وقت بازی

 3-استخر توپ - یک بیلیارد سریع و آسان بازی • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

 ۳-استخر توپ – یک بیلیارد سریع و آسان بازی

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

در طول سال، من به بسیاری از تغییرات بازی بیلیارد معرفی شده است. بعضی از بازی ها ممکن است مدتی به طول انجامد، در حالی که دیگران بیش از قابل اعتماد سریع می باشد. دو محبوب ترین بازی ها، ۸-توپ و ۹ توپ، به عنوان مثال، بازیکنان به طور متوسط ​​حدود ۱۰-۱۵ دقیقه از وقت خود را هزینه. بعضی از بازی ها، از جمله چرخش و گاوچران استخر، کمی بیشتر طول بکشد. اما اگر شما برای زمان فشرده و می خواهید در یک "افتخار" بازی بیلیارد سریع با یک دوست دریافت؟ یا شاید شما به تنهایی و می خواهید به قلم مو رنگ کردن در تنظیم شات خود را و شکستن سرعت، و شما می خواهید چیزی سریع و آسان.

یکی از مورد علاقه من، بازی ها سریعتر بیلیارد شامل ۳ توپ راه اندازی مثلث ساده و یک یا چند مخالفان. یک بازی تک با دو بازیکن دیگر نباید بیش از پنج دقیقه را ندارد. اگر هیچ حریف در دسترس است، یک بازی سریع انفرادی ۳ توپ یک مته بزرگ برای برگ ها و پیش بینی چند عکس در پیش است.

قوانین بازی کاملا ساده است. محل سه توپ بیلیارد در شکل مثلث در نقطه سر، و محل توپ نشانه سفید خود را در هر نقطه در آشپزخانه (پشت خط خراش)، به عنوان اگر شما برای یک بازی عادی از ۸ توپ و یا ۹ توپ شکستن شدند. هر ضربه بیلیارد، از جمله استراحت، بعنوان یک سکته مغزی است. اگر یک خراش رخ می دهد، آن را به عنوان دو سکته مغزی اضافی شمارش، به علاوه شات شما فقط ساخته شده، در مجموع سه. هر بازیکن را نگه می دارد تا زمانی که همه تیراندازی سه توپ اند pocked شده است. بازیکن بازی را با چند ضربه بعد از هر بازیکن دستشویی هر سه از توپ خود است ویکتور.

اگر شما به دنبال برای یک بازی بیلیارد است که ساده به درک و بسیار وقت گیر، سپس بیلیارد ۳-توپ راه است رفتن. آن را جالب تر با راه اندازی مسابقات و یا ساخت شرط کوچک با دوستان خود. یا آن را به بازی استخر دیگر به عنوان دور جایزه کوتاه گنجانیده شده است. هر اولویت خود را، هنگامی که شما شروع، شما را پیدا کردن خود را بازی استخر ۳-توپ را بارها و بارها.