وقت بازی

 وبلاگ تجارت فارکس • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷

 وبلاگ تجارت فارکس

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶

از زمان پذیرش وبلاگ نویسی، کل مفهوم واقعا حذف انجام گرفته هست، از روخانومامه های شخصی در سراسر جهان به وبلاگ تجاری فارکس، در زیادی از وبلاگ ها را انتخاب کنید. این مقاله بر روی وبلاگ های تجارت فارکس تمرکز می کند و چگونه می توانند به سرمایه گذاران خرده فروشی کمک کنند. دنبال این مقاله نه تنها شناسایی یک وبلاگ تجارت فارکس هست که می تواند در سرمایه گذاری در بازار ارز آنلاین کمک کند، بلکه همچنین در مورد انتشار چنین وبلاگ هایی برای خود و دیگران کمک می کند.

۱٫ تجزیه و تحلیل فنی

یک وبلاگ فارکس با کیفیت نیکو با هستفاده از روش های هستفاده از تجزیه و تحلیل فنی برای شناسایی ویژگی های بازار فعلی در ارتباط با گذشته و حال خواهد بود. این می تواند شامل هستفاده از شاخص ها، عملکـــرد آنها و نحوه محاسبه آنها باانجام گرفت. شناسایی حمایت و مقاومت با هستفاده از فیبوناچی یا به سادگی با نگاهی به نوارهای تاریخی مقاومت یا پشتیبانی هر کجا که در طول خط روند یا افقی یا عمودی هست.

تحلیل تکنیکی نیز ممکن هست به الگوهای شمعدانی، شاخص هایی مانند میانگین متحرک، MACD، RSI و دیگران نگاه کنید و چگونگی انجام آن تا چه حد بازار به نظر می رسد زیاد از حد فروخته می شود بسته به اینکه چگونه این عوامل مختلف و همچنین نظرات متخصصان دیگر می تواند به معامله گر فارکس کمک کند تا یک طرح معاملاتی معقول برای تجارت روزانه بازار روزانه را بیاموزد.

۲٫ تجزیه و تحلیل اساسی

تجزیه و تحلیل اساسی هستفاده از عوامل اقتصادی، اقتصادی و اقتصادی، گزارش ها و اعلامیه ها برای ارزیابی قدرت پول خاص با توجه به رقم آزاد انجام گرفته هست. تفاوت های بین اعلامیه های پیشین و اعلام پیش بینی در مقایسه با اعلامیه خود می تواند تاثیر مثبتی روی بازار داشته باانجام گرفت، بنابراین حیاتی هست که یک وبلاگ نویس تجاری فارکس آگاه باانجام گرفت که چگونه مبانی روز برای بازار تاثیر می گذارد.

به عنوان مثال، اگر بانک مرکزی یک کشور تصمیم به افزایش نرخ بهره داشته باانجام گرفت، نشان دهنده قدرت برای پول هست و می تواند بازار را در این جهت از قدرت تغییر دهد. بنابراين لازم به ذکر هست در اين وبلاگ اين اعلاميه يا نظر از يک علامت کليدي در دنياي مالي و معيار آن در جفت ارز جاري و روند آن شده هست.

۳٫ روانشناسی بازرگانی

روانشناسی بازرگانی یک توافق نادیده گرفته انجام گرفته در ترکیب اصلی خرده فروشی فارکس هست. یک فارکس وبلاگ یا وب سایت نیکو شامل جنبه های روان شناسی تجارت موثر و سودآور بازار ارز آنلاین می شود که به معامله گران کمک می کند تا تمایز کلیدی را به دست آورند که آنها را معامله گر تر می کند. پذیرش باورهای سالم؛ ذهنیت یک طرح تجاری؛ شناسایی و قصد آنچه که دنبال از معامله گران دقیقا تجارت هست و توانایی برقراری رابطه نیکو با کارگزاری فارکس در هستفاده از پایان جمله برخی از زمینه های کلیدی برای آدرس در وبلاگ مربوط به روانشناسی تجارت هست.

به طور کلی، معامله گران فارکس خرده فروشی که هنوز در تجارت خود مهارت ندارند، معمولا بر روی یک وبلاگ تجاری فارکس برای یک سیستم یا هستراتژی نگاه می کنند که باعث می شود آنها پیوسته به طور پیوسته. این معمولا یک جایگزین برای اقدام و در واقع تمرین تجارت در بازار فارکس، خانومدگی در زمان واقعی در سطح خطر هست که معقول برای سرمایه گذار هست. بنابراین، مؤثرترین وبلاگ تجاری فارکس چیزهایی را که ممکن هست برای هر سطح از معامله گران ساده باانجام گرفت، به شما کمک می کند تا جدید و سرنوشت ساز به طور یکسان با ارائه بهبود مستمر و فرصت های یادگیری برای معامله گر فارکس.