، سبز، صورتی بودند!

۲٫ کارائوکه نیز در سال جاری زیاد محبوب بود!

۳٫ حدود سه سال پیش، مادران اتاق ما گاو الکترونیک را اجاره کـــرد. (من نمی توانم از نام درست فکر کنم!) این خط هرگز پایان یافت! بچه ها و بزرگسالان آن را دوست داشتند!

۴٫ مدرسه ی پسران من یک غرفه بوسیدن هست. آنها بوسه های واقعی را دریافت نمی کـــردند، اما به جای آن بوسه های هرشی را به شما دادند. آنها همچنین تمبر لب دارند، و چهره شما را با آن تمبر می کنند! و شما تن از بچه ها در حال اجرا در سراسر کارناوال خود را با تعداد بوسه را ببینید! زیاد زیبا!

۵٫ ما در "مرکز رسانه ای" "Bingo for Books" گیم کـــردیم.

۶٫ پیاده روی اسنک (مثل پیاده روی کیک، اما بچه ها از کیسه های تراشه، یک جعبه Little Debbies، کیسه های کوکی ها، ۲ لیتر بطری سودا و غیره برداشت.

۷٫ ما همچنین از Janitor-، Principal- و کتابدار – برای یک روز – کسانی که زیاد محبوب بودند (حامی ترین را به ارمغان آورد افزایش!)

۸٫ ما سوپر Twister با نقاط نقاشی انجام گرفته بر روی یک قطعه بزرگ بین که به طبقه با نوار هر کس که تلاش می کند رنگ صحیح را با بخش بدن صحیح لمس کند، ما به اندازه کافی بزرگ هست که ۳۰+ بچه می توانند در یک زمان گیم کنند.

۹٫ یک گیم محبوب در کارناوال مدرسه ما، پرتاب فوتبال بود. از سقف (با شروع حلقه ها به اندازه یک حلقه حوله) و شما سعی می کنید فوتبال را از طریق حلقه پرتاب کنید. حلقه کوچکتر، امتیاز بالاتر هست.

۱۰٫ با معلم با معلم آشنا شوید

۱۱٫ مسابقه حباب حباب: محبوب هست، زیرا آدامس معمولا یک خیر

۱ ۲ دانش اموز املاء پیشرفته – دانش آموزان اجازه می دهند تا در صورتی که درست هست، اقدام به سمت هیئت مدیره جایزه دهند؛ پایان خط اگر از دست رفته باانجام گرفت.

۱۳٫ پیرهستن معلم: فروش گاراژ و گاو خیر برای اقلام ظالمانه برای لباس یک معلم. این را در مورد حل مسئله / دانشگاهیان به طور هستاندارد بررسی تست … هستفاده از یک دوربین دیجیتال به نتایج تصویر به عنوان حفظ.

۱۴٫ تعداد سال پیش ما یک کارناوال داشتیم و یک فروشنده بزرگ "کیک لوونی" بود (در این مکان در کانادا ما دلار ما را Loonie می نامیم). از خانواده ها خوهسته انجام گرفت تا شیشه های پر از اقلام را از جمله قرص های آدامس، اسباب گیم های کوچک، سنگ مرمر ، مداد، – نام آن را، آقام آنها را پر کـــرد. ما زیاد از ۴۰۰ اهدا داشتیم. سپس آقام یک عدد از یک سبد را جلب کـــردند و آن شیشه ای بود که آنها دریافت کـــردند.

۱۵٫ ما فقط کارناوال خود را در روز پنج شنبه و جمعه داشتیم، و کلاس سوم را می آموزم. این سال ما پیاده روی اسباب گیم را انجام دادیم (درست مانند پیاده روی کیک). ما از اسباب گیم های ارزان قیمت (حدود ۱٫۰۰ دلار) هستفاده کـــردیم که بچه ها را به ارمغان آورد و همچنین برخی از اسباب گیم های شاد از McDonald's را دریافت کـــردیم. یکی دیگر از کارهای ما، گیم Wii بود. بچه ها آن را دوست داشتند!

