وقت بازی

 وبلاگ خود را در گوگل و یاهو اخبار • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

 وبلاگ خود را در گوگل و یاهو اخبار

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶

به حداکثر رساندن میزان ترافیک به وب سایت شما، دنبال نهایی هر وبلاگ نویس متخصص هست. دو نفر از بهترین سازمان های آنلاین که به شما در رسیدن به آن پیام های گوگل و یاهو کمک خواهند کـــرد. میلیون ها خواننده در سراسر جهان هر روز به این سایت ها می آیند. قرار گرفتن در معرض و اعتبار این سایت ها به وبلاگ شما، شما را در لیگ های بزرگ قرار می دهد. و اگر شما در یکی از این سایت ها ثبت نام کنید، شما قادر به دریافت جرم توده خواهید بود. قبل از اینکه بتوانید آدرس وبلاگ خود را به Google و Yahoo News ارسال کنید، باید ثبت نام کنید در وب سایت خود. هزینه ثبت نام وجود ندارد، اما شما باید بدانید که چگونه هر دو سایت کار می کنند.

اخبار گوگل

گوگل زیادی از وب سایت های رویدادی را جستجو می کند و آنها را برای ایجاد یک منبع رویدادی منحصر به فرد و معقول جمع آوری می کند. بعضی از عوامل، اغلب دهستان های رویدادی را نشان می دهند. گوگل از ناشران رویدادی آنلاین هستفاده می کند تا مشخص شود کدام مقاله از ۴۵۰۰ منبع رویدادی حیاتی تر هست. هیچ انسان در فرآیند سرمقاله دخیل نیست گوگل اخبار موضوعات خود را به اخبار حیاتی و هشت دسته تقسیم می کند: اخبار کلمه، اخبار ملی، کسب و کار، علم و فناوری، ورزش، اخبار سرگرمی، اخبار سلامت و محبوب ترین رویدادهای رویدادی.

نقاطی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.

* RSS / Atom و رویدادهای واحد تنها توسط Google News در این زمان پذیرفته نمی شوند.

* هنگام ارسال نشانی اینترنتی شما سوالاتی را که برای نخستین بار برای شما انجام می شود وجود دارد. سپس، Google News به وبلاگ شما نگاه می کند و تصمیم می گیرد که آیا برای وب سایت خود معقول هست یا خیر. پس از پذیرش، آنها به شما هشدار خواهند داد که اگر به هشدارات افزایشی از شما نیاز داشته باشند؛ با این وجود، هیچ تضمینی وجود ندارد که وبلاگ شما در وب سایت شما باانجام گرفت.

* اگر میخواهید نکات و نکات افزایشی را از منبع دریافت کنید، به موضوعات Google News-Help بروید.

اخبار یاهو

* یاهو نیز همانند گوگل اخبار ترافیک را به خود اختصاص می دهد؛ آنها هر دو زیاد مشابه هستند از نظر نحوه تولید محتوا. آنها برای به دست آوردن مقالات رویدادی از جای خود به جای هستفاده از اتوماسیون هستفاده می کنند. با این حال، دهستان های رویدادی داغ در صفحه اصلی پیدا می شود، در حالی که بقیه توسط اخبار یاهو قابل جستجو هست.

* تا زمانی که یک وبلاگ پذیرفته شود، نخستین چیزی که یک وبلاگ نویس باید انجام دهد این هست که به برخی از سوالات پاسخ دهد و به یاهو بگوید دلیل وبلاگ شما باید در سایت رویدادی خود ذکر شود.

* اگر یاهو دوست داشت آنچه را که در وبلاگ خود می بیند، دوست دارد و تصمیم می گیرد آن را در وب سایت رویدادی خود قرار دهد، با شما تماس می گیرد.

دستورالعمل برای گرفتن یک وبلاگ تایید انجام گرفته

هنگام تلاش برای دریافت مطالب خود را در اخبار گوگل و یاهو ذکر انجام گرفته، به یاد داشته باشید که رقابت دشوار هست و میزان رد انجام گرفتن زیاد هست. اما، نگه داشتن این نکات ذهن شما را به یک لبه کمی برای ایجاد یک منطقهت عالی به من بدهید.

* محتوای شما باید مثبت از نوع باانجام گرفت، و ضروری هست که وبلاگ خود را دوستانه با کلمات کلیدی مرتبط نگه دارید.

* متوجه شوید که باید حداقل یک وبلاگ نویس اضافی را با شما داشته باشید یا وبلاگتان ذکر نانجام گرفته باانجام گرفت. شما هم می توانید وبلاگ نویسان حیاتیان پیدا کنید یا با همکار خود همکاری کنید و با هم در طولانی مدت کار کنید.

* زمان پاسخ سریع سرور، کلید هست. خخانومده های وب بخشی به وبلاگ هایی هستند که می توانند به سرعت نمایه شوند و بارگذاری شوند.

پس از پذیرش وبلاگ خود، اخبار گوگل به انجام گرفتت توصیه می کند که یک نقشه سایت اضافه کنید. این کار به آسودهی می تواند توسط ثبت نام در ابزارهای گوگل وب مستر انجام شود و سپس به بخش Sitemap واقع در Tools بروید. نقشه های سایت در ترویج ترافیک و کمک به عنکبوت خسته کـــردن وبلاگ شما زیاد موثر هست.