وقت بازی

چگونه می توان رتبه بندی در Battlefield 4 • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶

چگونه می توان رتبه بندی در Battlefield 4

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶

اگر شما هرگز گیم Battlefield را انجام نداده اید، ممکن هست کمی به گیم های آنلاین در گیم Battlefield 4 دست پیدا کنید. خوشبختانه من مایل هستم برخی از عقلانیت را به دانش کاهشی منتقل کنم. فقط شوخی میکنی هنگامی که شرکت Bad Company 2 منتشر انجام گرفت و از آن زمان بازبینی نانجام گرفته بودم، وارد فیشینگ Battlefield انجام گرفتم. برای عادلانه بودن، من در آن مزه، اما سرگرم کننده خالص برای گیم بود و این چیزی هست که حیاتی هست. سپس با Battlefield 3 شروع به مراقبت از K / D و رتبه من هستم. در حال حاضر با Battlefield 4 من به طور حتمی با حق رای دادن وسواس دارم. من خودم یک گیمکن زیاد نیکو هستم، بالاتر از میانگین. با وجود اینکه من گیم زیاد رقابتی می کنم، هنوز هم سرگرم کننده هستم. بنابراین بگذارید به موضوع برویم. چگونه می توان به سرعت در Battlefield 4 رتبه بندی کـــرد.

۱٫ شروع می کنیم با افزایشین آگاهی. کشتن گیمکنان دشمن و نابود کـــردن وسایل نقلیه رایج ترین روش های کسب امتیاز امتیازات هست. واقعا هیچ راهی برای عمیق تر انجام گرفتن در این گزینه وجود ندارد، بنابراین به فردا!

۲٫ کلاس خود را گیم کنید چهار کلاس مختلف وجود دارد که در دسترس هستند. حمله، مهندس، پشتیبانی و بازسازی هر کلاس دارای مجموعه ای از اسلحه و ابزارهایی هست که می توانید انتخاب کنید.

Assault – بهترین راه برای هستفاده از کلاس حمله، هستفاده از کیت های متفاوتی و defibrillator هست. زیادی از گیمکنان تیم همگی در اطراف شما می میرند و این باعث می شود که شما به آسودهی تجربه کنید، فقط با احیای آنها با defibrillator. هنگامی که شما در راهروهای نزدیک در یک مبارزه با آتش متوقف انجام گرفته با نیمه دوجین هم تیمی ها و هر کس آسیب می رساند، کیت پزشکی را بردارید. شما این تجربه زیاد را دریافت نمی کنید، اما سرعت آن افزوده می شود.

مهندس – متداوم یک موشک RPG یا موشک ضد موشک به عنوان یکی از ابزارهای خود را نصب کنید. هر نقشه در کنار یک یا دو وسیله نقلیه دارد. تنها راه از بین بردن آنها یک نوع موشک هست. آنها متداوم مفید هستند و شما را نجات خواهند داد اما افزایش از آن نیستند. چیز دوم برای تجهیز ابزار تعمیر هست. هنگامی که شما در یک وسیله نقلیه آسیب دیده یا پشت خودروی هم تیمی پشت سر می گذارید می توانید این مکنده را بیرون بکشید و تعمیرات آسیب را آغاز کنید. این یک راه آسان برای به دست آوردن تجربه هست که نباید منتقل شود.

پشتیبانی – با هستفاده از این کلاس، من معمولا C4 را با جعبه حیاتیات تجهیز می کنم. C4 موثرترین راه برای برداشتن یک وسیله نقلیه دشمن هست، اما شما باید خیلی نزدیک به آن عمل کنید. اما زمانی که C4 را روی وسیله نقلیه می گیرید و به فاصله ای امن می رسد، لذت بردن از تماشای آن منفجر می شود. جعبه حمل و نقل حیاتیات برای هم تیمی های خود را پر می کند. این کار درست مثل کیت های متفاوتی انجام می شود، شما فقط می توانید آن را پرتاب کنید و تجربه را اضافه کنید.

Recon – این کلاس کلاس من کم هست، من فقط نمی توانم در مورد هستفاده از تفنگ تک تیر انداز کاهشی داشته باشم. این سبک من نیست و هرگز نخواهد بود. اگرچه در طوفان Paracel من متداوم از یکی هستفاده می کنم، این بهترین نقشه برای تیراندازی به نظر من هست. با هستفاده از این کلاس، من نیز از C4 هستفاده می کنم که مفید هست. چیز دیگری که به شما مقدار زیادی امتیاز می دهد، رادیو رادیویی هست. این اجازه می دهد که هم تیمی ها بر روی آن رانجام گرفت کنند و همچنین تجربه را افزایش دهند.

