وقت بازی

نسخه کامل ریسک بازی - چکیده ای از رایگان نسخه کامل ریسک دانلود برای PC • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

این بررسی از نسخه کامل خطر من دانلود بازی شامل جزئیات مربوط به چگونگی آن پخش می شود و از مزایای بازی این بازی ریسک دانلود بر روی کامپیوتر شما . محبوب بازی کلاسیک تخته رقابت استراتژی سلطه بر جهان، که در آن هیئت مدیره یک نقشه از جهان جدا را به سرزمین های است. هدف اصلی این است که استفاده از نیروهای نظامی خود را به بیش از همه مناطق و اساسا نقشه با ارتش خود را تسلط. سازگاری کامپیوتر تولید مثل بسیار عالی است. و با مزایای فوق العاده از بازی این نسخه الکترونیکی، آن را به خوبی به ارزش دانلود را می سازد.

در این ریسک بازی PC سازگاری، شما با نامگذاری عمومی و انتخاب ۲ مخالفان به بازی در برابر آغاز خواهد شد. مردم یا دیگر بازی بر روی کامپیوتر همان یا کامپیوتر کنترل (A.I.) ژنرال. ۱۶ ژنرال مختلف را انتخاب کنید، همه بعد از ژنرال مشهور از تاریخ نام وجود دارد. آنها هر داده یک امتیاز، بنابراین اگر شما تازه وارد شما را برای یک طور کلی با یک امتیاز ۱ ستاره برای رسیدن به سطح "آسان" انتخاب کردن در حالی که یک بار تمرین بیشتر شما ممکن است بخواهید مخالف سخت تر شما داشته اند و بنابراین شما می توانید به طور کلی با ۵ را انتخاب کنید امتیاز ستاره

درست مثل بازی های هیئت مدیره، تمام بازیکنان به همان مقدار از نیروهای که شما را در سراسر نقشه هیئت مدیره در مناطق شما خود را توزیع داده می شود. اما در این نسخه ۲ حالت وجود دارد؛ شما می توانید انتخاب کنید که به اشتراک گذاری از کشورها با استفاده از روش کلاسیک تخته به نام قلمرو حالت ادعا و یا حالت تصادفی معامله است که در آن شما اجازه می دهد تا کامپیوتر به اشتراک گذاری از سرزمین.

هنگامی که ارتش تمام بازیکنان بوده است قرار داده شده بر روی نقشه، شما شروع به بازی. هدف این است که برای تسلط بر نقشه جهان، که شما با تلاش برای رسیدن هر ارتش مخالفت این است که در یک سرزمین همسایه به شما انجام میدهد.

شروع به نوبه خود شما را با انتخاب که مرز قلمرو شما می خواهید برای حمله، مطمئن شوید شما باید حداقل دو گروه از ارتش در قلمرو شما را از حمله. مبارزه برای قلمرو آغاز می شود. این است که با هر دو مهاجم و مدافع نورد تاس، است که به صورت گرافیکی با کلیک بر روی رول به رول تاس انجام می شود. هر کس می شود بیشترین تعداد در تاس برنده این نبرد، که در نتیجه در ضربه زدن از یکی از ارتش بازنده. مهاجم می تواند انتخاب کنید به رول دوباره تا زمانی که به طور کامل شکست مدافعان ارتش یا تا زمانی که مهاجم اجرا می شود از ارتش (به یاد داشته باشید که مهاجم باید حداقل ۲ ارتش در این کشور حمله کرده اند).

شما می توانید انتخاب کنید حمله به تعدادی از کشورها در داخل GO خود را و هنگامی که شما به پایان رسید، آن است که بازیکنان بعدی به نوبه خود به حملات را امتحان کنید و بیش از کشورها است. مانند اصلی شما تقویت اگر شما خود را یک قاره را و جمع آوری کارت های جایزه که بعد از آن شما می توانید در تجارت برای سواره نظام اضافی، پیاده نظام و یا توپخانه.

مزایای اضافی را به بازی این بازی کامل خطر من بر روی کامپیوتر خود را شامل :

 • شما می توانید در برابر کامپیوتر با A.I. بازی ژنرال – بنابراین شما می توانید آن را بازی هر زمان که شما می خواهید
 •  

 • است موسیقی پس زمینه، جلوه های صوتی، صدا اور برای A.I. وجود دارد ژنرال ها و انیمیشن است که افزایش و بازی سرگرم کننده تر
 •  

 • شما می توانید سرعت تنظیم از ارتش، با انتخاب حالت معامله تصادفی
 •  

 • با دانلود نسخه کامل از این بازی خطر شما می توانید بازی ریسک نامحدود بر روی کامپیوتر خود بازی
 •  

 • این فوق العاده است به بازی برای یک بیت از نوستالژی برای طرفداران اصلی
 •  

 • با ۱۶ ژنرال کامپیوتر تولید شما می توانید سطح دشواری را از هر یک از بازی با انتخاب آسان (۱ ستاره) به سخت (۵ ستاره) را انتخاب کنید، مخالفان عمومی هر بعد از یک ژنرال معروف به نام از تاریخ مانند رتبه بندی ناپلئون و ولینگتون!

این سازگاری کامپیوتر از یکی از بازی های هیئت مدیره محبوب ترین آسان است انتخاب کنید تا، بازی سرگرم کننده است برخی از افزودنی خوب فکر کردن و. بنابراین اگر شما به دنبال دانلود بازی نسخه کامل بر اساس بازی کلاسیک تخته، سپس این بازی ریسک دانلود، آن را یک انتخاب عالی برای طرفداران جدول اصلی بالا نسخه و استراتژی پارسه طور یکسان است.