وقت بازی

نکات و تکنیک های آواز - اپل آدم خود را رها کنید و محدوده آواز بلند خود را گسترش دهید. • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

ادم "آدم" ظرف کانال های صوتی هست. هنگامی که ما فرو برد آن را به بالای گلو حرکت می دهیم تا به حفظ مواد غذایی یا مایع از رفتن به ریه ها کمک کنیم. تایمی که فریاد می خانومیم، گلو پایین می افتد. اینها رفلکس طبیعی هستند، اما یک بلند (بلع) حنجره (ادم آدم) قطعا در برابر خوانندگی نیکو عمل می کند. هنگامی که ارتفاع آن بالا می رود فضای بین سیم های ارتعاشی و بالای گلو را کاهش می دهد که به انجام گرفتت بر کیفیت و هارمونیک های روشن صدا اثر می گذارد. اگر حنجره افزایش می یابد (یک رفلکس طبیعی) به عنوان ما یاد می گیریم یادداشت های بالا صدای ما را خراب می کند، و محدوده بالا به انجام گرفتت محدود هست. به طور خلاصه، اگر میخواهید یک خواننده نیکو شوید، باید حنجره را برای پایین آمدن از گلو تمرین کنید.

از اصطلاح "قطار" هستفاده میکنم، زیرا اکثر ما نمیتوانیم فقط حنجره را به بالا و پایین فکر کنیم ، مثل انگشتان دست یا پا. ما باید آن را تعلیم دهیم تا کاری را انجام دهد که واقعا نمی خواهد انجام دهد.

نخستین کاری که می توانید انجام دهید برای پایین آوردن سیم برای آواز دادن هست این هست که در حالت هستنشاق احساس کنید، احساس گرسنگی می کنید. این نوع از هستنشاق گاهی اوقات "هستنشاق با احساس غم و اندوه" نامیده می شود. (شما فقط Grand Canyon را برای نخستین بار دیدید و این نفس باز را بزرگ می کنید، از زیبایی شگفت زده می شوید). این باعث کاهش Adams اپل می شود و شما را برای آواز نیکو آماده می کند.

تایمی آواز می خوانید متداوم این را بجوشانید سپس – هنگامی که گلو شما باز هست و طناب های صوتی خود را در گلو پایین هست، توجه ویژه ای به نگه داشتن آنها در این راه به عنوان شما را به ادامه خواندن. در ابتدا شما باید از این امر زیاد آگاه باشید، اما همانطور که این کار را انجام می دهید، حافظه عضلانی افزایشی خواهید آموخت، و شما مجبور نیستید در مورد آن فکر کنید.

تعلیم حنجره برای پایین ماندن زیاد بالا در لیست "به یادگیری". و باید اغلب انجام شود. من برخی از تمرینات فوق العاده را در BIBLE SINGER'S من که به طور خاص برای تعلیم لارنکس برای پایین ماندن طراحی ثبت انجام گرفته هست.