وقت بازی

پیشرو مخازن بازی کامپیوتر ضروری هستند برای کمک به محافظت و قدرت فوق العاده شما سخت افزار بازی • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

موارد بازی کامپیوتر در انواع اشکال و اندازه آمده است. از رک کوه به ATX برج پوشش، شما می توانید یکی که به بهترین وجه مناسب نیازهای بازی خود را پیدا کنید. بسیاری از بازی ها به عنوان بسیاری از ۱۵-۲۴ کاربران بازی کرد و از جمله بازی ها نیاز به قدرت سخت افزاری برای کنترل هر دو گرافیک و بسیاری از میلیون ها دستورالعمل ها را به CPU با سرعت بزرگ است. سفارشی بازی رایانه های شخصی هستند با بیحوصلگی حرف زدن در حال حاضر با دوستداران بازی که برای یک تجربه بهتر بازی تلاش، با اضافه کردن سخت افزار است.

با انواع زیادی از پوشش، آن گیج کننده به انتخاب یک حق. یک مورد PC خوب برای بازی است که دارای فضای کافی برای اضافه کردن طرفداران بیشتر و پورت USB است. پوشاک مشکل اصلی است که بدن افت می کند کامپیوتر و در بعضی موارد می توانید آن را آسیب است. به نظر می رسد همچنین بسیاری، یک نگاه جذاب و نسل بعدی مهم، باعث می شود برای یک تجربه بهتر بازی کردن است.

همه موارد PC بازی با میکروفن و سوکت هدفون آمده است، در حالی که آنهایی پیشرفته تر کنترل فن. بازیکنان بازی جدید می تواند با دو فن در حالی که برخی می خواهند به طرفداران اضافی برای حفظ کامپیوتر از حرارت بالا. کاربران پیشرفته تر استفاده زیادی از قدرت CPU و نیاز به خنک کننده تر است.

وقتی که شما آماده برای خرید یک مورد، در نگاه اول گزینه قیمت، مقایسه می کند و مدل های مختلف و ببینید که در آن شما می توانید پول را نجات دهد و می قابلیت های مشابه. در مورد انطباق ترین نظر گرفته شده بهترین. آن را برای طرفداران بیشتری اجازه می دهد، ارائه می دهد و فضای کافی برای کارت های گرافیک پیشرفته. بررسی کنید ببینید، اگر مورد می توانید بیش از ۴ طرفداران اجازه می دهد و دارای حداقل دو پورت USB.

برخی از موارد با ۴ پورت USB می آیند و فضا برای تا شش طرفداران. اگر شما یک بازیکن سطح پیشرفته می باشد، شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن یک است که دارای یک کنترل سرعت فن، بنابراین شما می توانید نظارت بر خنک کننده به راحتی. علاوه بر این تا از نردبان، موارد که با فضا برای عنوان بسیاری از ۱۲ دیسک های سخت وجود دارد. این حالت، می توانید هر نوع مادر بورد شما می خواهید به استفاده کنند.

اما ATX محبوب تر این روزها و مانند استاندارد صنعت می باشد. ATX فرم فاکتور اجازه می دهد تا برای عبور بهتر هوا به طوری که تمام قطعات را می خنک باشد. آن استفاده می کند کابل کمتر، تولید حرارت کمتر و مقرون به صرفه تر است. اسلات های توسعه به راحتی در دسترس ساخت آن آسان برای کاربران برای اضافه کردن کارت های گرافیک است.

به نظر می رسد دانا، پانل روشن به نظر می رسد جذاب و ادویه جات ترشی جات کردن کامپیوتر با استفاده از LED. همچنین موارد با گرافیکی روشن وجود دارد، و یک نگاه شیک برای اضافه کردن به ماجراجویی. این همه در انتخاب بازی شما بستگی دارد، اگر دوست دارید یک هیجان خوب در نظر موارد بازی کامپیوتر که هیجان را به زمان بازی اضافه کنید.