وقت بازی

چگونه می توان سگ حیوان خانگی خود را برای رسیدن به یک کودک آماده کـــرد • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

اگر شما و شریک خانومدگی خود را در انتظار یک کودک باشید، تغییرات زیادی و تنظیمات زیادی باید در اطراف خانه انجام دهید. یک اتاق باید به یک مهد کودک تبدیل شود، کل خانه باید از نظر رنگ بچه ها باانجام گرفت و بعضی از مناطق باید برای پذیرفتن کودک مجدد مرتب شوند. در حالی که این تغییر می تواند برای مادر و پدر و مادر هیجان انگیز و قاطع باانجام گرفت، توجه داشته باشید که سگ حیوان خانگی نیز از آن عبور می کند. او همچنین باید برای ورود نوزاد آماده باانجام گرفت.

چنین تغییر بزرگی می تواند برای یک حیوان خانگی گیج کننده باانجام گرفت – در این مکان چگونگی کمک به آنها برای انتقال آسان تر هست:

Plan فردا

آیا سگ اجازه خواهد داشت در مهد کودک مجاز باانجام گرفت؟ آیا او می تواند نزدیک و کودک را ببوسد؟ اگرچه ممکن هست به نظر بی اهمیت باانجام گرفت، این ها سوالاتی هستند که باید پیش از آن مورد توجه قرار گیرند. گرفتن سگ خود را برای رسیدن به کودک خود ممکن هست نیاز به باخانومگری در تعلیم های ابتدایی مانند SIT و STAY. این کمک می کند لیستی از آنچه باید در مورد کار، زمانی که برای شروع تعلیم و چه کسی سگ تعلیم هست. کمک می کند

کار بر روی شیوه ها

به جز دستورالعمل های اساسی تازه، همچنین حیاتی هست که برخی از مسائل مربوط به رفتار را که ممکن هست حیوان خانگی شما قبل از اینکه نوزاد وارد می شود، رفع کنید. این می تواند لک ناپذیر باانجام گرفت، پریدن بر روی آقام و یا به سادگی عدم اطاعت. رفتار مثل این برای ایده آل برای والدین جدید که مراقبت از نوزاد را انجام می دهند، ایده آل نیست. کار با این مسائل را در اسرع تایم به طوری که آنها را تا زمانی که کودک می شود بهبود یافته هست.

آنها را با بوی جدید آشنا

دوستان خزدار خود را با چیزهایی آشنا او می تواند با کودک مانند پودر کودک، کلن و شستشو ارتباط برقرار کند. هنگامی که او برای این عطرهای جدید هستفاده می شود، برای او آسان تر می شود تا نوزاد را تشخیص دهد و به آن خوش آمدید. شما همچنین می توانید او را به یک اسباب گیم کودک بچرخانید و او را تعلیم دهید که برای او گیم، جویدن یا گرفتن او نیست.

تمرین با سگ خود

تعداد هفته پیش از رسیدن نوزاد شما، سگ خود را نشان دهید که چه اتفاقی می افتد. ایده آل برای تمرین با هستفاده از یک عروسک – تغییر پوشک خود را، سنگ آن را به خواب و یا تغذیه آن برای کمک به سگ شما به این نوع از سناریو ها هستفاده می شود. اگر سگ شما شروع به لرزش یا ناآسودهی می کند، این ایده ال هست که این رفتارها را ابداًح کند تا آماده شود که چیز واقعی بدست آید.

انجام این کارهای ساده کمک خواهد کـــرد که سگ حیوان خانگی شما برای رسیدن نوزاد شما آماده شود !