وقت بازی

ناخالص حزب هالووین بازی: احساس ساحر یا ساحره قطعات بدنه • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

ناخالص حزب هالووین بازی: احساس ساحر یا ساحره قطعات بدنه

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

در اینجا عین حال سرگرم کننده بازی نسبتا ساده حزب هالووین که با استفاده از قدرت پیشنهاد آن را به ناخالص است. بچه ها کاملا این را دوست دارم، به خاطر تصورات واضح خود آن را آسان به آن باور و واقعی است. در واقع، شما باید به لمس جادوگر یا قطعات بدن جادوگر. در اینجا چگونه.

استفاده از نوعی از یک داستان، مانند اینکه چگونه شما حرکت میکردند در شب گذشته تاریک، و شما نگاه به بالا و دیدم یک جادوگر یا جادوگر، پرواز بر روی دسته جارو. چیزی که بعد از شما می دانست، او در پرواز بود نامنظم، و الگوهای زیگزاگ در آسمان است.

ناگهان، شما دیدم او نازل پایین به زمین و سقوط. شما بیش از فرار به او و کشف او در حال حاضر مرده بود. بنابراین شما او را به قطعات کوچک خرد شده و قرار دادن قطعات بدن را در جعبه (یا کیسه های.)

"در حال حاضر شما به چوب دست خود را در جعبه و احساس قطعات بدن او. شما باید به من بگویید چه شما احساس می کنید. شاید شما خوش شانس، و تنها موهای خود را لمس کند. شاید شما قلب خود را احساس می کنم. یا شاید شما یک پیچ و تابدار، کره چشم خیس! "

برای تنظیم این بازی، شما خواهید چند کیسه، جعبه، و یا ظروف که شما نمی توانید از طریق دیدن است. در داخل هر جعبه یا کیسه، قرار دادن یک "بخشی از بدن." متفاوت برخی از آنها را خشک، برخی از آنها را مرطوب، برخی سخت است، برخی نرم، و قطعا چیزی .کاربر و منزجر کننده است.

سوراخ برش در دو طرف به اندازه کافی بزرگ به چوب دست را از طریق، اما به اندازه کافی بزرگ نیست برای دیدن به. اگر شما در حال استفاده از کیسه، جمع آوری باز با هم و کراوات یک قطعه از نخ یا رشته به طوری که آن را تنها می Partway از باز شود، به اندازه کافی به چوب دست در داخل.

ایده در اینجا برای چه برای استفاده برای مختلف مکانیزم:

کره چشم – انگور، میوه لیچی کنسرو شده، زیتون، پیاز کوکتل

مغزها – سر پخته کلم یا گل کلم، و یا یک قالب ژلاتین

Guts- گوجه فرنگی -canned، ماکارونی پخته شده مارپیچی از "جرات" از یک کدو تنبل جک O- فانوس

انگشتان – سوسیس، هویج کوچک

مو – پشم فولاد، ابریشم ذرت، نخ

پوست – چرم میوه، چیپس، برگ کلم لنگی

قلب – پودینگ یا سیب در یک کیسه پلاستیکی، کل گوجه فرنگی خورشتی

خون – شربت شکلات، ذرت شربت، شربت افرا

ناخن – دانه ها را از پسته، تخمه آفتابگردان، دانه کدو تنبل و یا

بینی – آوکادو، قارچ

رمز و راز بخش – توفو

این بازی ناخالص حزب هالووین خواهد بود یک ضربه با اجنه کوچک خود را در این تعطیلات. بخشی از سرگرم کننده است فقط گرفتن کثیف. بچه ها عشق را دست گرفتن کثیف، و هنگامی که آنها می توانند تا بدون اینکه سرزنش کار، آنها را به استفاده کامل. همچنین، به فکر چیزی مرطوب و احساساتی ممکن است خون و احشاء آنها را فکر می کنم واقعا ممکن است درست باشد، حتی اگر بخشی از آنها را می داند آن را فقط تظاهر، و واقعا احساس مغز جادوگر نیست.