وقت بازی

 چگونه به رفع ایکس باکس کد خطا 13 • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

 چگونه به رفع ایکس باکس کد خطا ۱۳

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

ایکس باکس کد خطا ۱۳ یک خطا است که اغلب یو پی اس محصول در کنسول بازی ایکس باکس اصلی است. این به خاطر نفوذ از هر نوع نرم افزار است که از تولید کنندگان اصلی اتفاق می افتد. این خطا است که در واقع ناتوانی داشبورد برای راه اندازی. این به دلیل عدم سازگاری بین داشبورد جدید و قدیمی اتفاق می افتد. بسیاری از مردم، که دانش زیادی در مورد این ندارد، فکر می کنم که تنها راه برای مقابله با این موضوع است که به ارسال کنسول بازی به مایکروسافت. این خوشبختانه تنها گزینه نیست. شما به راحتی می توانید این خطا را با سهولت در خانه را ترمیم کند.

مراحل متعددی است که، زمانی گرفته شده می تواند به شما در رفع این خطا کمک می کند.

۱٫ اول از همه، جدا کابل اترنت. شما باید هر دستگاه است که ممکن است به اینترنت برای کنسول بازی ایکس باکس خود را وصل کنید، که شما هیچ دسترسی به اینترنت برای این روش نیاز ندارد.

۲٫ سپس برای یک بازی جدیدتر ویدئو ایکس باکس جستجو کنید. بازی های ویدئویی است که همه پس از دوره پاییز سال ۲۰۰۴ راه اندازی شد، همه آپدیت داشبورد است. این بازی ممکن است شامل Halo 2 و NCAA فوتبال ۲۰۰۵٫

۳٫ قرار در دیسک بازی های ویدئویی در کنسول بازی ایکس باکس با چهره نوشتن آن و سپس اسلاید بسته درایو دیسک.

۴٫ در حال حاضر، بسیاری از بازی هایی که به تازگی ساخته شده خواهد داشبورد همه به خودی خود نصب کنید، در حالی که بازی های دیگر خواهد عملکرد کتابچه راهنمای کاربر برای نیاز نصب و راه اندازی.

۵٫ برای کسانی که بازی که در آن داشبورد به صورت خودکار نصب کنید، رفتن به منوی اصلی و را انتخاب کنید "ایکس باکس لایو". بازی آغاز خواهد شد نصب داشبورد سپس.

۶٫ در نهایت، به برق وصل کابل اترنت به سوکت آن است.