وقت بازی

کلانترهای معاون ورودی آزمون - بدانید چه در آزمون • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

کلانترهای معاون ورودی آزمون – بدانید چه در آزمون

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

اجازه دهید من با امتحان افسر پلیس امین بدون توجه به خنده است. درصد از نامزدها که شکست معاون کلانتر آزمون ورودی متناوب است. حقیقت این است برخی از متقاضیان بادبان را از طریق آزمون کتبی، اما بسیاری از شکست حقارتی. واقعیت این است که بسیاری از نیروهای بالقوه شکست در امتحان به همین دلیل است که من نوشتن این مقاله است. می بینید بسیاری از افرادی که موفق امتحان ورودی در غیر این صورت پلیس بزرگ بوده است، اما به دلیل عدم آماده سازی و یا به سادگی گرفتن آزمون برای اعطا آنها آزمایش به شدت flunked.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد معاون امتحان تست کلانتر به خود را در موقعیت بهتری برای عبور از آزمون. امتحان معاون کلانتر از ۸ دسته عمده که مجموع کل آزمون را می سازند. معنی اگر شما انجام این کار ضعیف در یک بخش از امتحان، ممکن است در برابر نمره کل خود را حساب کند. در حال حاضر نه تمام بخش های آن را نمره این راه، اما بسیاری از آنها را انجام دهد. صرفنظر از اینکه چگونه آنها نمره آزمون هدف اصلی شما این است که برای انجام بهترین است که شما می توانید در معاینه. ترجیح نمره بالا چیزی است که شما باید با هدف به دست آوردن فقط گرفتن یک نمره عبور است به اندازه کافی در این روز و سن نیست

اینجا همه هشت دسته که / پلیس تست افسر معاون کلانتر را تشکیل می دهند است:

 1. خواندن و درک مفاهیم
 2.  

 3. گزارش نوشتن
 4.  

 5. واژگان
 6.  

 7. املا
 8.  

 9. عمومی ریاضیات
 10.  

 11. جهت حافظه
 12.  

 13. قضاوت و استدلال
 14.  

 15. دستور زبان

از آنجا که شما می دانید چه دسته در حال رفتن به در آزمون می شود، توصیه میکنم تقویت مناطق است که شما ممکن است کمی ضعیف است. آیا آزمون را ندارد برای مانند اکثریت اعطا، تفکر است که شما از طریق آن بدون هیچ مطالعه آنچه بادبان.