وقت بازی

کتاب رؤیایی - آرزوی آمریکایی: از پرت تا ساکرامنتو • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷

آرزوی آمریکایی: از پرت تا ساکرامنتو دهستان از یک توپچی هست که در حال رانجام گرفت گشت و گذار و گیم کـــردن کریکت با پدرش که بیسبال را پیدا می کند. گیمکن، دامیان، تبدیل به یک گیمکن نیکو و نشانه با یک تیم آمریکایی برای گیم در لیگ های کوچک هست.

این یک دهستان جالب از هسترالیا سفر به ایالات متحده آمریکا برای گیم توپ هست. دهستان نشان می دهد که یک پسر جوان تلاش می کند تا راه خود را در جهان بیس بال پیدا کند. او به عنوان یک بیگانه دیده می شود، او مجبور هست دشوار تلاش کند تا یک قهرمان لیگ های اصلی را دنبال بگیرد و قهرمان شود.

این دهستان در اوایل دهه ۹۰ قبل از تشکیل لیگ بیس بال هسترالیا تشکیل انجام گرفت . بنابراین Damian طناب گیم را از طریق مسابقات اطراف هسترالیا می آموزد. او به سرعت در صفوف گیمکنان هسترالیا صعود می کند و به زودی به یک قرارداد لیگ جزئی با یکی از تیم های لیگ کوچک سواحل دریایی ساکرامنتو می پردازد.

Damion در حال سفر به ایالات متحده در منطقههای کوچک در لوئیزیانا، تگزاس، تنسی و دیگران، یک دوز نیکو از منطقه کوچک امریکایی را که زیاد متفاوت از آنچه که در هسترالیا در پرت هستفاده می شود، متفاوت می کند. شما در کنار Damion سوار می شوید، زیرا او چیزهای جدیدی را در خانومدگی می آموزد مانند رانندگی یک حرکت چوب.

این کتاب نه تنها در مورد خانومدگی بیس بال خانومدگی Damion، بلکه در محاکمات او در خانومدگی عاشقانه. او یک دختر را به خانه برگرداند و ارتباط طولانی مدت برای دو نفر از آنها خیلی زیاد هست.

در کتاب نیز طنز وجود دارد. هر زمان شما یک دسته از بچه های جوان را با هم تلفیق می کنید برای مدت زمان طولانی چیزهای خنده دار اتفاق می افتد. برخی از الکل ها پرتاب می شوند و می توانند برای برخی از گیمکنان توپ از دست خارج شوند. این یک بخش سبکتر از خانومدگی یک توپ گیم هست که نویسنده در این مکان نشان می دهد. اجازه دادن به چیزی که هر گیمکن باید یاد بگیرد، در بعضی موارد برای کمک به مقابله با هسترس شغلی هست. بنابراین هیجان انگیز می شود به عنوان هر گیمکن با هسترس به شیوه خود را با هسترس.

دهستان با Damion در لیگ های جزئی متوقف نمی شود، اما به دنبال دهستان خود را به باخانومشستگی و فراتر از آن هست. من نمی خواهم به اندازه کافی از او فاصله بگیرم و یا اینکه او مدت زمان زیادی را صرف گیم می کند، زیرا فکر می کنم که از دهستان دور می شود. با این حال، من می گویم که او شعله ی یک ساله نیست.

این دهستان برای هر طرفدار بیس بال هست. شما می توانید گیم را از دیدگاه یک کشور دیگر ببینید. زبان مورد هستفاده برای توصیف برخی از بخش های گیم متفاوت از آنچه آمریکایی می تواند بگوید که آن را زیاد جالب تر می سازد. حتی یک طرفدار ورزشی گاه به گاه از سفر این پسر جوان لذت می برد، زیرا در مورد زیاد از حد بیس بال هست. بنابراین بیرون بروید و امروز یک نسخه بگیرید.