وقت بازی

معایب استفاده از یک لپ تاپ بازی چه هستند؟ • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

معایب استفاده از یک لپ تاپ بازی چه هستند؟

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

بعضی از افراد با استفاده از لپ تاپ، اما همچنین مانند بازی کردن بازی. می دانم که بازی کردن بازی ها بر روی لپ تاپ استاندارد همیشه که زیادی از عملکرد است. به این دلیل شما ممکن است وسوسه به خرید یک لپ تاپ بازی داشته باشد. در حالی که به نظر می رسد خوب است که یک لپ تاپ است که می تواند بازی های پایان بالا در آن بازی، شما واقعا باید معایب این اول دانسته اند.

این ماشین هزینه مقداری پول جدی است. آنها ارزان نیست در همه. شما می توانید یک دسکتاپ بازی و یک لپ تاپ بسیار خوبی برای همان قیمت فقط به عنوان یک لپ تاپ بازی را خریداری کنید. شما واقعا برش از گزینه های بسیاری با سرمایه گذاری این نوع از پول در سخت افزار مثل این.

وزن آن را یک مشکل بزرگ است. در حالی که شما ممکن است فکر می کنم آن را قابل حمل به دلیل آن یک لپ تاپ، آن را واقعا این است که قابل حمل نیست. از آن خواهد شد بیش از حد سنگین برای حمل در اطراف تمام طول روز. علاوه بر این، شما یک موس بازی نیاز به همراه آن اضافه می کند که به وزن و باعث می شود آن را پیچیده تر است.

عمر باتری این دستگاه نسبتا بی ارزش هستند از آن را در حال اجرا سخت افزار با قدرت بالا. شما خواهد شد در نزدیکی یک پلاگین گیر اگر می خواهید به انجام هر کاری بیش از یک ساعت از بازی. این واقعا هدف از استفاده از لپ تاپ را شکست داد. اکثر مردم خرید لپ تاپ به طوری که آنها می تواند قابل حمل.

این خطر بزرگ با این لپ تاپ وجود دارد. قطعات در آنها تمایل به رفتن بد به سرعت. شما باید برای خدمت به کل کامپیوتر در مقابل تعمیر یک دو بخش و یا خود را مانند بر روی یک میز. این نیز خواهد شد تا هزینه داشتن این نوع از کامپیوتر بیش از مسافت های طولانی.

شما می توانید ارتقاء نیست که به راحتی. به عنوان یک گیمر شما می دانید بهتر است به ارتقاء مکرر. یک لپ تاپ بازی قدیمی بسیار سریع تر از یک دسکتاپ است که شما می توانید ارتقاء تبدیل خواهد شد. بیشتر لپ تاپ های کامپیوتر بازی داشته بسیاری از ارتقاء در حال حاضر نصب هنگامی که شما خرید اگر شما در مورد بازی های جدی است. این محدودیت ارتقاء در آینده که شما نیاز به خرید یک مدل جدید به منظور ارتقا دهید.

حرارت خواهد آن را ناراحت کننده برای استفاده و در نهایت کشتن سخت افزار خود را. است یک دوره زندگی محدود با این دستگاه در مقایسه با یک دسکتاپ است که می تواند با حرارت بهتر مقابله در حالی که بازی بازی وجود دارد.

یک لپ تاپ بازی چیزی است که بسیاری می خواهند برای خرید است. پیدا کردن معایب این و چرا شما ممکن است جلوگیری از خرید یک کامپیوتر مثل این. شما دوستان بپرسید که فکر می کنم این امر می تواند یک سرمایه گذاری خوب قبل از بیرون رفتن و خرید یکی از این لپ تاپ های بازی.