۳٫ دنبال را گیم کنید اگر یکی از آن افرادی که فقط گیم مرگ را انجام می دهند، شما را شاد می کند. یکی، دلیل که شما در مورد آنچه که Battlefield هست، از دست رفته هست. دو، به دلیل آن را برای متداوم برای رسیدن به حداکثر رتبه را. من ۶۰٪ گیم را در حالت گیم گیم می کنم و من در آن نیکو هستم. من عاشق آن هستم و یک هستراتژی در اطراف هر نقشه ایجاد کـــرده ام. من متداوم در یک مسابقه شارژ و خنثی کـــردن حداقل دو M-COM انجام می دهم. گاهی اوقات من افزایش از این کار را انجام می دهم این جایی هست که نقاط تجربه خود را از آن دریافت می کنید. در یک حالت مانند فتح، به آسودهی می توانید ۱۰،۰۰۰ امتیاز تجربه را با کشتن، گیم کلاس و دنبال خود را دریافت کنید. فتح برای یک بار مسابقه طولانی مدت طول می کانجام گرفت، به همین دلیل هست که من عجله می کنم.

۴٫ یک سلاح / کلاس پیدا کنید و با آن بجنگید. گیم کـــردن با یک کلاس خاص و تفنگ برای مدت زمان طولانی زیاد پاداش می دهد. برای تکمیل کارهای خاص، روبان و مدال را دریافت خواهید کـــرد. شما لزوما حتی سعی نکنید، فقط می توانید گیم کنید و درآمد کسب کنید. پس از باز کـــردن قفل، همه چیز در آن کلاس باز هست، شما شروع به کسب ستاره سرویس می کنید. یک ستاره خدمت نوعی یک رتبه برای آن کلاس هست. برای مثال من شش ستاره سرویس برای کلاس حمله دارم. هنگامی که شما بالا می آیید، تجربه زیادی برای کسب درآمد می کند.

۵٫ آخرین باری نیست که از افزایش XP خود هستفاده کنید. با انجام هر کاری در یک گیم، بسته های نبرد را کسب می کنید. شما اغلب تایم XP را افزایش می دهید درون آنها. گاهی اوقات شما در یک بسته نبرد به سه نفر خواهید رسید. چهار نوع مختلف افزایش XP وجود دارد. شایع ترین آن ۲۵٪ هست. سپس ۵۰٪ از آن را دارید، کمی بعد آن را ترک کنید. پس از آنکه شما به نقاط قوت خاصی دست پیدا خواهید کـــرد ۱۰۰٪ افزایش XP را به دست آورید. افزایش XP 100٪ XP مانند دو هفته آخر XP عمل می کند. پس از رسیدن به نقطه عطف بزرگی، افزایش ۲۰۰٪ XP به دست خواهید آورد. هر XP افزایش ۱ ساعت گیم را ادامه می دهد. بنابراین زمانی که شما در یک منو یا گیم نمی کنید زمان را خاموش نمی کند. همچنین زمانیکه شما صبر کنید تا زمان تخمک گذاری صعود کند، زمان برطرف نمیشود.

Battlefield 4 100 امتیاز را از سمت خفاش ارائه میدهد. اگر بسته Expand China Rising را خریداری کنید، کلاه سطح به ۱۱۰ رتبه افزایش می یابد. هنگامی که شما در سطح ۵۵-۶۰ قرار می گیرید، آن را تبدیل به رتبه می شود، نیاز به ۱۱۰،۰۰۰ امتیاز تجربه برای رتبه بندی. این زمانی هست که شما می خواهید شروع به هستفاده از XP خود را افزایش دهید wile گیم حالت فتح گیم. هنگامی که من در حال گیم فتح با هستفاده از ارتقا ۲۰۰٪ XP هستفاده کـــردم و توانستم ۸۷۰۰۰ XP را در یک مسابقه نگهداری کنم.

من ۱۴۰ ساعت گیم Battlefield 4 گیم کـــردم و فقط ۷۳ ساله هستم. من گفتم من نیکو هستم عالی نیست! من گیم فوق العاده PlayStation 4 را گیم می کنم و اگر می خواهید من را اضافه کنید، برچسب گیم من Duk3Dakiller66 هست. من افزایش از اینکه با شما مبارزه کنم خوشحال خواهم انجام گرفت. من امیدوارم که این راهنمای سریع تر به شما کمک کند، اگر نه متاسفم. امیدوارم بتوانید راه خود را برای رتبه بندی سریع پیدا کنید. تا دفعه بعد، ممنون از خواندن!