وقت بازی

10 فعالیت های بزرگ برای کودکان مبتلا به اوتیسم • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

۱۰ فعالیت های بزرگ برای کودکان مبتلا به اوتیسم

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶

گاهی اوقات تلاش می کند تا فعالیت هایی را برای بچه های اوتیستیک انجام دهد که سرگرم کننده، تعلیمی و نه هزینه زیادی می تواند مبارزه باانجام گرفت. پس اطمینان حاصل کنید که می دانید که امکاناتی وجود دارد که وجود دارد، فقط به یافتن برخی از آن ها مربوط می شود که به طعم های شخصی کودک شما تجدید نظر می کند. زیر نمونه هایی از فعالیت های محبوب برای کودکان اطفال بین سنین ۷ تا ۱۱ هست.

فعالیت های داخل سالن:

– آواز – کودکان مبتلا به اوتیسم به دست آوردن تعدادی از مزایای از آواز. کودکان غیر کلامی می توانند صدای خود را بشنوند یا صداهای موسیقی را پخش کنند یا مانند آلات موسیقی مانند سوت، تامورین، درام، کازو و یا صفحه کلید کوچک گیم کنند. صداهای تکراری، ساخت موزیک های جدید و یا حتی یادگیری شعر های تعلیمی می تواند زیاد مفید باانجام گرفت برای کمک به بچه ها برای یادگیری و همچنین ممکن هست آنها را تحریک حس گرایی زیاد مورد نیاز – همان که آنها از فریاد می گیرند، فقط افزایش به گوش والدین لذت بخش هست! تقلید یادداشت ها و موزیک های یکدیگر می تواند یک تجربه حیاتی اجتماعی باانجام گرفت که تعامل را تشویق می کند. تجربه با صداهای مختلف و انواع مختلف موسیقی برای پیدا کـــردن آنچه که کودک شما را لذت می برد و بهترین پاسخ می دهد.

– صداهای خنده دار – ساخت و تقلید صداهای خنده دار می تواند یک یادگیری اجتماعی خنده دار تجربه برای بچه های اوتیستیک و والدین آنها. بچه ها از خروجی حسی و عنصر تکرار این گیم لذت می برند. شما می توانید سعی کنید به نوشتن تعدادی از حیوانات و یا اقلام مختلف در کاغذ های مختلف و هر کدام که شما انتخاب می کنید باید سر و صدا معقول هست.

– قلعه – ساخت قلعه از فقط در مورد هر چیزی می تواند یک مقدار زیادی از سرگرم کننده باانجام گرفت. نوع ساختمان "بلوک" بستگی به مهارت های حرکتی کودک دارد. این می تواند از بلوک های الفبای پلهستیکی یا چوبی به بلوک های سبک بزرگ "Lego" یا "Duplo" یا حتی کارت های گیم باانجام گرفت، اگر آنها دستی دستی باشند.

– اضطراری های ایمن – این گیم ها تعلیم مبتنی بر اما همچنین می تواند سرگرم کننده باانجام گرفت. آنها شامل اعمال روش معقول برای انجام کاری در یک رویداد اضطراری می شوند. این شامل مواردی هست که باید در مورد آتش سوزی و شرایط اضطراری دیگر انجام شود. بخش حیاتیی از این گیم ها ایجاد یک روال آرام در اطراف آنها هست.

– گیم های ساده ساده – با گیم های ساده و یا پایه شروع کنید و سطح دشواری را با افزایش سن کودک افزایش دهید یاد می گیرد که چگونه با قوانین گیم ها کار کند. زیادی از گیم های تخته ای فعالیت های لذت بخش برای بچه های اوتیستیک هستند زیرا نسبتا قابل پیش بینی هستند و یک روال معمول را فراهم می کنند. آنها همچنین به نوبه خود می توانند اقدام به خرید کنند، اما حصول اطمینان از از دست دادن هرگز یک معامله بزرگ نیست، بلکه نتیجه ای هست. در غیر این صورت آنها ممکن هست احساسات منفی را با گیم به اشتراک بگذارند و از گیم نپسندند.

فعالیتهای در فضای باز:

– گیمهای دوران کودکی ساده دوران کودکی و گیمهایی که برای گیم هستفاده می کنید. برای زیادی از کودکان هیچ دلیلی وجود ندارد که آنها بتوانند در گیم های ابتدایی کودکی شرکت کنند. تا زمانی که آنها زیاد از حد اجتماعی پیچیده نیستند، زیادی از کودکان مبتلا به اوتیسم می توانند زیادی از گیم های سرگرم کننده مانند تگ یا رهبر را دنبال کنند. در نظر داشته باشید که بهترین فعالیت برای کودکان مبتلا به اوتیسم نیازی به حفظ ارتباط نزدیک یا گسترش فیزیکی با دیگر افراد ندارند. شما ممکن هست بخواهید اطمینان حاصل کنید که به گیم هایی که بر مهارت های منحصر بفرد فرخانومد تمرکز کـــرده اید، برای اضافه کـــردن آسودهی و اطمینان به گیم، اطمینان حاصل کنید.

– ورزش های سازمان یافته – زیادی از کودکان از شرکت در سازمان ورزش مانند هر فرخانومد دیگر سن آنها. دنبال ورزش هست که اجازه می دهد تا آنها را بدون تحریک زیاد از حد حس گر بخوانند و نیازی به تجهیزات زیادی ندارند. گلف و بیس بال فعالیت های نیکوی برای بچه های مبتلا به اوتیسم هستند، در حالی که ورزش هایی مانند مسابقات فوتبال ممکن هست معقول نباشند.

– بالن های آب – کودکان مبتلا به اوتیسم اغلب می توانند از محرک های مختلف حسی بهره مند شوند و بالن های آب لایحه آنها می توانند در مورد آنها صحبت کنند، یا نگهداری و نگهداری آنها را می تواند زیاد سرگرم کننده باانجام گرفت. این همچنین کودکان را تشویق می کند که در گیم هایی مانند "سیب زمینی سرخ" گیم را با دیگران تشویق کنند – با پرتاب کـــردن بالون آب پر انجام گرفته به یکدیگر، وانمود می کند که سیب زمینی گرم هست.

– Skipping Rocks اگر شما به اندازه کافی خوش شانس هستید که در نزدیکی آب خانومدگی کنید و فرخانومد شما در اطراف آب مسئول باانجام گرفت، پریدن سنگ ها می تواند راهی عالی برای داشتن تفریحات و هستفاده از ماهیچه های باز باانجام گرفت، و باعث توسعه مهارت های حرکتی می شود. اگر شما یک هستخر شنا دارید که به اندازه کافی بزرگ هست، می توانید سعی کنید به جای آن از روی دیسک های شناور پلهستیکی عبور کنید.

– من جاسوسی – آیا سعی در گذراندن زمان در ماشین یا نشستن در حیاط این گیم یک راه عالی برای یادگیری رنگههست که با دیگران ارتباط برقرار می کنند.

این فعالیت ها برای کودکان مبتلا به اوتیسم یک راه عالی برای سرگرم کـــردن، یادگیری درس های حیاتیی هست و مهارت های اساسی اجتماعی را بدون صرف زمین می کنند.