وقت بازی

 چگونه برای دانلود فیلم های خود را به آی پاد شما • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷

 چگونه برای دانلود فیلم های خود را به آی پاد شما

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶

رسانه ها junkies، فن آوری های حرفه ای، و طرفداران موسیقی و سینما گاه به گاه در سراسر جهان به طور مداوم در جستجوی یک روش جدید و کارآمد برای به دست آوردن و سرگرم کـــردن خود را با موسیقی و فیلم های به عنوان انسانی امکان پذیر هست متأسفانه روزهای ناپستر و سایر موتورهای جستجو نخستیه هست که اجازه می دهد تا هر یک از زیر شاگردان کالج به صورت یکپارچه محتوای اینترنت مانند بوقلمون با موسیقی سوپرمارکت، فیلم ها و آیتم های رسانه ای نفوذ کند و به آنها اجازه دهد گوش دادن و یا مشاهده در کامپیوتر خود را.

از آن زمان، اختراع پخش کننده MP3، قبلا آی پاد جهان را گرفته هست. میلیون ها نفر از افرادی که به این وسیله به آسودهی سرگرمی در حال حرکت به این رسانه تبدیل انجام گرفته اند، همچنان با مسائلی مشابه در مورد چگونگی به دست آوردن چنین رسانه هایی مواجه هستند. با تعداد زیادی از پلن های به اشتراک گذاری فایل همکار به یکسان که به خدمات پرداخت تبدیل می شوند، همه چیز زیاد سریع به نظر می رسد، مگر اینکه شما ثروتمند باشید. هزینه دانلود (بدون پیاده روی یک خط نازک با RCAA) و به ویژه خرید نرم افزار لازم می تواند هزینه صدها، حتی هزاران دلار هست.

آنچه افزایش هست، وبسایتهایی وجود دارد که پیشنهاد دریافت رایگان را دارند، اما صرفنظر از جایزه فوقالعادهی ارسال یک نیروی تهاجمی جاسوسی و تروجان ها برای حمله به سیستم های شما مانند ارتش مکزیک و کامپیوتر شما Alamo بود. من خدمات مختلفی را در محدوده وسیعی از اینترنت که "دریافت رایگان" یا "بارگیری نامحدود" را انجام دادم، اغلب آنها با نتایج ۱۰۰٪ ناقص ارائه دادم. در این روز در سن افراد زیادی که عملا در داخل دهان فوم می کنند تا شما را از بین ببرند مرا ترک می کنند.

به تازگی، یکی از دوستان من، من را به یک نوع سرویس دانلود دیگر تبدیل کـــرد، اما این بار کمی متفاوت بود. افزایش سایت های دانلود هر بار دانلود می کنید یا هر ماه، اما تعدادی را انتخاب می کنید که به عضویت شما در طول زمان می رسد. برای ما جنجالی رسانه ها، این چیزی هست که برای شنیدن می توانیم باانجام گرفت. پایان محتوا که برای یک قیمت می خواهید. با هستفاده از میزان هستفاده از آی پاد من، قطعا محتوای جدید را با فشار یک دکمه می خوهستم. بعضی از این سایت ها موسیقی، فیلم ها، فیلم ها و حتی نمایش های تلویزیونی را به زودی در مورد آنها می شنوید و حتی کل آلبوم ها و سریال های تلویزیونی را ارائه می دهند. در ابتدا، با توجه به تاریخ گذشته من با این سرویس ها، زیاد به من شک داشتم، اما به نظر می رسید که در نهایت یک برنده پیدا کـــردم.

حتما تحقیق خود را انجام دهید و چاپ نیکو را بخوانید. نه همه این سایت های یک بار هزینه ای عالی هستند. به سادگی از سایت هایی که هزینه های طول عمر را ارائه می دهند، سقوط نکنید و قول بدهید محتوای شما را حتی بدون هزینه اضافی ارائه ندهد. زیادی از مقالات و تابلوهای تبلیغاتی وجود دارد که این نوع سایت ها را بررسی می کنند، بنابراین مطمئن شوید که ابتدا آنها را چک کنید.

من در حال حاضر کتابخانه خود را برای هفته گذشته ساختم و همه چیزهایی را که می توانم هرگز فکر نکنم می خواهم انجام دادم و بعضی دیگر هم برای یک زمان کم هزینه. رفت و آمد من به کار به نظر می رسد سرگرم کننده تر از متداوم هست، و در حال حاضر من حتی دوستان خود را به صاحبان آی پاد تبدیل فقط به خاطر خدمات مانند این.