وقت بازی

گزارش پایانی گلوله برفی « وبلاگ بازی آنلاین سرعت بیشتر Speed UP • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

اسفند
۲۹
۱۳۹۳

با سلام، پیشاپیش فرا رسیدن عید نوروز را به شما تبریک میگوییم.

در خدمت شما هستیم با گزارش پایانی تورنومنت بزرگ گلوله برفی :)

snowybullet

این تورنومنت بزرگ از ۱۵ دی آغاز به کار کرد و در طی ۳ ماه به کار خود در روز ۲۳ اسفند پایان داد .

در اوایل این تورنومنت بزرگ تیم های فقط تو ، nexus 5  ، پرسپولیس وthe run  با قدرت ظاهر شدند اما از بین این تیم ها فقط تیم  فقط تو و nexus 5  در رقابت باقی ماندند و کنار نکشیدند و تا آخر تورنومنت یک نفس رقابت کردند اما در آخر تیم فقط تو موفق  به شکست دادن تیم nexus 5  نشد و رتبه دوم را برای خود ثبت کرد. زمان زیادی نگذشته بود که تیم Goldberg هم به رقابت ها پیوست و با تلاش بسیار خودش را بین سه نفر برتر این تورنومنت بزرگ جای داد.

در ابتدا که تیم فقط تو با اختلاف بسیار زیادی در رده اول جدول قرار داشت ،تیم nexus 5  آرام ننشسته و به فکر رسیدن به نفر اول این تورنومنت بود،مشغول برنامه ریزی بود تا اینکه در اواخر تورنومنت این برنامه ریزی ها نتیجه داد و ایشان به صدر رده بندی رسیدند و توانستند مقام اول را کسب کنند. تیم های دیگر هم تلاش بسیاری کردند ولی نتوانستن به مقام اول دست پیدا کنند.

تیم Goldberg  بعد از چندی از مسابقات پایانی تورنومنت از رقابت دست کشیده و به مقام سومی قناعت کرد در حالی که تیم کیه ؟ برای رسیدن به سه نفر برتر تلاش میکرد که متاسفانه موفق نشد و با اختلاف کمی توانستن مقام چهارم این تورنومنت را دریافت کند و برنده ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ اعتبار شود.

تیم  Vr4 که تنها در مراحل پایانی تورنومنت شرکت کرده بودند توانستند به مقام پنجم برسند و برنده دوم جایزه اعتباری ما باشند.

نفرات اول تا پنجم این مسابقه مشخص شد اما این تمام جایزه نیست ، هنوز افرادی که  به طور قرعه کشی میتوانند شانس برنده شدن ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ اعتبار را داشته باشند مشخص نشدند و این یعنی هنوز افراد میتوانند شانس پیروزی را داشته باشند. نتیجه قرعه کشی در خبر های آینده به شما اعلام میشود.

و در آخر به  افراد برنده تبریک میگوییم و امیداوریم که تورنومنتی پر از هیجان را تجربه کرده باشند.

منتظر تورنومنت های بعدی وقت بازی باشید.

برچسب ها: