وقت بازی

چگونه دانلود ویندوز فون 7 XAP Files نرم افزار را به کامپیوتر بدون پی سی • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

بازار ویندوز مایکروسافت یا پی سی پخش اجازه نمی دهد که به شما دانلود فایل XAP (تلفن ویندوز برنامه / بازی پسوند) به طور مستقیم به کامپیوتر شما. این باعث می شود که قبلا دانلود شده فایل های ویندوز فون XAP بی فایده را به عنوان شما را مجبور به دوباره دانلود آنها را در صورتی که اگر شما داده های ارزشمند خود را (همگام سازی ممکن است کمک کند اما ما با توجه به مورد که در آن شما را فراموش کرده ام برای همگام سازی دستگاه خود را با پی سی) از دست داده ام . این بسیار سخت برای بسیاری از کاربران به عنوان بازار تلفن ویندوز است در تمام کشورهای فعال است. به عنوان مثال کاربران هندی هیچ گزینه دیگری به جز صبر برای مایکروسافت به فعال کردن بازار است.

در چنین مواردی بسیار مهم برای دریافت برنامه های WP7 / بازی به طور مستقیم به کامپیوتر خود را بدون هر گونه دخالت از پی سی می باشد. در حال حاضر یک ترفند در دسترس را به بازار تلفن ویندوز کار حتی اگر آن را در کشور شما در دسترس نیست وجود دارد (تذکر: تغییر کشور در تنظیمات). با این حال، ما در اینجا به بحث در مورد این موضوع نیست. یک نرم افزار بسیار خوب در دسترس به نام XGENO که به شما اجازه جستجو و دانلود فایل ویندوز فون XAP رایگان به طور مستقیم به کامپیوتر شما وجود دارد. این یک ابزار بسیار مفید است و می آید به نجات بسیاری از کاربران که در آن بازار است که هنوز هم در دسترس نیست.

یکی از مزیت عمده استفاده از XGENO است که شما حتی نمی نیاز به پخش Zune و یا ثبت نام در به شما شناسه Windows Live برای دانلود برنامه از بازار است. این نرم افزار به خودی خود خیلی ساده است. مترو UI آن به شما یک تجربه مشابه برنامه بازار بومی در دستگاه خود را به من بدهید. سمت بهتر این است که، این نرم افزار در دسترس است به صورت رایگان برای دانلود.

نحوه استفاده XGENO

دانلود XGENO از لینک در پایین این مقاله است. استخراج محتوای فایل های فشرده و اجرای برنامه به طور مستقیم (شما نیاز به نصب این برنامه نمی … کاربران ویندوز ۷ باید این نرم افزار به عنوان یک " مدیر " اجرا). هنگامی که این نرم افزار شما نیاز به رفتن به " تنظیم " گزینه ای برای تنظیم مسیر دانلود را دانلود کردید. فایل های دانلود شما به این مکان بر روی کامپیوتر شما ذخیره می شود. شما نیاز به تنظیم مسیر هر بار که شما این نرم افزار را راه اندازی کنید. همچنین یک پیش بینی برای پروکسی سرور تنظیم برای دانلود برنامه / بازی ناشناس وجود دارد. در صورتی که اگر شما می خواهید برای دانلود برنامه های WP7 پشت پروکسی، پس شما باید آدرس سرور پروکسی خود را در این فیلد وارد کنید. بعد شما می توانید XAP نصب برای نصب و یا انتقال فایل به ویندوز تلفن ۷٫ در حال حاضر برنامه های کاربردی چند موجود در تالار گفتگو XDA توسعه است که می تواند مشابه به شما اجازه نصب فایل XAP (بازدید کنندگان) انجام دهید وجود دارد

XGENO استفاده کنید. می آید در دستی هنگامی که شما کمی در مورد تلاش برنامه به طور مستقیم خود را در ویندوز شکاک است. شما می توانید ابزار توسعه برای اجرا بر روی شبیه ساز استفاده کنید و بعد شما می توانید آن را به دستگاه واقعی ارسال کنید. یکی از پایین سمت از با استفاده از XGENO است که نرم افزار یا فایل XAP با نام نرم افزار در بازار بلکه با شناسه برنامه ذخیره شده است. آن را کاملا دشوار است به رسمیت شناختن نرم افزار توسط تنها در شناسه برنامه به دنبال، بنابراین شما باید فایل XAP هر زمانی که شما آنها را دانلود کنید. XGENO شما اجازه می دهد تنها یک برنامه WP7 دانلود در یک زمان. در زمان شما ممکن است احساس می کنم که برنامه حلق آویز، اما این طبیعی است.

آیا به ما اطلاع دهید اگر شما با داشتن مشکل در دانلود فایل ها XAP از بازار به طور مستقیم.

دانلود XGENO