وقت بازی

10 گیم برتر حزب کودکان و نوجوانان برای یک حزب لذت بخش • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

آیا شما کسی که پلن ریزی برای احزاب کودکان را یک امر دلهره آورانه پیدا می کند؟ آیا شما در مورد آنچه شما می خواهید انجام دهید را به نگه داشتن آنها را سرگرم نگران؟

اگر این به نظر می رسد مانند شما، پس از ناامیدی نیست، زیرا شما مطمئنا پدر و مادر نخست برای تجربه این نیست. رویداد نیکو این هست که این نباید در این راه باانجام گرفت و راه های آسان و شگفت انگیز برای نگه داشتن بچه ها در حیاتیانی کودک شما وجود دارد.

در مورد همه چیز باید گفت گیم های حزبی سنتی بچه ها که از نسل پدربزرگ و مادربزرگ ما بوده اند … و احتمالا طولانی تر هست. این گیم ها از زمان آزمایش به دلیل … مقاومت می کنند … زیرا آنها نیکو هستند … و واقعا کار می کنند!

در این مکان ۱۰ گیم حیاتیانی در حیاتیانی ها که می توانید در جشن تولد فرخانومدتان هستفاده کنید. شما می توانید یکی یا دو را انتخاب کنید، و یا هستفاده از کل ۱۰، اما یک چیز برای برخی هست … و این هست که بچه ها آنها را دوست دارم!

پاس بسته: همه بچه ها عشق باز کـــردن هدایا، پس چه چیزی در مورد این گیم را دوست ندارد به سادگی یک موجود کوچک (معقول برای هر دو پسر و یک دختر) پیدا کنید و آن را بسته کنید. سپس لایه های متعددی را در اطراف اصلی اصلی قرار داده هست. در داخل هر بسته بندی ایده آل برای قرار دادن یکی دیگر از آیتم های کوچک (یک قطعه از آب نبات، بالون، قلم، چرخش بالا … هر چیزی کوچک) ایده آل هست. این هدیه کوچک برای کودک هست که آن لایه را باز کند.

فرخانومدان را در یک دایره بگذارید و برخی از موسیقی ها را گیم کنید. از آنها بخواهید تا قطعه را در اطراف دایره قرار دهند تا موسیقی متوقف شود. هنگامی که موسیقی متوقف می شود، آن کودک می تواند لایه را باز کند! برای بچه های جوان تر توصیه می شود که اطمینان حاصل شود که هر کودک فرصتی برای باز کـــردن حداقل یک لایه دارد.

دم دم در خر را بگیرید: روش سنتی برای گیم این هست که یک خر و زیادی از دم که بچه ها روی خر قرار می گیرند (از این رو نام). با این وجود شما می توانید این گیم را با توجه به هر موضوعی که دارید دارید هستفاده کنید. به عنوان مثال، گروه موی پین دورا را به موهایش یا موز را به دست میمون ببرید. شما می توانید کیت های آماده را خریداری کنید، یا اگر احساسات خلاقانه داشته باشید، می توانید چیزی را به خودتان جلب کنید. نگران نباشید، برخی از پرده های کور در دسترس وجود دارد و هر کودک به نوبه خود این امکان را دارد که دم را روی خر قرار دهد. کودک را با چشم بسته و از آنها بخواهید که دم را نزدیک به جایی که ممکن هست باانجام گرفت، ببندد.

مجسمه های موسیقی: آیا در اتاق رقصنده های تازه وارد وجود دارد؟ برخی از موسیقی های مورد علاقه را انتخاب کنید و به سادگی از بچه ها بخواهید که رقص شوند! تایمی آنها حداقل آن را انتظار داشته باشند، موسیقی را خاموش کنید، و بچه ها بایستند تا آنجا که امکان دارد. آخرین باری که ایستاده هست بیرون هست! ادامه گیم تا زمانی که تنها یک کودک مجسمه باقی بماند.

