وقت بازی

چگونه به ادویه تا حزب بعدی خود را • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

چگونه به ادویه تا حزب بعدی خود را

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

بیمار از همان مهمانی های شام قدیمی؟ خسته از بازی موسیقی همان، خدمت به مواد غذایی همان، و نوشیدن همان شراب؟ در اینجا هفت ایده به ادویه تا جمع آوری بزرگسالان بعدی در محل شما می باشد. این بچه ها را با بچه نگهدار، زیرا برخی از این ایده بیش از یک کمی شیطان هستند!

بازی قابل شرب. نه، ما در مورد کالاهای اساسی دانشگاه قدیمی از تلنگر فنجان و آبجو پنگ صحبت کردن نیست. ما در حال حاضر بزرگسالان، و ما کمی پیچیده تر از آن است. سعی کنید شراب گره – یک بازی آشامیدنی بر اساس بازی های دریایی بازی دریانوردان پرتغالی زمان خود را در دریا به اشغال. یا چگونه در مورد آب کلم حزب بازی، یک بازی استراتژیک هیئت مدیره با موضوع جاسوسی جنگ سرد؟ در بسیاری از بازی های هیئت مدیره بر اساس اطراف نوشیدنی های مختلف، از آب لیمو به آبجو، شراب وجود دارد به ودکا – هر کدام با تم های مختلف. بنابراین نوشیدنی خود را از انتخاب

بازی های پر رو انتخاب کنید، جمع آوری چند نفر از دوستان دور میز ناهار خوری، و لذت ببرید.. اگر شما برای آن هستید، مقدار زیادی از راه به یک کمی "بالغ" پاپ در حالی که بچه ها دور وجود دارد – و با این نوع از سرگرم کننده است، بهتر است اگر شما دوستان دعوت می کنند. سعی کنید تارت و قائم مقام ها، بازی تخته سکسی با موضوع آب آشامیدنی است. اگر شما و دوستان خود را بسیار روشنفکر هستند، همیشه وعده پستچی وجود دارد – یک بازی تخته بر اساس بازی بوسیدن، دست کشیدن پستچی است. شما مطمئن شوید که یک شب هیجان انگیز با این یکی هستید!

لباس. فقط برای یک چیزی کمی متفاوت است، میزبان یک حزب صحنه و لباس. لباس می تواند خلاقانه به تم گنجانیده شده است. برای مثال، اگر شما به طور منظم دوستان خود را جمع آوری با هم به تماشای یک برنامه تلویزیونی مورد علاقه، پرتاب یک حزب و از آنها بخواهید هر یک از مهمانان خود را برای آمدن به عنوان یک شخصیت در لباس پوشیدن. پرتاب یک جشن تولد برای دوست پسر خود را – و از آنها بخواهید هر یک از دوستان پسر خود را به می آیند به عنوان یکی از EXE ها خود لباس می پوشد. اگر شما در حال پرتاب یک حزب با موضوع کمی شیطان، برای لباس "سکسی" است. مقدار زیادی از راه را به لباس و از آن لذت ببرید در حزب بعدی شما وجود دارد.

سرگرمی. اگر بیمار از همان لیست قدیمی از آی پاد خود را، استخدام یک DJ برای ایجاد تنوع. اگر شما یک فضای به رقص، بسیار بهتر است – رقص مطمئن برای اضافه کردن سرگرم کننده و هیجان به هر شب است. یک گروه زندگی می کنند می تواند یک راه عالی را به آهنگ های جدید به شب خود را. برای پرماجرا، همیشه وجود دارد "بالغ" سرگرمی برای مردان و زنان زندگی می کنند را به خوبی!

بازی کارت. شما می شود، شگفت زده در سرگرم کننده شما می توانید با یک طبقه از کارت داشته باشد. شما می توانید بازی های آشامیدنی سنتی، شرط بازی و اجازه دهید برنده خرید دور بعدی، و یا حتی بازی پوکر نوار کمی، اگر شما تا برای آن باشید. کارت راه سرگرم کننده و ارزان برای تبدیل حزب بعدی خود را به یک جالب – شاید حتی فراموش نشدنی و – شب

چالش. می توانید مهمانان خود را شناسایی سبز مختلف توسط بوی تنهایی را زمانی که آنها چشم بند در حال؟ می توانید در طول شب یک ویدیو شکار روبنده آنها کامل است؟ چالش های سرگرم کننده قطعا می تواند هر حزب هیجان انگیز تر – به خصوص اگر یک جایزه برای کسی که برنده وجود دارد

داستان سرایی گروه. آیا همه مهمانان خود را در یک دایره نشسته. با استفاده از یک تکه کاغذ به انتظارنشسته بودند، نوشتن دو خط از یک داستان بر روی کاغذ، پس از آن برابر کاغذ به طوری که تنها خط دوم نشان می دهد. مهمان بعدی که دو خط به داستان اضافه کنید، سپس برابر کاغذ به طوری که تنها خط دوم از علاوه بر این خود نشان می دهد. وقتی که همه انجام می شود، خواندن داستان با صدای بلند. هنگامی که در اطراف یک گروه بزرگی از مردم به تصویب رسید، این بازی می تواند خنده دار – به خصوص اگر این الکل وجود دارد

حقیقت یا جرات. بازی اصلی حزب – و آن را هنوز هم قوی. مردم را دوست دارم حقیقت یا جرات، زیرا این غیر قابل پیش بینی. شما می تواند باد تا شدن با گفتن یک حقیقت آشکار، یا شما ممکن است به اجرا در خیابان برهنه! این بازی به خصوص سرگرم کننده که حقیقت یا جرات گزینه ها بر روی کارت نوشته شده است، و مهمانان رسم گزینه.

دفعه بعد که پرتاب یک حزب، شما نمی خواهد نیاز به یک خسته کننده، شب قابل پیش بینی. را در یکی از این ایده ها، و اجازه دهید سرگرم کننده آغاز خواهد شد. استفاده از تخیل خود و نترس برای دریافت یک کمی شیطان، و مهمانان خود را که در مورد شب صحبت برای سال آمده است.