وقت بازی

کمیل قاسمی به رییس‌جمهور چه گفت؟ • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷

کمیل قاسمی به رییس‌جمهور چه گفت؟

دسته بندی : متن و دانلود موزیک تاریخ : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

1285054 494 کمیل قاسمی به رییس‌جمهور چه گفت؟

ایسنا: کمیل قاسمی، دارنده مدال های نقره و برنز سنگین وزن المپیکی یک‌شنبه شب در جریان ضیافت افطاری ورزشکاران با رییس‌جمهور به بیان دیدگاه‌ها؛ نقطه نظرات و ارایه پیشنهادات خود در راســتای ارتقای سطح ورزش کشور پرداخت.

او در بخشی از صحبت‌هایش با اشاره به این که  المپیک قله ورزش قهرمانی اســت خطاب به دکتر روحانی گفت‌: از جنابعالی به عنوان فردی علاقمند به ورزش، انتظار داشتیم همانند رییسان‌جمهور دیگر کشورها، بلافاصله بعد از المپیک ۲۰۱۶ برزیل،  با هشت مدال‌آور المپیک دیدار داشته باشید. ورزش‌های مدال‌آور المپیکی، حمایت‌های هم‌زمان معنوی و مادی می‌خواهند.

قاسمی در ادامه‌ با اشاره به این که کشتی ورزش ملی ما اســت و مردم علاقه ویژه‌ای به این ورزش دارند؛‌ اظهار کرد: از زمان حضور جنابعالی به‌عنوان رییس‌جمهور، کشتی دو بار قهرمان جهان شده و چندین بار در جام جهانی به مقام قهرمانی رسیده اســت. سه بار آمریکا را در خاک این کشور شکست داده‌ایم (در این لحظه حضار قاسمی را تشویق کردند.) و حتماً آخرین پیروزی آن را در کرمانشاه در دیدار فینال بین تیم‌های کشتی ایـــران و آمریکا به یاد دارید.

وی خاطرنشان کرد: این برای جامعه بزرگ کشتی جای سوال اســت که چگونه هم‌چون تمامی رییسان‌جمهور پیشین از ابتدای انقلاب تا دوره قبل از ریاســت جمهوری جنابعالی، که بلافاصله پس کسب این افتخارات کشتی، با توجه به جایگاه کشتی، دیداری با قهرمانان تیم‌های ملی کشتی فراهم می‌شد، چنین فرصتی برای تیم‌های ملی پرافتخار کشتی کشور، فراهم نیامده اســت؟

قاسمی در پایان گفت‌: رییس‌جمهور عزیز و منتخب مردم سرافراز ایـــران، کشتی و جامعه کشتی و همه قهرمانان سایر رشته‌های ورزشی برای بزرگی و اعتلای نام ایـــران در کنار شما هستند.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته کمیل قاسمی به رییس‌جمهور چه گفت؟ اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.