۱۶٫ ما یک "مسابقه مانع بزرگی کدو تنبل" که در آن دانشجو مانند یک کدو تنبل بزرگ (از کلاه، کلاه و دستکش پرتقال ما هستفاده می کند) را انجام می دهیم و سپس آنها را از طریق لهستیک ها، زیاد از کلوچه های یونجه و بافتن کدو تنبل می گذرانیم. بچه ها آن را دوست دارند!

۱۷٫ سال گذشته در جشنواره سقوط ما یک اردک اردک داشتیم. شما یک هستخر کوچک راه اندازید و اردک های کوچک حمام را دریافت کنید. شما همچنین نیاز به اسلحه سرنگ دارید. دانش آموزان "نژاد" اردک خود را با هستفاده از اسپری از اسلحه سرنگ به آنها را. واقعا سرگرم کننده بود

۱۸٫ تعداد سال پیش یک کارناوال داشتیم و غرفه که بزرگترین ضربه بود، غرفه حکاکی بود. ما سفارشات گردنبند از Oriental Trading را داشتیم و یکی از آن دست ماشین های حکاکی داشتیم و اسم بچه ها را بر روی آنها نوشتیم. سریع و آسان بود.

۱۹٫ یکی از والدین یک هیئت مدیره Plinko ساخته هست که از پسزمینه به درجه رسیده هست – این مورد محبوب ترین نمایشگاه هست. ما در ورزشگاه ما یک مرحله داریم، بنابراین بچه ها روی صحنه ایستاده اند تا دیسک های Plinko را رها کنند.

۲۰٫ غرفه فورچون تلر محبوب ترین ما هست

۲۱٫ جعبه های رمز و راز با جعبه ای که بچه ها دستان خود را به آن انداختند، انگور ناهار، اسپاگتی سرخ انجام گرفته، ژله با میوه داشتند. ما به هر یک از نام های ترسناک دادیم.

۲۲٫ وخانوم یک کدو تنبل بزرگ را حدس بخانومید.

۲۳٫ دستکش های پلهستیکی پر از پاپ کورن فروختیم. هر "دست" حلقه عنکبوت روی انگشت داشت.

۲۴٫ صندلی های موسیقی با حیوانات پر انجام گرفته. قبل از کارناوال، جمع آوری حیوانات پر انجام گرفته (بچه ها می توانند این را توسط بار بازو اهدا کنند). آنها را در یک شمع در مرکز اتاق قرار دهید. صندلی ها را در یک دایره در اطراف حیوانات پر انجام گرفته قرار دهید. اعداد زیر صندلی قرار دهید یک دقیقه برای پخش موسیقی بچه ها نشسته اند قرعه کشی یک عدد برنده یک حیوان پر انجام گرفته را می برد.

۲۵٫ درباره هنر ماسه چیست؟ بچه ها آن را دوست دارند! شما می توانید مواد را در خط، مانند بطری های کوچک پلهستیکی و دستبند دریافت کنید. هستفاده از نمک رنگ انجام گرفته با رنگ آمیزی مواد غذایی برای شن.

۲۶٫ یک ایده دیگر این هست که در کلاس درس خود را جعبه پیچ و خم بخانومید. این می تواند از طریق خزیدن باانجام گرفت. شاید بچه ها می توانند یک پازل را در راه حل کنند.

۲۷٫ حدس زدن مسابقات سرگرم کننده هست. تزئین شیشه های شیشه ای واضح و پر کـــردن با آنچه که تا کنون. شیرینی پزی، M & M، آب نبات بسته بندی انجام گرفته فردی، برنج، لوبیا خشک ممکن هست یک دستور غذای سوپ را اضافه کنید، به طوری که آن را در خارج از شیشه نشان می دهد. در این مکان مجدد آقام مختلف یک ظروف تزئینی پر از چیزی را می یابند و آنها را شمارش می کنند و در قسمت پایین درب شیشه ای تعداد موارد موجود در شیشه را روی کاغذ بسته بندی انجام گرفته قرار می دهند. فقط یک جایزه در هر برنده و اعضای خانواده درشت می تواند گلدان خود را از دست ندهد. کوزه های افزایش برندگان افزایش. هر یك كیسه شیشه ای كار می كند – كیسه ژل، كیك گالن، كیپ های شلاق معجزه و غیره. تزئین سرگرم کننده هست. به عنوان مثال یک فرد به طور تکمیل با هستفاده از کاغذ بسته بندی شیشه را پوشانده و یک کیسه آب نبات در جار قرار داده هست، بنابراین حدس درستی یکی بود. چوب بر روی برچسب ها پف را بر روی درب قرار دهید. چسب بر روی توری یک الگوی در داخل شیشه بنویسید و از رنگ مینای دندان هستفاده کنید و طرح را در خارج از شیشه بچرخانید و شاید با رنگ دائمی پارچه را نقاشی کنید. طرح نخستیه لازم نیست، اما یک لمس فوق العاده عالی را اضافه می کند. فراموش نکنید که الگوی خود را هنگامی که تکمیل هست حذف کنید.

۲۸٫ توپ Fluky: یک پایه را با یک سطل در زیر نصب کنید. کودک باید یک توپ را از مقبره به سطل برساند تا برنده شود.

۲۹٫ قلع پان کوچه: کودک توپ را به پایین رمپ می برد. در پایین یک جعبه حاوی ۲ قلع مغناطیسی رنگی با ۳ رنگ مختلف وجود دارد. کودک ۳ توپ را رول می کند اگر ۲ رنگ مطابقت داشته باشید، شما برنده شوید.

۳۰٫ یک ایده کارناوال عالی این هست که DINO DIG را ارائه کنید! یک هستخر شنا کودکان، آن را با شن و ماسه و دایناسورهای کوچک پلهستیکی پر کنید (تجارت شرقی آنها ارزان هست) به بچه ها یک بیل کوچک برای حفاری برای دینو خود را. ما همچنین برای الماس ها حفر می کنیم! دختران دوست دارند پیدا کـــردن حلقه های کوچک و مانند آنها در شن.

۳۱٫ حلقه کدو تنبل ما از اهدای جوایز محلی برای کدو تنبل، علف های هرز، ساقه ذرت، گلابی و غیره اهدا می کنیم. ده ها تن از کدو تنبل تربچه های بزرگتر را می گیریم و از آنها به عنوان اهداف هستفاده می کنیم. من حلقه چوبی را در فروشگاه پارچه محلی پیدا کـــردم.

۳۲٫ بولینگ گورخر من مجموعه ای از این پین های کودکان پلهستیکی را خریدم و سپس بعضی از گل ها را از مهد کودک ها هستفاده کـــردم. گوردس رول خنده دار هست بنابراین آن را سرگرم کننده تر می کند.

۳۳٫ توپ پینگ پنگ ما ۱۰ مورد از ظروف پلهستیکی کدو تنبل پلهستیکی را که بچه ها از آنها هستفاده می کـــردند خریداری کـــردیم و آنها را به عنوان دنبال قرار داده ایم. من توپ نیمی از توپ های پینگ پنگ نارنجی را داشتم که بچه ها مجبور بودند آن را بپوشانند.

۳۴٫ یکی از گیم های مورد علاقه من "Chucking مرغ" هست. تعداد جوجه لهستیکی را بیاورید و یک ناحیه را ایجاد کنید که آقام بتوانند آنها را به یک قلم پرتاب کنند (منبسط کننده لهستیک)، من حدود ۳۰ فوت و در ۴۰ فوت دور می خانومم. تماشای خنده دار هر کس آن را پرتاب می کند. هنگامی که من در کلیسای من آن را انجام دادم، برخی از خانومجیرهای اصلی مرغ ناز لهستیکی را پیدا کـــردم تا به افرادی که آن را به قلم ۴۰ فوت رسانده بودند، بدهم.