وقت بازی

ویدیو بازی تاریخچه در خلاصه • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

ویدیو بازی تاریخچه در خلاصه

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

تاریخ بازی های ویدئویی رفتن نیست برای قرن ها، اما از آن می رود دورتر از شما ممکن است تصور کرده اند. اولین جد از بازی ما امروز یک بازی به نام "تنیس دو" که توسط مخترع جان Higginbotham معرفی شد در سال ۱۹۵۸٫ این بازی ویدئویی با یک خط عمود کوتاه برای نشان دادن خالص شامل یک خط افقی در سراسر صفحه نمایش است. در سال ۱۹۶۰ اولین بازی ویدیویی تعاملی به نام Spacewar اولین بازی است که با استفاده از یک تلویزیون پخش شد اختراع شد و پس از آن. سپس، در اوایل دهه ۱۹۷۰ بازی بازی برای اولین بار ویدیو به نام "فضای کامپیوتر" معرفی شد. سپس در mid1970 یک شرکت کوچک جدید به نام آتاری با یک بازی شناخته شده به عنوان "پنگ" که مردم می توانند در خانه بازی می آمد. دو مورد اول ویدئو محصولات بازی کپی رایت در سال ۱۹۸۰ توسط آتاری فروخته شد. ما کنون در ۲۶ سال گذشته آمده است.

در حال حاضر هزاران نفر از بازی در بازار و تعدادی از سیستم های بازی نیز وجود دارد. آنها در حفظ و بهبود ویژگی ها و محصولات. شما حتی می توانید دانلود بازی به بازی بر روی گوشی تلفن همراه خود و یا بازی یک بازی ویدئویی در سازمان دیده بان خود را. شما می توانید یک بازی با گرافیک ۳-D، کیفیت صدای شگفت انگیز و حرکات واقعی است. پلی استیشن ۲، ایکس باکس، و بازی مکعب برخی از نام های بزرگتر در صنعت هستند. پلی استیشن ۳ جدید ایجاد وزوز با توانایی خود را رایت دی وی دی.

برخی از نگرانی های مرتبط با انفجار صنعت بازی های ویدئویی است. کودکان چاق بیشتر و کمتر فعال تر از همیشه قبل هستند و برخی احساس می کنم که این بازی ها تا حدی به سرزنش. در پاسخ، تولید کنندگان بازی های ویدئویی با بازی های تعاملی با "لنت رقص" که اجازه می دهد تا بازیکن را به تکرار حرکات رقص آمده است. برخی از افراد نیز با میزان خشونت و تمایلات جنسی در این بازی می باشد. آنها یک ارتباط مستقیم با افزایش خشونت و جنایت در جامعه را مشاهده کنید. در حال حاضر صنعت در حال کار با یک هیئت مشورتی مستقل است که امتیازات بازی برای محتوا و تناسب سنی. این یک ابزار عالی برای خانواده هایی که می خواهید برای کنترل انواع رسانه های که به خانه خود در آمده است.

صنعت نرم افزار سرگرمی ادامه خواهد داد به منظور بهبود محصولات و فن آوری در بازار امروز در پاسخ به تقاضا مصرف کننده تاریخ از این محصول به مراتب بیش از، اما آن را به یک راه طولانی در حال حاضر آمده است.