وقت بازی

چگونه برای یافتن اندازه مناسب کارت آستین • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

چگونه برای یافتن اندازه مناسب کارت آستین

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

آستین کارت واقعا عالی برای محافظت از کارت هستند، اما من مطمئن هستم که بسیاری از بازیکنان و پدر و مادر از این واقعیت است که کارت برای بازی های مختلف اندازه های مختلف هستند فکر کنم. این مهم است که قادر به تشخیص این اندازه یا شما می توانید تا پایان خرید چیزی است که کارت های خود را، که می تواند یک ناامیدی بزرگ مناسب نیست. این می تواند یک مشکل بزرگتر از شما فکر می کنم، چرا که دو اندازه کارت مشترک وجود دارد، و زمانی که به دنبال آستین آنها می توانند نگاه تقریبا یکسان است. بدون توجه شما می توانید اندازه اشتباه است حق را از قفسه حتی بدون توجه به جلو

اول، سحر و جادو: جمع آوری و هابیت در سرتا بازی با ورق استفاده از یک اندازه استاندارد کارت. من این استاندارد می دانند زیرا آنها به اندازه یک کارت بازی هستند، و کارت های بازی را در اطراف برای یک مدت زمان بسیار طولانی تر از هر یک از این بازی بوده است. آستین این کارت های دیگر مناسب بیش از حد، در واقع اکثریت قریب به اتفاق از کارت های با اندازه های استاندارد ساخته شده است. به طور خاص این اندازه ۶۶mm می X 91mm است. این اغلب می تواند در بسته بندی آستین و یا در توضیحات مورد آنلاین یافت می شود. این مهم است که شما را برای این نگاه به دلیل اندازه های غیر استاندارد کوچکتر است، و کسانی که آستین نمی خواهد در یک کارت از سحر و جادو و یا WOW بازی های کارت تجاری مناسب است. بسیاری از آستین به طور خاص به ذکر بازی کارت که آستین برای هستند، بنابراین مطمئن شوید که برای آن نیز نگاه کنید.

اندازه دوم این است برای بازی کارت یو دستگاه گوارش، آه. این کارت ها کوچکتر و به عنوان مثل آستین نیز کوچکتر می باشد. من مطمئن هستم که چرا آن را به کارت های کوچکتر تصمیم گرفته شد نیست، اما از آنجایی که یو دستگاه گوارش، آه چنین یک بازی محبوب این تبدیل به یک مشکل مهم است. تقریبا به عنوان بسیاری از آستین یو دستگاه گوارش، آه در بازار به عنوان آستین استاندارد وجود دارد، تنها به دلیل یو دستگاه گوارش، آه یک بازی محبوب است و وجود ندارد؛ زیرا جوان بازیکنان یو دستگاه گوارش، آه به نظر می رسد برای لذت بردن از با استفاده از آستین با آثار هنری سرد . اندازه آستین ۶۲mm X 89mm است و معمولا روی بسته یو دستگاه گوارش، آه است به طور خاص اشاره شده است، از آنجایی که آنها بازی کارت تنها که استفاده از این اندازه که من آگاه هستم هستند. اکثر مغازه ها سرگرمی است که حمل بازی کارت به دو بخش جداگانه برای این آستین دارند، مطمئن شوید که شما در رده مناسب برای بازی های خود را.

فقط به یاد داشته باشید که هر چقدر هیجان زده شما هستند که شما پیدا شده است برخی از آثار هنری سرد و یا رنگ مورد علاقه خود را، که آستین به اندازه درست است، در غیر این صورت شما را ساخته اند یک خرید بی ارزش است.