وقت بازی

15 نکته برای به حداکثر رساندن ایکس باکس 360 شما! • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

۱۵ نکته برای به حداکثر رساندن ایکس باکس ۳۶۰ شما!

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

اجازه دهید من سریع و ساده .. به شرح زیر خواهد شما ۱۵ راهنمایی شما می توانید برای ایکس باکس ۳۶۰ را به آن حداکثر رساندن نشان می دهد.

بیایید شروع ..

۱٫ هنوز سیستم خود را برای بیش از شش ساعت را ترک نمی کند. تلویزیون خود را به یک سوخته ' تصویر به عنوان یک نتیجه است. این هم یکی دیگر از علت حلقه قرمز مرگ.

۲٫ ایکس باکس ۳۶۰ قادر به ذخیره فایل های موسیقی، تبدیل موسیقی را از یک سی دی است. دیسک قابل خواندن هستند CD، CD-R و CD-W.

۳٫ اگر شما بازی موسیقی در حالی که بازی یک بازی در همان زمان، آن را در اثر حجم صدا پایین گردد. بهتر است اگر شما موسیقی خود را کمی پایین تر با استفاده از XMP – ایکس باکس مدیا پلیر

۴٫ اگر مردم در MSN مزاحم شما، وضعیت خود را به دور '،' مشغول، و یا حتی ظاهر آفلاین. این باعث می شود دوستان خود را به شما صحبت نمی کنند. فقط راهنمای دکمه "گزینه شخصی 'بروید، سپس. شما می توانید وضعیت خود را از وجود دارد را تغییر دهید.

۵٫ اطمینان حاصل کنید که باتری خود را و یا باتری های قابل شارژ به طور کامل برای حداکثر بازی طوری تنظیم! هیچ کس نمی خواهد یک کنترل مرده در اوج یک بازی! بازی و کیت شارژ لوازم جانبی بزرگ برای آن دسته از علاقهمندان به بازی هاردکور داشته باشد!

۶٫ هارد دیسک قابل جدا شدن است، و می توان در هر ایکس باکس ۳۶۰٫ به سادگی جدا و خوب خود را برای رفتن قرار داده شده!

۷٫ میله های USB استفاده می شود برای ذخیره چیزهای بازی های خود را به خوبی! بالاتر حافظه، فضای ذخیره سازی بیشتر است!

۸٫ شما مجاز به تغییر جنسیت خود را. برو به نمایه خود را بر روی داشبورد ایکس باکس ۳۶۰ و "مشخصات ویرایش پرنیان". سپس "جنسیت" را کلیک کنید. این یک گزینه عالی است، با این حال آن هزینه خواهد شد ۸۰۰ MP – نقاط مایکروسافت

۹٫ شما لازم نیست که برای ارسال یک پیام به دوستان خود. فقط قول فرد می دانم و ارسال پیام از طریق داشبورد!

۱۰٫ شارژ کنترلر ایکس باکس ۳۶۰ خود را! این نکته برای تلفن های موبایل احمقانه است، اما برخی از مردم تنبل هستند بنابراین ممکن است به خوبی!

۱۱٫ کنترل بی سیم بسیار جذاب! شما می توانید به آشپزخانه شما بروید و هنوز هم در محدوده شود!

۱۲ ( ۳۰ پا حداکثر است. به هر حال!). ایکس باکس ۳۶۰ شما هرگز خاموش هر زمان که کیت بازی و شارژ در حال استفاده است. کنسول خود را در حالت آماده باش، که در آن قدرت کم استفاده شده است، و طرفداران هنوز هم عملکرد. زمانی که شارژ کامل است، ۳۶۰ خاموش می شود طرفداران، اما هنوز هم در حالت stand-by است.

۱۳٫ شما می توانید خود ایکس باکس ۳۶۰ به دو صفحه نمایش در همان زمان را لینک کنید! قرار دادن سوئیچ کابل به دف استاندارد.، اما اتصال به خط کامپوزیت به یک صفحه نمایش و جزء (قرمز، سبز، آبی) کابل را به دیگری. [NOTE: This is NOT going to produce HD]

۱۴٫ این می تواند به ارسال آن وبلاگ خود! به طور جدی. همه شما با ثبت نام برای ۳۶۰voice.com. ایکس باکس ۳۶۰ شما پس از آن شروع به وبلاگ نویسی! شما لازم نیست به آن را برای آن! آن چنان شگفت انگیز! این شهر همچنین دارای گزینه های از به چالش کشیدن یک دوست و یا شروع یک گروه یا قبیله!

۱۵٫ شما می توانید خود ایکس باکس ۳۶۰ به آداپتور بی سیم خود را لینک کنید، بدون یک آداپتور مایکروسافت! شما فقط نیاز به یک لپ تاپ با اتصال Wi-Fi. فقط رفتن به کنترل پنل – مدیریت اتصالات شبکه (ویندوز ویستا). سپس محلی اتصال و اتصال به شبکه های بی سیم به طور مستقیم انتخاب کنید. در حال حاضر، راست کلیک کنید و سپس 'اتصالات پل "را انتخاب کنید. بعد از این که شما قطع و دوباره وصل شبکه های بی سیم، و سپس یک کابل شبکه از لپ تاپ به ایکس باکس ۳۶۰٫ اتصال شما ممکن است به دور از پل (تکرار روش فوق و شما گزینه اطلاع می دهد)، هر زمان که شما می خواهم به گشت و گذار در اینترنت بر روی لپ تاپ.

نکته # ۱۵ به شما توسط این وب سایت آورده شده است. تشکر بچه ها!

با تشکر برای خواندن پانزده راهنمایی برای به حداکثر رساندن خود ایکس باکس ۳۶۰! من امیدوارم که شما لذت می برد و برخی از آنها اجرا! من مشتاقانه منتظر صحبت کردن با شما به زودی!