وقت بازی

ویژگی های یک لابرادور به عنوان یک شکار و خانواده سگ • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

ویژگی های یک لابرادور به عنوان یک شکار و خانواده سگ

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

لابرادور بازیاب آمده در اساسا ۳ رنگ رنگ، سیاه و سفید، زرد و شکلات. رنگ سیاه و سفید سیاه و سفید و یا دوره است، و زرد می تواند در بسیاری از فام های مختلف می باشد، به عنوان همان برای یک آزمایشگاه شکلات، از شکلات نور به شکلات تیره. گاهی اوقات یک لابرادور ممکن است یک پچ کوچک از سفید بر روی سینه اش را داشته باشد، که طبیعی است.

خز

کت لابرادور است بسیار سرد است در واقع. آنها ۲ لایه از کت مو که آنها را از آب سرد و محافظت می کند. این یکی از دلیل لابرادور مانند یک سگ شکار خوب است. لابرادور بازیاب بزرگ در واکشی موارد، مانند اسباب بازی و پرندگان که از شکار به ضرب گلوله کشته شده است.

اولین کت لابرادور را نرم و گرم است، این کمک می کند تا خشک و گرم نگه داشتن آنها. کت ۲، و یا پوشش بیرونی، یک کت سخت تر است، و آن یکی این است که تقریبا دافع آب است. آب فقط در مورد می آید درست کردن از سگ هنگامی که آنها را از آب خارج کنید، و اولین کت نگه داشتن آنها گرم است. البته شما هرگز نباید سگ خود را در معرض آب یخ سرد، اما در خارج در جو عادی، سگ شکاری لابرادور خود را باید بدون مشکل با شنا را به آب دارند، و شما را اسباب بازی و یا بازی خود را، و سگ در واقع آن را دوست دارد!

لابرادور بازیاب یکی از بالا هستند، اگر نه بالا در هر زمان داده شده، ترین سگ شما را در یک حیاط پشت در امریکا پیدا خواهد کرد. لابرادور بازیاب حیوانات خانگی خانواده بزرگ، چرا که آنها دوست دارند به اطراف مردم باشد، و آنها با کودکان هستند. سگ های متوسط ​​تا اندازه بزرگ، متوسط ​​و ۵۰-۸۰ پوند برای اندازه متوسط ​​لابرادور.

لابرادور بازیاب واقعا نمی سگ ساعت مچی خوب هستند. آنها ممکن است کسی از اندازه آنها، و یا پوست خود را بترساند، اما حقیقت گفته شود، آنها ترجیح می دهند که کسی لیسیدن به مرگ، به جای متوقف کردن آنها را از مصرف اشیاء با ارزش خود را.

لابرادور بازیاب یک خانواده بسیار بهتر و یا شکار سگ، از آنها انجام سگ نگهبان، اما اندازه آنها هنوز هم ترساندن مردم دور، و سارق حرفه ای همیشه می گویند، آنها ترجیح می دهند که به یک خانه شکستن با سگ، از یک خانه با یک سگ.

لابرادور بازیاب درست مثل نام خود را می گوید، آنها به بازیابی آیتم، به طوری که بازی واکشی و آموزش سگ خود را برای بازیابی همه چیز برای شما، چیزی است که شما سگ ترین دوست دارم!

اگر مایل خود را سگ شکاری خوب، لابرادور رتریور یکی از بهترین سگ شما می تواند برای این پس از آن دریافت کنید. لابرادور رتریور یک سگ مقاوم در برابر آب و هوای خوب، که می تواند برای ساعت ها و ساعت شکار، و فقط ممکن است طولانی تر از شما آخرین هنگام شکار است!

سگ شکاری سگ بسیار باهوش است، و آنها بیش از حد هیجان زده، اما نه هیجان زده، که آنها را سگ بزرگ خانواده، و سگ شکار بزرگ است. سگ شکاری یک سگ بسیار آسان به تدریس است، و عشق را به شرکت در کلاس اطاعت با شما.

این لابرادور دارای یک دم پر پشت، استفاده می شود که زمانی که سگ در آب و شنا است. دم به طور طبیعی شکل به سگ یک مزیت در حالی که شنا، و او با استفاده از دم خود را به عنوان یک سکان، به کنترل جهت شنا، زمانی که آنها یک اسباب بازی یا پرنده را در دهان خود، و آنها در حال شنا کردن به شما و یا قایق با آن است.

اگر شما به فکر کردن در مورد چه نوع از سگ شما ممکن است می خواهم به خرید، مطمئن شوید که شما اتاق را برای سگ خود را به اجرا در اطراف، و یا مطمئن شوید که شما هم به او اعمال می کند. سگ بی حوصله در حیاط خلوت، می شود یک سگ مخرب، اگر سگ شکاری لابرادور خود را حفر چاله ها و تلاش برای شکستن، شانس هستند، آنها به اندازه کافی ورزش نمی، بازیاب نیاز به مقدار زیادی از ورزش و بار سرگرم کننده!