موزیکال: این گیم زیاد شبیه به مجسمه های موسیقی، به جز زمانی که موسیقی متوقف می شود، کودکان باید بلافاصله نشستن پایین آنها. آخرین فرخانومد برای نشستن بیرون هست! نگه داشتن گیم تا زمانی که تنها یک کودک باقی بماند.

صندلی های موسیقی: یک صندلی برای هر کودک در حیاتیانی جمع کنید و در یک دایره (صندلی روبروی دایره) قرار دهید. از همه بچه ها بخواهید روی صندلی نشسته و سپس موسیقی را شروع کنند. همانطور که موسیقی در حال پخش هست، کودکان باید در اطراف دایره صندلی پیاده روی / رقص بگذارند. یک بالغ یکی از صندلی ها را بردارید. موسیقی را خاموش کنید و بچه ها روی صندلی نشسته اند. کودک ایستاده هست سمت چپ! ادامه دادن تا زمانی که تنها یک فرخانومد نشسته نشود و این برنده هست.

سیمون می گوید: این یک گیم حیاتیانی عالی هست که معقول کودکان جوان هست. یک بزرگسال که سیمون را تعیین می کند (یا تغییر نام را با توجه به موضوع حزب یعنی میکی موس یا دورا اکسپلورر) تغییر دهید. سپس می گویم "سیمون می گوید … دست خود را بر روی سر خود قرار دهید". کودکان باید آنچه را که سیمون می گوید انجام دهد. اما، سیمون کودکان را فریب می دهد گاهی اوقات می گوید "دستان خود را بر روی سر خود قرار دهید". اگر "سیمون می گوید" ذکر نانجام گرفته هست، پس از آن کودکان که اقدام را انجام داده اند خارج هستند.

Apple bobbing: اگر روز آفتابی باانجام گرفت، این یک گیم عالی برای کودکان خواهد بود که در خارج از خانه گیم کنند. یک کاسه بزرگ را مرتب کنید، آب را پر کنید و سیب های زیادی را در آب قرار دهید. بچه ها آن را به نوبت می گیرند تا سیب را با دندان هایشان گیم کنند و سلاح های خود را پشت سر بگذارند.

رهبر من دنبال می شود: یک بزرگسال به عنوان رهبر تعیین انجام گرفته هست. آنها می توانند جست، جست و خیز، پرش، رقص و غیره باشند. همه کودکان باید اقدامات رهبر را پیگیری و کپی کنند.

سینی حافظه: این یک گیم عالی هست اگر شما امیدوار باشید کمی صلح و آرام در طول حزب. یک سینی پر از انواع اقلامی از اطراف خانه خود داشته باشید و تعداد دقیقه دیگر برای تعدادین بار به بچه ها بسپارید تا موارد زیادی را در سینی به خاطر بیاورید. هر یک از قلم و کاغذ را به آنها بدهید و سپس سینی را بپوشانید و از آنها بخواهید که به عنوان مواردی که ممکن هست به خاطر داشته باشید، در ۱ دقیقه بگویید. برنده این هست که افزایش موارد را به یاد داشته باانجام گرفت.

شیرهای خواب: این یک گیم عالی برای هستفاده در انتهای یک حیاتیانی هست. باز هم می توان آن را به هر موضوعی که دارید دارید (Sleeping Fireman، Fairies، Ballerina … و غیره). از کودکان بخواهید تا روی زمین نشسته و از آنها بخواهند تظاهر به خواب کنند. اگر کودک حرکت می کند یا صدا می کند، آنها خارج می شوند. اگر بچه ها در این گیم خیلی نیکو هستند، می توانید در اطراف آنها راه بروید، آنها را گول زدن یا سعی کنید آنها را خنده کنید و ببینید که چه کسی می تواند باقی بماند!

این ده گیم بچه های حیاتیانی مطمئنا لبخند می خانومند بر روی چهره کودکان و به نوبه خود بر روی شما! سادگی کلیدی برای یک حزب موفق و با برخی پلن ریزی و آماده سازی هست، حزب مجبور نیست که یک امر دلهره آور باانجام گرفت!