وقت بازی

چگونه برای اتصال PSP خود را به اینترنت با بلوتوث دستگاه • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

چگونه برای اتصال PSP خود را به اینترنت با بلوتوث دستگاه

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

این روز سونی پلی استیشن قابل حمل (با نام مستعار PSP) می شود کنسول محبوب ترین بازی برای کودکان، نوجوانان و حتی برای بزرگسالان. انواع بسیاری از بازی های که شما می توانید در PSP برای بازی به عنوان مثال ورزشی، بازی های ماجراجویی، بازی های مسابقه، بازی پازل، مبارزه با بازی بازی، ایفای نقش بازی (RPG) و بسیاری دیگر وجود دارد. سونی PSP فقط یک دستگاه که اجازه می دهد شما را به بازی بازی های نیست، اما آن را نیز با ویژگی های بسیاری مانند بازیکنان رسانه ها، پخش کننده های MP3 ارائه شده، ساخته شده است در قابلیت های شبکه بی سیم، بلوتوث و تلویزیون است.

به عنوان یک کنسول های قابل حمل، PSP شما را قادر به لذت بردن از دسترسی به اینترنت رایگان در منطقه کانون با سیستم های بی سیم و اینترنت آماده دستگاه بلوتوث. اگر می خواهید آن را انجام دهید، ما به شما آموزش در مورد نحوه اتصال PSP خود را به اینترنت خواهد داد. اول، شما باید برای فعال PSP-برو و سیستم بلوتوث. پس از آن، "تنظیمات بلوتوث» را در تنظیم PSP-را انتخاب کنید. سپس، گزینه را انتخاب کنید "مدیریت بلوتوث". صفحه بعدی شما خواهید دید "اسکن برای دستگاه های بلوتوث"، مطبوعات فقط "X" را فشار دهید تا ادامه خواهد داد. پس از آن، بلوتوث خود را به نزدیکترین دستگاه های بلوتوث در منطقه اسکن. بعد از اینکه یک، فقط اتصال و یا جفت شدن بلوتوث خود را با آن برای استفاده دسترسی به اینترنت. مراقب باشید چرا که برخی از دستگاه ها با کد PIN محافظت می شود.

در مرحله بعد، انتخاب کنید "تنظیمات شبکه" در منوی تنظیمات خود را و ادامه حالت زیرساخت را انتخاب کنید. سپس، اتصال جدید خود را از طریق "مودم بلوتوث" را انتخاب کنید. شما می توانید این مراحل را برای چندین دستگاه را که می خواهید برای ذخیره در PSP و کنسول شما را از طریق گام های نهایی برای فعال کردن اتصال به اینترنت از طریق دستگاه بلوتوث را اعمال می شود. آخرین مرحله، اتصال شما را با دستگاه بلوتوث خود را تاسیس را انتخاب نمایید.