وقت بازی

معرفی گیم Anthem برای کامپیوتر ، PS4 و Xbox One • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

معرفی گیم Anthem برای کامپیوتر ، PS4 و Xbox One

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶

گیم Anthem ، اگر بخواهیم راجع به این گیم صحبت کنیم  می توانیم عناوین Bioware  از “Baldur’s Gate” تا Mass Effect”  را بررسی کنیم  تا بفهمیم این توسعه دهنده تا به حال گیم هایی زیاد موفق با جزئیاتی زیاد دقیق در سبک نقش آفرینی پدید آورده هست اما به عنوان ابتکار عمل بعدی ، این توسعه دهنده ی افسانه ای ، از گیم Destiny  کمک گرفته تا عنوانی نقش آفرینی و اکشن در یک دنیای اشتراکی  پدید بیاورد . پس آنچه تا کنون راجع به گیم می دانیم این هست که Anthem عنوانی نقش آفرینی هست در سبک اکشن با دنیایی اشتراکی که با گیم هایی همانند The division و Destiniy شباهت دارد ، در حالی که همه ی NPC ها ( Non Player Characters ) آن سوی دیواری عظیم در امنیت به سر می برند کاراکتر های گیمکنان افرادی آزاد  و جسور هستند که مایل هستند به ماجراجویی بپرداخانومد بیایان ها و صحرا ها را پشت سر بگذارند تا از تمدن در برابر خظرات احتمالی محافظت کنند .

گیم Anthem به گیمکنان اجازه می دهد تیم هایی تا سقف ۴ نفر ایجاد کنند و ماموریت های موجود در Anthem را با هم انجام دهند ، در حالی که پایان گیم می تواند به صورت تک نفره انجام شود و Co op به صورت  Drop In  و Drop Out  (پیوستن یا جدا انجام گرفتن به تیم در هر زمان) خواهد بود . گیمکنان با توجه به تهیزات هود نقش های مختلفی ایفا می کنند به عنوان مثال یک تیرانداز دور برد یا یک فرد قوی هیکل برای مبارزات نزدیک از این نقش ها خواهد بود .

ماجراجویی به نظر می رسد عنصر اصلی این گیم باانجام گرفت گیم کنان حتی با پیدا کـــردن مکان های جدید XP بدست می آورند به علاوه می توان با منابعی که در این مکان ها پیدا می شود آیتم های جدیدی بوجود آورد ، تاکنون Anthem در جنگل ها و مناطق زیر آب به نمایش کشیده انجام گرفته در حالی که گیم پلی نهایی ممکن هست متفاوت باانجام گرفت.این گیم می تواند محیطی حتی بزرگ تر از  Mass Effect : Andromeda داشته باانجام گرفت. این گیم برای پلتفرم های PC ، PS4 و Xbox One در ۳ماه آخر سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد انجام گرفت .

*در صورت انتشار هشدارات تکمیلی این پست آپدیت خواهد انجام گرفت*

*تریلر وگیمپلی E3 در پست قرار گرفت*

BioWare-logo

مشخصات گیم Anthem :

نام گیم : Anthem

پلتفرم : PC، Xbox One، PS4

زبان : انگلیسی

تاریخ انتشار :۳ ماه آخر ۲۰۱۸

شرکت ساخانومده :Bioware

منتشر کننده : EA Games

سبک گیم : نقش آفرینیِ اکشن با دنیایی اشتراکی

 

 

پیوند دانلود