وقت بازی

 نگاهی به مسابقات آنلاین پوکر • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

 نگاهی به مسابقات آنلاین پوکر

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶

طی ده سال گذشته شمار قابل توجهی از آقاان و خانومان فعالانه در پایان انواع قمار آنلاین شرکت کـــرده اند و پوکر قطعا هیچ هستثنائی نیست. در حقیقت، با افزایش محبوبیت پوکر، صدها هزار نفر از سراسر جهان در سالهای مختلف در مسابقات پوکر اینترنتی مستقر هستند و تعداد آنها به سرعت رانجام گرفت می کنند.

به برخی از، مفهوم ورود به "مسابقات" ممکن هست به نظر می رسد ارعاب، اما آنها نه تنها برای حرفه ای کارت مشتاق هست. امروزه گیمکنان پایان سطوح مهارت شرکت کننده در جدنخست و هزینه های ورود به عنوان کم هزینه به عنوان تعداد دلار وجود دارد.

مسابقات پوکر آنلاین چیست؟

تفاوت های قابل توجهی در میان مسابقات پوکر گیم در فضای مجازی و کسانی که در دنیای آجر و ملات تولید می شوند تفاوت تعدادانی ندارد. تفاوت آشکار این هست که هنگام گیم در گیم پوکر آنلاین مخالفان شما جسمی در کنار شما خانومدانی نیستند. به غیر از این، قوانین و شرط بندی ها معمولا یکسان هستند.

مسابقات انواع و اندازه های مختلف برای مخاطبان آنلاین در دسترس هستند، از جدنخست جداگانه «گیمابی» گیم ها تا رویدادهای عظیم تعداد جدول.

مسابقات جدنخست تنها چیزی هست که زیادی از آقام در حال حاضر با یک دوست شبانه در شب شنبه شب گیم می کنند – ۶، ۸ یا ۱۰ گیمکن در یک میز، با ۲ یا ۳ جایزه که تقسیم پول جایزه . در تقریبا هر اتاق پوکر آنلاین این گیم ها را انتخاب کنید تا پایان روزها اجرا شود، بلافاصله پس از اپایان یک جدول و باز کـــردن یک جدول جدید برای قرار دادن مجموعه بعدی گیمکنان، نتیجه گیری می شود.

مسابقات تعداد جدول ممکن هست به اندازه دو جدول باانجام گرفت، اما برای مسابقات آنلاین بزرگتر جذب هزاران تن از گیمکنان غیر معمول نیست . به طور تئوری، با توجه به تکنولوژی امروزه کامپیوتر و ارتباطات، ممکن هست برای مسابقات آنلاین پوکر به طور قانونی تعداد نامحدودی از ورود کنندگان، به عنوان محدودیت فیزیکی برای تعداد جدنخست که می توانند هستفاده کنند وجود ندارد.

گیمهای آنلاین در تورنمنتهای آنلاین پوکر

در این سن و سال، تقریبا هر نوع گیم پوکر را میتوان در یک مکان پوکر یا دیگری گیم کـــرد. در حالی که تازهای که محبوبیت تگزاس را برای رویدادهای بزرگ در نظر میگیرد همچنان مورد هستفاده قرار میگیرد، انواع دیگری از گیمهای پوکر وجود دارد که در سالهای اخیر در مسابقات آنلاین پوکر آنلاین محبوبیت زیادی داشتهاند؛ از جمله ۷ کارت Stud، Omaha، و همکاران Hi / Lo خود (تقسیم گلدان).

خرید مسابقات خرید

اتاق های پوکر آنلاین دارای مزیت مالی بدون محدودیت فضایی و نمایندگی های الکترونیکی هستند، که به آنها اجازه می دهد انعطاف پذیری افزایشی در مورد نحوه خرید کم مسابقات برو برای گیمکنان جدید و یا کسانی که در بودجه هستند، هزینه های ورود به عنوان یک دلار در برخی از مراکز و در برخی موارد، حتی مسابقات آزاد با جوایز واقعی برای گیمکنان جدید (معمولا به عنوان freerolls) وجود دارد.

از سوی دیگر، برای گیمکنان با تجربه تر و کسانی که ترجیح می دهند اقدامات بالاتری را انجام دهند، خریداری یک تبلت می تواند تا ۵۰۰ دلار در بعضی از نقاط برسد و خرید مستقیم برای رویدادهای تعداد میز بزرگتر اغلب به صدها نفر نیز منتقل می شود.

اکثر اپراتورهای تورنومنت آنلاین هزینه اداری ۱۰٪ را به خریداری اضافه می کنند. به عنوان مثال، مسابقات ۱۰ دلار، به مبلغ ۱۱ دلار برای وارد کـــردن (۱۰ دلار + ۱ دلار) هزینه خواهد کـــرد. این ۱۰ درصد هست که در آن خانه سود خود را، با یادآوری پول به سمت صندوق جایزه برای برنده انجام گرفتن گیمکنان هست.

ماهواره ها و ماهواره های فوق العاده

بعضی از مسابقات بزرگ ممکن هست مبلغ میلیون ها دلار را در جایزه ارائه دهد که برای شرکت در این مسابقات نیاز به هزینه های هنگفتی دارد. در برخی موارد، برگزارکنندگان این رویدادهای پوکر از یک سری "ماهواره" و "ماهواره های فوق العاده" به عنوان بخشی از ساختار مسابقات هستفاده می کنند تا گیمکنان بتوانند راه خود را به رویداد اصلی بدون هزینه یک خرید مستقیم خریداری کنند. که در.

ماهوارهها مسابقات پوکر اساسا ارزان هستند، برندگان که از طریق آن به یک ابر ماهواره منتهی میشوند (نگاه کنید به پایین) یا به طور مستقیم در رویداد اصلی مسابقات . اینها اغلب به عنوان & # 39؛ واجد شرایط & # 39؛ اشاره انجام گرفته هست.

به همین ترتیب، یک ماهواره فوق العاده یک نسخه با قیمت بالا از یک تور ماهواره هست – نه به عنوان گران قیمت به عنوان خرید مستقیم، بلکه با هزینه ورودی بالاتر از ماهواره منظم. برندگان به مرحله مسابقات اصلی با هزینه های پرداخت انجام گرفته و همچنین اغلب جوایز نقدی را نیز دریافت می کنند.

به این ترتیب، آیا شما فقط به دنبال یک راه سرگرم کننده برای به چالش کشیدن مهارت های آماتور خود و یا قصد تمایل به فردا قهرمان سری جهانی پوکر، مسابقات آنلاین می تواند سطح هر گیمکن را با پوکر سرگرم کننده تجربه در قیمت به هر بودجه، گاهی اوقات حتی برنده کمی پول در طول راه. قطعا نه فقط برای جوانب مثبت دیگر.