وقت بازی

هستودیو Treyarch به دنبال کارمندان افزایش برای ساخت Call of Duty بعدی میباانجام گرفت | • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

در حالی که پایانی تمرکز رسانه ها و طرفداران بر روی گیم Call of Duty: WWII میباانجام گرفت. هستودیو Treyarch در سکوتی رویدادی در حال توسعه گیم جدیدی از سری Call of Duty میباانجام گرفت. هر تعداد که هشداریه آنها برای جذب کارمند در جهت توسعه Call of Duty بعدی از چشم رسانه های دور نمانده هست.

طبق این هشداریه هستودیو Treyarch به دنبال یک طراح سیستم های مبارزه بوده و به دنبال کسی هست که دانشی عمیق در بخش اسلحه و فناوری های مدن نظامی داشته باانجام گرفت. به صورت حتم دانش در زمینه سلاح های گرم نکته عجیی نیست اما دانش در زمنیه فناوری های مدرن نظامی میتواند هشداراتی را به ما ارائه دهد.

تصویر هشداریه هستودیو Treyarch:

با توجه به هشدارات به نظر میرسد که Call of Duty 2018 در بازه های تاریخی نخواهد بود و صد به صورت حتم در دنیای فردا همچون گیم های Infinite Warfare و Black Ops 3 نیز رخ نخواهد داد. احتمال دیگر میتواند این باانجام گرفت که هستودیو Treyarch در حال ساخت Modern Warfare 2 Remastered Edition میباانجام گرفت که به صورت حتم این احتمال نیز زیاد کم هست زیرا اگر ساخت نسخه ریمستر Modern Warfare 2 در دستور کار باانجام گرفت این کار قطعا به هستودیو Infinity Ward سپرده خواهد انجام گرفت.

در حال حاضر Treyarch و Activision هیچ گونه اظهار نظری در مورد Call of Duty 2018 نکـــرده اند. هم چنین سری گیم های Call of Duty تا ماه آوریل هر سال نمایشی نخواهند داشت. بنابراین تا آن زمان پیش بینی در مورد این موضوع نمیتوان کـــرد.

گیم Call of Duty: WWII در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۷ برابر با ۱۲ آبان ۱۳۹۶ برای پلتفرم های Xbox One , PS4 و رایانه های شخصی عرضه خواهد انجام گرفت.