وقت بازی

 مزایای مغز پازل • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

 مزایای مغز پازل

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

ما به تازگی اند قرار است بسیاری از پازل در وب سایت ما. همانطور که من در مورد پازل فکر می کرد متوجه شدم که چگونه سرگرم کننده آنها چگونه آنها باید مغز خود را درگیر. من تصمیم گرفتم برای نگاه کردن به پازل و مغز است. من تن از سایت های بر روی انواع پازل است که شما می تواند به پایین بار به صورت رایگان و خرید و یا پیدا شده است. بسیاری از سایت ها می گویند که پازل خود را به چالش بکشد و کسی را دست انداختن مغز شما، و بهبود مهارت های خود را، اما تعداد بسیار کمی بحث در مورد چگونگی پازل بهبود مغز خود را.

پس از جستجو با استفاده از بسیار مختلف از کلمات کلیدی من در نهایت چند سایت پیدا شده است. این چیزی است که من پیدا کردم؛ در سال ۱۷۶۷، جان Spilsbury، یک mapmaker و بریتانیا قلم زن، یک نقشه از اروپا بر روی یک ورق از چوب قرار داده، اره در اطراف هر کشور است. او این به عنوان یک راه برای آموزش جغرافیا استفاده می شود. به زودی پازل گرفتار در اما بیشتر برای سرگرمی است. هنگامی که ابزار قدرت اختراع شد به هم پیوسته قطعات پازل محبوب شد. روزنامه ها و مجلات که پازل نشر افزایش تعداد اشتراک خود را پیدا کرده اند.

ویکیپدیا می گوید، "پازل مشکل یا معما است که آزمون مهارت های حل کننده است." انواع مختلفی از پازل وجود دارد. جستجوی کلمه هستند، چیستان ها، بازی های ذهنی، پازل کشویی، مطابق بازی، توهم نوری، سودوکو، مکعب روبیک & # 39 وجود دارد؛ بازدید کنندگان مکعب، و بسیاری دیگر. برخی از شما ممکن جعبه پازل چینی که برای پنهان کردن طلا و جواهر مورد استفاده قرار گرفت به یاد داشته باشید. برای باز کردن آنها شما را مجبور به اهرم بکشد کمی و اسلاید قطعات از جعبه در یک نظم خاص قبل از شما می توانید از جعبه های چوبی را باز کنید.

یک سال ما یک پازل ۳-D از ساختمان امپایر استیت است. تمام خانواده صرف هفته ها و هفته ما از قرار دادن آن با هم. ما زمان زیادی را سرگرم کننده هزینه با یکدیگر و همکاری با یکدیگر برای دریافت این چیزی ساخته شده بود. این تقریبا مصرف شد. ما در نهایت آن را مونتاژ و آن را در یک مکان شریف در قفسه کتاب ما قرار داده است.

پازل بسیار عالی برای آموزش مغز خود را است. آنها تحریک حل مشکل ریاضی و لجستیک. آنها برای کمک به بهبود توانایی های خود را به تجزیه و تحلیل، استنباط، عقل، دنباله، و کمک به توسعه مهارت های حل مسئله. پازل اره منبت کاری اره به طور خاص کمک کند درک خود را از ترتیبات فضایی و بهبود چشم و دست هماهنگی. پازل ها در بسیاری از موسسات آموزشی و مدارس به عنوان کمک به یادگیری استفاده می شود.

من فکر می کنم که اکثر مردم را دوست دارم پازل یکی از یا دیگری. آنها بزرگ برای بچه ها در تمام سنین می باشد. دختر غار به من نینتندو DS برای کریسمس ۲ سال پیش. او به من داد بازی آموزش مغز است. من فکر کردم که من هرگز می خواهم بازی سودوکو آن را به عنوان یک بازی اعداد بود، اما متوجه شد که من آن را دوست دارم و نگه داشتن آن در کیف پول من. من سعی می کنم به آن بازی به طور منظم به ورزش مغز من. به علاوه، آن & # 39؛ سرگرم کننده است.