وقت بازی

پارتیشن Playstation 2 خود را بسازید • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷

پارتیشن Playstation 2 خود را بسازید

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶

شما دارای PlayStation 2 هستید، اما تکمیلا مطمئن نیستید که چه چیزهایی دیگر با آن خریداری کنید. چه گیم هایی باید خریداری کنید؟ آیا شما نیاز به کنترل های اضافی دارید؟ کارت حافظه مورد نیاز هست؟ آیا لوازم جانبی دیگر مورد نیاز هست؟ زیر این دستورالعمل ها را دنبال کنید و می توانید به پایان سوالات خود پاسخ دهید و لذت بردن از کنسول خود را به طور تکمیل لذت ببرید.

Games – پس از انتخاب سیستم، بزرگترین تصمیم این هست که چه گیم هایی برای خرید همراه شما خواهد بود. کنسول PlayStation 2 فقط یک دستگاه پخش دی وی دی گران قیمت هست اگر شما گیم ها را خریداری نکنید، بنابراین شما باید از این سؤال به درستی هستفاده کنید. نخستین راه انتخاب گیم ها چیزی هست که مربوط به سرگرمی شما در خارج از گیم هست. آیا شما مانند فوتبال، فوتبال، اسکیت بورد، مانند اتومبیل، یا ماهیگیری گیم می کنید؟ گیم برای همه این سرگرمی ها، فیلم کراش در گیم ها و زیادی دیگر وجود دارد. گزینه دوم برای انتخاب گیم های شما با لیستی از محبوب ترین گیم های منتشر انجام گرفته در پلی هستیشن ۲ آغاز می شود. آنها عبارتند از:

Grand Theft Auto Vice City، Final Fantasy X، Madden 2006، Splinter Cell، Gran Turismo 3، و Seals Navy SOCOM

این گیم ها برای همه ساخته نانجام گرفته هست، بنابراین قبل از خرید، رأی ها و توصیف ها را بررسی کنید. PlayStation 2 دارای یکی از گسترده ترین لیست های گیم های هر سیستم هست، به طوری که شما مجبورید گیم ای پیدا کنید که دقیقا مطابق میل شما باانجام گرفت.

Controllers – کنسول PlayStation 2 در ابتدا با یک کنترلر از جعبه عرضه انجام گرفت دو اسلات کنترل کننده خرید یک کنترلر دوم می تواند یک سرمایه گذاری عالی باانجام گرفت، به خصوص اگر دوستانتان گیم های زیادی را انجام دهند یا تعدادین نفر در خانه گیم کنند. سرمایه گذاری کوچک به میزان قابل توجهی از لذت بردن از سیستم شما را افزایش می دهد، زیرا می توانید با هم با دوستان خود گیم کنید. اگر شما یک آداپتور تعداد شیر خریداری می کنید، می توانید از چهار کنترل کننده در یک زمان هستفاده کنید. به جز آداپتور تعداد شیری نیازی به خرید زیاد از یک کنترل نیست.

این یک زمان عالی برای اشاره به تفاوت بین کنترل کننده های نام تجاری Sony و کنترل کننده های شخص ثالث هست. کنترل کننده های Sony قابل اعتماد تر هستند، در حالی که کنترل کننده های شخص ثالث ارزان تر هستند اما می توانند ساده تر بشوند. من فقط توصیه می کنم که کنترلر نام تجاری سونی را افزایش بخرم. تنها یک هستثنا برای این هست که کنترلر نام تجاری Logitech هست. Logitech یک کنترلر بی سیم با کیفیت بالا را ایجاد می کند که زیاد قابل اعتماد هست.

کارت های حافظه – شما باید حداقل یک کارت حافظه برای ذخیره گیم های خود را در PlayStation 2. نیاز دارید. از هشدارات گیم به غیر از اینکه شما گیم های زیادی را انجام دهید، فقط یک کارت حافظه نیاز دارید. اگر واقعا گیم های ورزشی خود را دوست دارید، مطمئن باشید که یک عدد اضافی را انتخاب کنید زیرا آنها نیاز به فضای زیادی برای ذخیره پایان هشدارات مورد نیاز برای گیم یک فصل تکمیل دارند.

Accessories – The PlayStation 2 دارای زیادی از لوازم جانبی دیگر شما می توانید از جمله آداپتورهای شبکه، فرمان های چرخ و حتی هارد دیسک خریداری کنید. از آن حیاتیتر این آداپتور شبکه هست که در پشت سیستم قرار می گیرد و به شما اجازه می دهد تا از گیم های آنلاین به اینترنت متصل شوید. زیادی از گیم های اخیر در PS2 پشتیبانی از گیم آنلاین، بنابراین شما به این آداپتور شبکه نیاز دارید. (توجه سریع: در صورت خرید سیستم Slim PStwo شما لازم نیست که این آداپتور را خریداری کنید زیرا در حال حاضر در سیستم ساخته انجام گرفته هست). لوازم جانبی دیگر برای PS2 نیز هستفاده از آنها هست، اما به عنوان آداپتور شبکه به عنوان مفید نیست.

این دستورالعمل ها باید به شما کمک کـــرد که گیم ها، کنترلرها، کارت های حافظه و لوازم جانبی مورد نظر خود را با PlayStation 2 خود انتخاب کنید در حال حاضر خارج انجام گرفتن و لذت بردن از خرید گیم جدید خود را.