وقت بازی

چهار مهم ترین کلمات بازیکنان خود را تا کنون می دانید • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

چهار مهم ترین کلمات بازیکنان خود را تا کنون می دانید

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

در ۲۰۰۸ آوریل ۱۴ ورزش مصور از ویژگی های نیواورلئان هورنت رو به جلو، دیوید غرب، در مورد ترک تیم بسکتبال مدرسه خود را بالا صحبت کرد. "زمانی که من در نیوجرسی زندگی می کردند، من با مربی من بود. من سریعترین مرد یا قوی مرد نیست. من می توانم بازی است، اما چون من بود نوع نیست شما می خواهم در نگاه کنید و بگویید، او را برای رفتن به بزرگ می شود، مربی من به من نوشت. او گفت: من نمی توانستم این کار، من می تواند انجام نیست. وقتی که شما یک بچه جوان هستید، شما شکسته ".

خوشبختانه دیوید غرب به صبر و شکیبایی داشته و قدرت برای ادامه حرفه ای بسکتبال خود که در آن بسیاری از بچه ها را به طور دائم داده و ترک بازی. ببینید، چند کلمه که تاثیر بیشتری بر روی یک بازیکن از کلمات تو را باور دارم وجود دارد. این کلمات قدرتمند معنای باور نکردنی و زندگی بازیکنان خود را نه تنها ورزشی تغییر خواهد کرد، بلکه به عنوان اعضای جامعه ما است. مربیان نیاز به نهادینه این چهار کلمه قدرتمند به تعاملات روزمره خود را با بازیکنان خود هم از نظر ارتباطات کلامی و غیر کلامی برای بازیکن انگیزه مثبت است. هنگامی که ما به خودمان ایمان بیاوریم چیزهای باور نکردنی است. هنگامی که دیگران، به خصوص مربیان ما، در باور ما، سحر و جادو رخ می دهد. این کلمات، به اعتقاد من در شما، به همان اندازه به بزرگسالان و کودکان مهم است.

من این کار سحر و جادو و بیش از بیش در زندگی حرفه ای مربیگری من و معمولا بدون شکست را دیده اند. اولین تجربه من شاهد قدرت این کلمات در حالی که مربیگری قدیمی تیم فوتبال ۱۲ سال در بازی مسابقات قهرمانی بود. جاستین در پایین ششم نیاز به یک ضربه برای تیم ما بازی را به نفع به خفاش آمد. من می توانم چیزی جز ترس را در چشمان خود را ببینید. من با آرامش به او گفتم من برنامه ریزی کرده بود که تمام فصل برای این لحظه. من به او گفتم من می دانستم که او در این موقعیت شود و به همین دلیل در تمام فصل طولانی ما مشغول به کار بود ضربه زدن خود را و به همین دلیل او در حال حاضر یکی از بهترین hitters در تیم بود. (من فکر می کنم جاستین دو بازدید در تمام طول سال داشته). به دنبال عمیق به چشمان خود، گفت: من، تو را باور دارم و "شما می رویم به تماشای خفاش توپ را به زمین سمت راست ضربه" توصیف نتیجه انتظار می رود. من چندین بار به او گفت برای دیدن خفاش ضربه زدن به توپ و هر بار او به من گفت که او می تواند خود را رسیدن به یک نتیجه. بیشتر و اعتماد به نفس، این لحظه نقطه تعریف از جاستین و فصل ما شد. جاستین زمین برای اولین بار بین پایه های اول و دوم ضربه اجازه می دهد که تساوی و برنده اجرا می شود به نمره و جاستین قهرمان فوری هم تیمی های خود 'تبدیل شد. من می دانم که این داستان برای تلفن های موبایل به طرز ناامید کننده شاخی و بعضی می گویند این ضربه شانس خالص بود، اما من در غیر این صورت مطمئن شوید. این کلمات خاص، تو را باور دارم، ساخته شده ارتباط با جاستین و من مطمئن هستم که او هنوز هم به یاد بازی باور نکردنی خود را امروز هستم. روش مربیگری مثبت انجام ایجاد یک تفاوت!

