وقت بازی

چه یک ایکس باکس 360 وزارت دفاع تراشه آیا؟ • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

چه یک ایکس باکس ۳۶۰ وزارت دفاع تراشه آیا؟

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

اگر یک ایکس باکس ۳۶۰، و یا اگر شما به فکر گرفتن یک، شما احتمالا در مورد تراشه های وزارت دفاع شنیده می شود. در واقع، اگر شما چیزی برای انجام با بازی های کنسول این روزها پس از آن شما باید از تراشه های وزارت دفاع، سیستم های کامپیوتر شنیده می شود، سیستم ها و مدها و لباس پوشیدن. همه آنها به همان چیزی که اشاره – یک تراشه که ایجاد شده است برای ایجاد تغییرات به راه یک کنسول بازی کار می کند

ایکس باکس ۳۶۰ تراشه وزارت دفاع مثل هر تراشه وزارت دفاع دیگر، آنها طراحی شده را به کنترل از ایکس باکس ۳۶۰ سیستم و حذف محدودیت های خاص که توسط تولید کننده، مایکروسافت قرار داده شد. بنابراین تراشه قادر به دسترسی به عملکردهای خاص خود ایکس باکس ۳۶۰ که مسدود یا محدود شده است. این اغلب به معنی چیزهایی مانند محدودیت پخش باشد. شما می توانید وارد، پشت کردن، هک، انواع ویژگی های امنیتی و یا limitiation دیگر گشتن و دور زدن.

تراشه های Mod می توان برای بازی بازی های که خود سیستم است طراحی شده است به رد. اگر چه این تنها استفاده از آنها و یا تنها عمل نمی کند. به همین دلیل به عنوان مردم می خواهم به دلال محبت اتومبیل خود، دوچرخه سواری خود و یا کامپیوتر خود، صاحبان ایکس باکس به دلال محبت جعبه خود را! Modchips گسترش قابلیت های کنسول خود را

کنسول های بازی مانند ایکس باکس ۳۶۰، بازی ایستگاه بازی ۳، Nintendo Wii و گیمکیوب توسط این شرکت طراحی شده به بازی انواع خاصی از سی دی، از تنها مناطق محلی است. این ماشین ها دارای کد منطقه، درست مثل پخش دی وی دی مانند بنابراین، برای مثال، کسی که در ایالات متحده می تواند یک نسخه ژاپنی و یا استرالیا از یک بازی در جعبه آمریکا خود را ندارد. در مورد ایکس باکس ۳۶۰، شما می توانید هر چیزی است که توسط مایکروسافت تایید نشده است، از جمله به خلاقیت خود شما، تماس یو پی اس، و یا بازی های سفارشی بازی. تراشه وزارت دفاع تواند به شما اجازه اطراف این دریافت، بنابراین شما می توانید بازی بازی های خود سفارشی خود را، دیسک، حمایت کردن بازی، و بازی در کشورهای دیگر از یکی که در آن شما را خریداری ایکس باکس خود را خریداری.

البته، دلیل اصلی این ویژگی های امنیتی است که برای محافظت در برابر بازی های سرقت و محافظت در برابر کد که ممکن است سیستم آسیب برساند. متاسفانه، در تلاش خود برای حفظ ماشین آلات، تولید کنندگان کنسول محدودیت هایی که بسیاری از مشتریان خود را پیدا کنید به غیر ضروری و انسدادی اجرا می شود. و اجازه دهید آن صورت، هر کس pimped یک ماشین فکر کردن در مورد ایمنی؟