وقت بازی

چگونه به منظور بهبود عملکرد وای فای iPad خود را • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

چگونه به منظور بهبود عملکرد وای فای iPad خود را

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

هنگامی که من خریداری اپل فای را فعال کنید من می دانستم که من ممکن است از دست که قادر به اتصال بر روی شبکه ۳G. چه انتظار نداشتم بود N OT که قادر به اتصال بیش از فای! متاسفانه، من تنها با مشکلات وای فای من نیست. بسیاری از صاحبان اپل گزارش مشکلات با WiFi – هم اتصال به یا ماندن به یک شبکه بی سیم متصل

اگر مثل من، شما خوبی چه به در مورد WiFi انجام دهید، سپس در خواندن. من از تحقیقات انجام شده و آمد تا با ۵ روش برتر برای رفع مشکلات اتصال آی پد WiFi.

۱٫ تاریخ و زمان آخرین چیز اول: سوئیچ روشن و خاموش . شما می شود، که چگونه بسیاری از دستورات پیچیده گام به گام توسط به گام با پایان شگفت زده "در صورتی که کار نمی کند، تبدیل اپل را خاموش و دوباره." آی پد خود را همیشه "در" بیش از هر آی فون است.

  • پایین نگه داشتن دکمه Sleep / Wake را تا زمانی که نوار لغزنده قرمز به نظر می رسد، و آن را به سمت راست به خاموش بکشید. به قدرت در، دوباره دکمه را پایین نگه دارید و اجازه دهید اپل رفتن را از طریق معمول راه اندازی آن است.

این طول می کشد در حالی که، و هنگامی که شما می خواهید آی پد خود را به کار حق چند ثانیه یک ابدیت است. اما همیشه این آماده نگه داشتن – آن را اغلب "آخرین چاره" جواب درست

۲٫ نگاه ما، بدون دست. کاربران گزارش که اگر شما در حال برگزاری یک آی پد مانند یک کتاب، با دست های خود در دو طرف آن بلندتر از عرض گرا، سیگنال های WiFi قوی خود را ضعیف تر می شود، و سیگنال ضعیف خود را ناپدید می شود. آیا نمی شود.

۳٫ تجدید اجاره نامه خود را. اپل دارای یک مسئله شناخته شده با اجاره DHCP. داستان کوتاه مدت، تلاش می کند برای حفظ یک آدرس اینترنتی بر روی یک شبکه DHCP بدون تجدید اجاره نامه DHCP آن است. شبکه فکر می کند آدرس اینترنتی بازی منصفانه است، و مسائل آن را به شخص دیگری. هنگامی که کار بر روی یک شبکه DHCP:

  • ضربه بزنید تنظیمات / عمومی. تحت خودکار قفل، انتخاب کنید "هرگز".
  • اگر شما در حال از دست دادن اتصال DHCP در حالی که کار، شیر فلش آبی رنگ در کنار نام شبکه و "تجدید اجاره."
  • هنگامی که شما به پایان برسد کار بر روی شبکه، صفحه خود را بدون هر دو خاموش و یا خاموش کردن وای فای خود را برای اولین بار قفل نیست. برای خاموش کردن وای فای، به تنظیمات / فای، و مجموعه ای از سوئیچ به "خاموش".

۴٫ غیرفعال کردن روشنایی. بسیاری از راهنمایی های قدرت صرفه جویی به شما توصیه می به نوبه خود کردن روشنایی صفحه نمایش برای حفظ عمر باتری، اما اگر شما از دست دادن اتصال، آن را یک معاوضه. هیچ کس مطمئن نیست که، اما گمانه زنی وجود دارد که اپل پیشبینی کرده است که تبدیل کردن روشنایی خود را تلاش برای نجات عمر باتری است، و تصمیم می گیرد به نوبه خود پایین رادیویی WiFi خود را بیش از حد.

برخی از شکایت در خودکار روشنایی است، که یک ساخته شده در ویژگی های است که تبدیل روشنایی بالا و پایین بر محیط است. روشن کردن روشنایی خود را به حداکثر، و شما ممکن است دریافت تقویت ناگهانی به سیگنال های WiFi شما نیز هست.

۵٫ WEP و QoS.

  • WEP یک پروتکل رمزنگاری است. آی پد خود را بیشتر در خانه با WPA2، در صورتی که پروتکل های موجود در مودم بی سیم به آن وصل هستید است – بنابراین کمپرسی تنظیم WEP را
  • از QoS انتخاب از طیف گسترده ای از گروههای موسیقی به طور خودکار به شما برای اتصال به اینترنت – مگر، البته، شما را در یک محصول اپل مانند آی پد است. اپل از QoS پشتیبانی نمی کند، بنابراین غیر فعال کردن آن.

در نهایت، اگر شما می توانید یک اتصال وای فای را حفظ کند حداقل حفظ فعلی با به روز رسانی نرم افزار آی پد اپل. برای اپل، مشکلات فای اپل را به عنوان یک تهدید واقعی به صورت قرص رقابت "من بیش از حد" هستند، و آنها رفع در نسخه های نرم افزار آینده وعده داده است.