بسیاری در مورد تایگر وودز و توانایی شگفت آور خود را به تمرکز گفت، اما کجا می خواهد او اگر والدین و مربیان خود را به حال به او ایمان آوردند نه؟ من اعتقاد دارم که او اعتماد به نفس و تمرکز خود را تا حدی به عنوان یک نتیجه از مردم چقدر دیگر به او ایمان آوردند آشکار می شود. ببر نمی مردم او را گفتن او می تواند گلف بازی نیست، بلکه کل سیستم حمایت خود را به او گفت که بهترین گلف باز جوان در جهان بود. از مقالات قبلی من می دانم که شما رسیدن به آنچه شما در تمرکز و اگر تمرکز خود را به تبدیل شدن به بهترین گلف باز در جهان، هیچ کس قرار بود او را متوقف کند. پدر او اعتماد به نفس زیادی در ببر که در سن دو سالگی او مرتب برای او به نظر می رسد در نشان دادن مایک داگلاس با باب هوپ بود. من مطمئن بود سیستم پشتیبانی ببر پر از افکار منفی و انرژی شده هستم، آینده اش می شود کاملا متفاوت است. شاید به همین دلیل است ارل وودز بود مربیگری پسرش را به هر کس دیگری اعتماد ندارند، زیرا او می دانست هیچ کس نمی تواند در ببر بیش از خود را باور.

در فوریه سال ۲۰۰۶، من از JV تیم بیس بال Sunnyslope دبیرستان مربی. Sunnyslope یک برنامه بیس بال بزرگ بود و در حالی که دانشجوی سال اول خود و برنامه های سایت اول دانشگاه یا دانشکده سال بسیار خوبی پس از سال انجام، چیزی اتفاق افتاده است که این بازیکنان جوان از تکرار موفقیت خود را در سطح اول دانشگاه یا دانشکده جلوگیری کرد. برای یک تیم است که موفق به کسب یک قهرمانی دولتی ۱۰ سال زودتر، روحیه و اعتماد به نفس بازیکن کم بود. با یک تیم ۱۲ عضو از جمله سه سال اول بیش از حد، دستاوردهای، ما قادر به ضرب و شتم برخی از برنامه های موفق تر و قدرتمند در دولت بود. ما با ایجاد یک سیستم باور قوی و محیطی که در آن همه بازیکنان در خود اعتقاد و آزادی به اشتباه و بدون ترس از انتقاد عمومی داده شد است. مربیگری روزانه ما در ایجاد بازیکن منحصر به فرد باور و در آنچه ما می خواستیم آنها را از طریق تصدیق مثبت و دستورالعمل انجام متمرکز شده است. اگر چه آنها همه از بازی های خود را برنده نیست، آنها به مراتب بیشتر از آنها باید به دست آورد. متاسفانه، دو سال بعد تنها یک بازیکن از تیم جوانان اول دانشگاه یا دانشکده هنوز هم با برنامه حتی اگر همه آنها هنوز هم عشق به بازی بیس بال حال وجود دارد.

من باور دارم به عنوان بازیکن از طریق برنامه بازی بالغ متوقف سرگرم کننده بودن و مربیان آغاز شده میکرو مدیریت بازیکنان در هر حرکت کند. تغییرات فنی کوچک که ساخته شده یک عدم اعتماد به نفس و بازیکن شک ایجاد شده است. به جای ایجاد یک تمرکز مثبت و سیستم اعتقاد به بازیکنان، انرژی منفی مربیان یک سرطان تیم تبدیل شد. یکی از با استعداد ترین بازیکنان (دانشجوی سال اول) از فصل قبل تیم در چند هفته اول عمل به دلیل تمرکز منفی و بیس بال مربیان دیگر سرگرم کننده بودن ترک سال دوم است. مربیان که ایجاد برنامه های با سطح تمرکز و انرژی مثبت برای بازیکنان خود را همیشه خواهد رسیدن به نتایج رضایت بخش تر است زیرا این بازی خواهد بود پاداش بیشتر.

در بسیاری از ورزش، فلسفه یک مربی پس از از دست دادن است که اغلب، "من به شما نشان می دهد که شما نیاز به بازی بهتر "، و بازیکنان اجرا دور و یا دوی سرعت به طوری که مربی می تواند برتری خود را بیش بازیکنان خود را نشان می دهد، در نتیجه انگیزه آنها را برای برنده شدن. تحقیقات نشان می دهد که انگیزه های مبتنی بر نظم و انضباط به ندرت کار می کند، و در عین حال مربیان آن را تکرار بارها و بارها. تمرین انگیزه بسیار موثر در عین حال دشوار استفاده از استراتژی های تقویت مثبت (به رسمیت شناختن و پاداش سیستم) برای بازیکن و انگیزه تیم است. اکثر مربیان این رویکرد به در سنگر ورزش بیش از حد نرم، اما آن را برای یک وسیله ماندگار تر و موثر برای بهبود در عملکرد درست می کند. با استفاده از این روش مربیان بهبود روحیه تیم، پخش اعتماد به نفس، و لذت بردن از بازی که فراتر از به بهبود عملکرد در میدان. و یک بازیکن است که در خود معتقد است که، مانند یک جوان جاستین و یا تایگر وودز، با قوی در شما تمرکز بر این باورند، در خواهد رفت برای به انجام رساندن کارهای بزرگ است.