وقت بازی

چگونه به لاس زدن با دختر؟ یک حرکت تند و سریع کامل • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

چگونه به لاس زدن با دختر؟ یک حرکت تند و سریع کامل

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

بله راست خوانده شوند. من این را بدانید از تجربه شخصی. قبل از اینکه من داستان من هر چند اجازه دهید به شما بگویم چرا این کار می کند. جالب اینجاست که این کار بهتر جذاب دختر است که شما می خواهید به لاس زدن با. یک دختر داغ است استفاده به داشتن او اما بوسید توسط فقط در مورد هر مرد دیگری در این سیاره. و این بچه ها هیچ سرنخی که چگونه به لاس زدن با یک دختر. بنابراین، هنگامی که شما آمده است همراه و مانند یک حرکت تند و سریع کامل عمل می کنند او در حال رفتن به تعجب که چرا شما به زمین او در و کاملا رک و پوست کنده میشده است پرستش نیست. است که به شما از هم جدا ایستاده و ایستادگی کردن.

چگونه به درستی حرکت تند و سریع باشد و لاس زدن با دختر

در حال حاضر به خاطر داشته باشید که من می گویم راه مناسب برای لاس زدن با یک دختر است که به یک حرکت تند و سریع منظورم این نیست پا زدن خود را در پاها و تف در چهره او و به یک گودال گل فشار است. منظور من این عمل به عنوان اگر شما نوعی از خدا یا فیلم ستاره می باشد. قرار دادن نه او را در راه هر شکل و یا فرم اما استفاده از هر فرصت را به خودتان قرار داده تا بر روی یک پایه.

حالا من به شما داستان شخصی من است که به صورت گرافیکی برای شما توضیح بگویم چه معنی وقتی که من می گویند که چگونه به لاس زدن با دختر بودن یک حرکت تند و سریع. زمانی که من در نوجوانان و ۲۰S من بود من خیلی دردناکی و مرگ خجالتی بود و فاقد اعتماد به نفس است که من باکره بود تا من ۲۸٫ بود من به یاد داشته باشید من این دختر از طریق آگهی های شخصی ملاقات کرد زمانی که من ۲۸٫ بود من با زنان در خجالتی بود فرد اما از طریق تلفن است. تا زمانی که من بر روی گوشی با یک دختر بود، به منظور بیش از این برای کمرویی من در فرد جبران من وانمود من چیزی من از طریق تلفن بود. به من کمک کرد احساس بهتری نسبت به خودم.

این یکی دختر به طور خاص، به هر دلیلی، من در گذاشته بیش از اعتماد به نفس در راه تلفن ضخیم تر از طبیعی است. من حتی به خودم به عنوان خدا در زمان بر روی گوشی اشاره شده است. بعد از حدود ۱۵ دقیقه مکالمه او به من گفت: "خدای من، شما پر از خودتان است. من باید به شما دیدار خواهد کرد." ما را در فرد حدود ۳۰ دقیقه بعد ملاقات کرد. در حال حاضر در نظر داشته باشید که در این زمان من یک ماشین نداشته باشند، من با پدر و مادرم زندگی می کردند، و او به حال به درایو از ۳ شهرهای دور به ملاقات من که در حدود ۲۰ مایل بود. هنگامی که من با او در فرد بود او به من برای که من واقعا بود که خجالتی و نگران بود دیدم. پس از حدود ۲۰ دقیقه با هم بودن او گفت: من بود نوع خود نیست و سمت چپ به خانه بروم. من او را به عقب حدود یک ساعت بعد اقدام به عنوان اگر همه چیز سرد بود و من فقط می خواستم به دوستان (برای توضیح در حالی که من او را دوباره پس از جلسه خواستار) من سپس اقدام به قرار دادن بر روی "خدا من هستم" بیش از اعتماد به نفس به نام عمل می کنند . عنوان به عنوان مطمئن آسمان آبی بیش از ۲۰ دقیقه به این مکالمه تلفنی دوم او یک بار دیگر خیلی با این اعتماد به نفس بیش از تحت تاثیر قرار که او می خواست به من دیدار مجدد بود.