وقت بازی

معایب بازی بازی های ویدئویی • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

معایب بازی بازی های ویدئویی

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

بازی تبدیل شدن به بخشی از زندگی روزمره ما، و اعتراف کنید یا نه، روز خود را نمی خواهد بدون بازی انحراف مورد علاقه خود را کامل خواهد بود با این حال، پدر و مادر نیاز به نگه داشتن چشم در کودکان خود را در حالی بازی بازی. بله، اعتیاد به بازی ممکن است به عنوان مضر الکل یا اعتیاد به مواد مخدر، اما اعتیاد به بازی است که هنوز یک نوع اعتیاد است.

امروز، تقریبا هر کس خود کنسول کامپیوتر شخصی و فیلم خود را. کودکان امروز بیشتر به بازی های در مقایسه با تلویزیون متصل شده است. اینترنت آنها را فراهم می کند با هزاران نفر از بازی را انتخاب کنید و می توانید از آموزشی به توسعه مهارت حل مسأله، و حتی تبدیل شدن به یک جنایتکار است. اگر چه این فقط یک بازی است، فرزندان ما هنوز هم نیاز به هدایت مناسب که آن را به تفریح ​​خشونت می آید.

گذشته از خشونت، نقطه ضعف دیگر این که به بازی معتاد این است که آنها در حال تبدیل شدن بسیار معتاد به بازی تا به نقطه که آنها حتی به جست و خیز مدرسه فقط به بازی بازی های مورد علاقه خود. برخی از افراد حتی وعده های غذایی فقط به بازی، که همه ما می دانیم خوب است برای سلامت فرد را نمی خواهد جست و خیز. در این نظر سنجی اخیر بهداشت جهانی نشان می دهد که تعداد چاقی افزایش نمایی و شماره یک دلیل برای این بازی است.

افرادی که بیش از حد با بازی های متصل فراموش در مورد سلامت خود، آنها ورزش را متوقف کنید و خوردن تنقلات در حالی که بازی کردن. بدترین قسمت این است، برخی از مردم با این تفریح ​​بیش از حد معتاد که آنها در مورد تفاوت زندگی واقعی و در بازی زندگی را فراموش کرده اند، و این نتیجه که چرا کودکان که در حال انجام "از این دنیا" اقدامات وجود دارد است.

اگر شما نمی خواهید این چیزها را به اتفاق می افتد به فرزندان خود را، شما باید آنها را هدایت و محدود کردن زمان خود را برای بازی کردن بازی ها. اگر چه این بازی ممکن است برای آنها گاهی اوقات مفید است، خطرات ناشی از آنها شدن معتاد به بازی های بیش از حد بالا هستند، و شما، به عنوان یک پدر و مادر، باید مسئول سلامت خود و رفاه بود.